głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Jeśli przeżyjesz piekło  stajesz... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 21 luty 2014

Jeśli przeżyjesz piekło, stajesz się twardszy, mądrzejszy, bardziej cyniczny. Ale nigdy, przenigdy nie stajesz się lepszy. Coraz więcej bestii, coraz mniej człowieka…

Wiem  że kiedyś za mną... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 21 luty 2014

Wiem, że kiedyś za mną zatęsknisz. Może to będzie chwila, moment, a może nie prześpisz całej nocy. Może będziesz stał w kolejce po fajki, odbierał dyplom uniwersytetu, albo słuchał dobrego rapu. A może będziesz spał u jej boku i zorientujesz się że nigdy mi nie dorówna. Przelecą Ci przed oczyma wszystkie nasze wspólne momenty. Każda chwila, uśmiech, łza. Zatęsknisz zobaczysz...

Błękit Jego oczu doskonale pasował... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 20 luty 2014

Błękit Jego oczu doskonale pasował do mojego życia, skutecznie zastępował nutkę żalu, która powoli opuszczała krwiobieg... :)

Świat po prostu istniał. Papierosy... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 20 luty 2014

Świat po prostu istniał. Papierosy - po dwadzieścia centów paczka, tak samo galon benzyny. Seks - owinięty w gumę i metafizyczne skrupuły pod nazwą rycerskość... Psychologia - rzecz istniejąca w głowie. Abstrakcje chwytały nas w mieszkaniu; żyć warto było tylko na własną rękę; wreszcie - najgorszy rys w tym opisie - nie wiedzieliśmy, że jesteśmy pokoleniem.

Niektórzy ludzie zostawiają po... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 luty 2014

Niektórzy ludzie zostawiają po sobie ładnie wyglądające blizny, ale w pewnym momencie pojawia się osoba, która wchodzi pod naskórek, tkankę i narządy. Czujesz ją w kościach i będziesz czuł aż do momentu, kiedy do końca zobojętniejesz i zamilkniesz. Czasem, kiedy leżysz zwinięty w gęstej nocy, jest mrowieniem na kręgosłupie jak delikatny dotyk warg wzdłuż krzyża. To bardzo piękne, ale wyniszczające tortury; nie zaśniesz już więcej...

Czuję  że umieram. Ze... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 11 luty 2014

Czuję, że umieram. Ze wszystkiego... z samot­ności, z miłości, z rozpaczy, z nienawiści. Ze wszystkiego, co może mi zaoferować ten świat.

Przepraszam. Muszę się zakochać.... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 11 luty 2014

Przepraszam. Muszę się zakochać. Potrzebuję kogoś kto będzie mnie kochał. Przytuli, zrozumie będzie. Przepraszam odchodzę.

Siedzę sama na parapecie  palę... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 10 luty 2014

Siedzę sama na parapecie, palę papierosa, i następnego i kolejnego i piję kawę i słucham i trzymam się jakoś.

Polacy to z pewnością ludzie... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 9 luty 2014

Polacy to z pewnością ludzie głębokiej idei, wielkiego serca, twardej odwagi i zniszczonej wątroby. Ewentualnie głębokiej szklanki, wielkiego kielicha, twardej głowy i zniszczonej tęczy

 Przyzwyczaiłam się do tego  że... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 8 luty 2014

"Przyzwyczaiłam się do tego, że jestem sama, czy raczej pojedyncza, niezwiązana i niezobowiązana do pamiętania o kimkolwiek (...)"

  Nie przyzwyczajaj się do mnie  nie... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 8 luty 2014

" Nie przyzwyczajaj się do mnie, nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj ile łyżeczek cukru wsypuje do herbaty, zapomnij jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać"

 Więc kiedy bywa się razem?   Nie... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 5 luty 2014

-Więc kiedy bywa się razem? -Nie wiem.Może wtedy, kiedy jest się samemu.I kiedy tego drugiego człowieka już nie ma, i kiedy wiesz,ze nigdy już nie wróci do ciebie.Może wtedy jesteś z nim naprawdę i na zawsze. Jeśli umiesz go pamiętać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV