głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Świat po prostu istniał. Papierosy... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 20 luty 2014

Świat po prostu istniał. Papierosy - po dwadzieścia centów paczka, tak samo galon benzyny. Seks - owinięty w gumę i metafizyczne skrupuły pod nazwą rycerskość... Psychologia - rzecz istniejąca w głowie. Abstrakcje chwytały nas w mieszkaniu; żyć warto było tylko na własną rękę; wreszcie - najgorszy rys w tym opisie - nie wiedzieliśmy, że jesteśmy pokoleniem.

Niektórzy ludzie zostawiają po... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 luty 2014

Niektórzy ludzie zostawiają po sobie ładnie wyglądające blizny, ale w pewnym momencie pojawia się osoba, która wchodzi pod naskórek, tkankę i narządy. Czujesz ją w kościach i będziesz czuł aż do momentu, kiedy do końca zobojętniejesz i zamilkniesz. Czasem, kiedy leżysz zwinięty w gęstej nocy, jest mrowieniem na kręgosłupie jak delikatny dotyk warg wzdłuż krzyża. To bardzo piękne, ale wyniszczające tortury; nie zaśniesz już więcej...

Czuję  że umieram. Ze... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 11 luty 2014

Czuję, że umieram. Ze wszystkiego... z samot­ności, z miłości, z rozpaczy, z nienawiści. Ze wszystkiego, co może mi zaoferować ten świat.

Przepraszam. Muszę się zakochać.... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 11 luty 2014

Przepraszam. Muszę się zakochać. Potrzebuję kogoś kto będzie mnie kochał. Przytuli, zrozumie będzie. Przepraszam odchodzę.

Siedzę sama na parapecie  palę... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 10 luty 2014

Siedzę sama na parapecie, palę papierosa, i następnego i kolejnego i piję kawę i słucham i trzymam się jakoś.

Polacy to z pewnością ludzie... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 9 luty 2014

Polacy to z pewnością ludzie głębokiej idei, wielkiego serca, twardej odwagi i zniszczonej wątroby. Ewentualnie głębokiej szklanki, wielkiego kielicha, twardej głowy i zniszczonej tęczy

 Przyzwyczaiłam się do tego  że... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 8 luty 2014

"Przyzwyczaiłam się do tego, że jestem sama, czy raczej pojedyncza, niezwiązana i niezobowiązana do pamiętania o kimkolwiek (...)"

  Nie przyzwyczajaj się do mnie  nie... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 8 luty 2014

" Nie przyzwyczajaj się do mnie, nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj ile łyżeczek cukru wsypuje do herbaty, zapomnij jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać"

 Więc kiedy bywa się razem?   Nie... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 5 luty 2014

-Więc kiedy bywa się razem? -Nie wiem.Może wtedy, kiedy jest się samemu.I kiedy tego drugiego człowieka już nie ma, i kiedy wiesz,ze nigdy już nie wróci do ciebie.Może wtedy jesteś z nim naprawdę i na zawsze. Jeśli umiesz go pamiętać.

To za czym tęskni to moje słodkie... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 5 luty 2014

To za czym tęskni to moje słodkie kłamstwa w które chciał wierzyć. Chce wierzyć, że gdy mówię "Kocham Cię", to mówię to z serca, chcę bym pokochała go mocniej niż On ją kocham. Życie to nie koncert życzeń słonko... ale przecież opowiada o tym czego tak na prawdę pragnie, czego mu brakuje w sercu. Wyrzucając przy tym żal, frustrację i cały ten syf który się zbiera w środku. W Jego życiu nie mam już miejsca na szloch w nocy. Płaczę w środku gdy nikt nie widzi. Jest zmęczony. Potrzebuję miłości. Potrzebuję by ktoś zaopiekował się Jego duszą, nakarmił ją i wykurował. Ja jestem już bardzo słaba i poturbowana surowością oraz niewłaściwością tego świata...

Jak będziesz kładł ją na tym... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 4 luty 2014

Jak będziesz kładł ją na tym samym łóżku w walentynki co mnie kilka dni wcześniej. To wiedz, że nie mam żalu, liczyłam się z tym,

 Cóż to za nieopisana ulga  mieć... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 3 luty 2014

"Cóż to za nieopisana ulga, mieć poczucie bezpieczeństwa przy innej osobie, nie musieć ważyć myśli, ani mierzyć słów, lecz wylewać je wszystkie z siebie, wiedząc, że wierna dłoń przyjmie je i zachowa"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV