głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Przepraszam. Muszę się zakochać.... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 11 luty 2014

Przepraszam. Muszę się zakochać. Potrzebuję kogoś kto będzie mnie kochał. Przytuli, zrozumie będzie. Przepraszam odchodzę.

Siedzę sama na parapecie  palę... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 10 luty 2014

Siedzę sama na parapecie, palę papierosa, i następnego i kolejnego i piję kawę i słucham i trzymam się jakoś.

Polacy to z pewnością ludzie... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 9 luty 2014

Polacy to z pewnością ludzie głębokiej idei, wielkiego serca, twardej odwagi i zniszczonej wątroby. Ewentualnie głębokiej szklanki, wielkiego kielicha, twardej głowy i zniszczonej tęczy

 Przyzwyczaiłam się do tego  że... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 8 luty 2014

"Przyzwyczaiłam się do tego, że jestem sama, czy raczej pojedyncza, niezwiązana i niezobowiązana do pamiętania o kimkolwiek (...)"

  Nie przyzwyczajaj się do mnie  nie... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 8 luty 2014

" Nie przyzwyczajaj się do mnie, nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj ile łyżeczek cukru wsypuje do herbaty, zapomnij jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać"

 Więc kiedy bywa się razem?   Nie... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 5 luty 2014

-Więc kiedy bywa się razem? -Nie wiem.Może wtedy, kiedy jest się samemu.I kiedy tego drugiego człowieka już nie ma, i kiedy wiesz,ze nigdy już nie wróci do ciebie.Może wtedy jesteś z nim naprawdę i na zawsze. Jeśli umiesz go pamiętać.

To za czym tęskni to moje słodkie... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 5 luty 2014

To za czym tęskni to moje słodkie kłamstwa w które chciał wierzyć. Chce wierzyć, że gdy mówię "Kocham Cię", to mówię to z serca, chcę bym pokochała go mocniej niż On ją kocham. Życie to nie koncert życzeń słonko... ale przecież opowiada o tym czego tak na prawdę pragnie, czego mu brakuje w sercu. Wyrzucając przy tym żal, frustrację i cały ten syf który się zbiera w środku. W Jego życiu nie mam już miejsca na szloch w nocy. Płaczę w środku gdy nikt nie widzi. Jest zmęczony. Potrzebuję miłości. Potrzebuję by ktoś zaopiekował się Jego duszą, nakarmił ją i wykurował. Ja jestem już bardzo słaba i poturbowana surowością oraz niewłaściwością tego świata...

Jak będziesz kładł ją na tym... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 4 luty 2014

Jak będziesz kładł ją na tym samym łóżku w walentynki co mnie kilka dni wcześniej. To wiedz, że nie mam żalu, liczyłam się z tym,

 Cóż to za nieopisana ulga  mieć... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 3 luty 2014

"Cóż to za nieopisana ulga, mieć poczucie bezpieczeństwa przy innej osobie, nie musieć ważyć myśli, ani mierzyć słów, lecz wylewać je wszystkie z siebie, wiedząc, że wierna dłoń przyjmie je i zachowa"

 Bóg robi nam kawał  żeby nie... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 3 luty 2014

"Bóg robi nam kawał, żeby nie było za nudno, myśli sobie: wszystko macie w porzo, więc dopierdolę wam ciągłe egzystencjalne lęki, żeby nie było, że macie raj na ziemi".

Nie mam zamiaru być twoim ładnym... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 3 luty 2014

Nie mam zamiaru być twoim ładnym wspomnieniem, ogrzewającym cię w zimie życia./// Zrób mi jakąś krzywdę.

 Czasami wydajemi się  że Ty i ja... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 3 luty 2014

"Czasami wydajemi się, że Ty i ja byliśmy jak dwoje rozkapryszonych dzieci, które roztrwoniły wszystko co mają i stoją teraz biedne, zgorzkniałe i złe. Na pewno popełniliśmy jakiś błąd, ale nie było nikogo, kto mógłby nam powiedzieć, co to był za błąd".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV