głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinowanikim Teraz powinnam wyjąć z szuflady notes w twardej okładce i na różowej kartce czarnym cienkopisem dopisac kolejne imię i nazwisko utraconej przyjaciółki. Ale tego

malinowanikim

malinowanikim.moblo.pl
Teraz powinnam wyjąć z szuflady notes w twardej okładce i na różowej kartce czarnym cienkopisem dopisac kolejne imię i nazwisko utraconej przyjaciółki. Ale tego nie zro
Teraz powinnam wyjąć z szuflady... teksty

malinowanikim dodano: 30 marca 2010

Teraz powinnam wyjąć z szuflady notes w twardej okładce i na różowej kartce, czarnym cienkopisem dopisac kolejne imię i nazwisko utraconej przyjaciółki. Ale tego nie zrobię, gdyż nie posiadam takiego notesu, chociaż by mi się przydał, bo zebrała by się niezła kolekcja moich 'frendsów'. Skończyło się po raz kolejny coś czego nie chciałam. Jest powiedzenie, że przyjaciel, który przestaje byc przyjacielem nigdy nim nie był, czy coś. Osobiście nie mogę wypowiedzieć się na ten temat, bo nigdy nie brałam sobie do serca tych słów, choć może powinnam. Może byłabym bardziej ostrożniejsza w wyborze bliskich mi osób? Jedno jest pewne, że za każdym razem to cała winą obarczana jestem Ja. No, tak. Ale to było do przewidzenia. Proszę nie próbujcie mi wmówić, że to ja jestem zła. Bo wy macie również wady. A ja próbuję je ignorować, tylko czasem wkurwienie sięga ponad wszystko i trudno zapanowac mi nad swoimi emocjami.

niektórzy nie mają inklinacji... teksty

malinowanikim dodano: 30 marca 2010

niektórzy nie mają inklinacji wybaczania. po prostu zrywają kontakt z ludźmi, którzy im dopiekli i w ten sposób rozwiązują problem. ktoś, kto nie istnieje, nie może Cię już zranić. dobry sposób na życie, zamierzam go stosować..

wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

malinowanikim dodano: 30 marca 2010

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany..

uwielbiam ten stan. tą niepewność.... teksty

malinowanikim dodano: 29 marca 2010

uwielbiam ten stan. tą niepewność. napisze czy nie napisze? każde słowo, każdy gest, przynoszący podniecający dreszcz, każde spojrzenie, uścisk dłoni.. i rozpaczanie gdy nie napisze 'dobranoc'.

Najgorzej jest w momentach  w... teksty

malinowanikim dodano: 29 marca 2010

Najgorzej jest w momentach, w których siedzisz, jesz tonami czekoladę, wypalasz milion papierosów i trzymasz w dłoniach telefon z nadzieją na jakikolwiek odzew od kogokolwiek. To się nazywa samotność, której nie jesteś w stanie przezwyciężyć. Włączasz tę samą piosenkę po raz setny i nie widzisz sensu w kilku następnych godzinach, czasami nawet i dniach.

  Podasz mi rękę?     Podam.... teksty

malinowanikim dodano: 29 marca 2010

- Podasz mi rękę? - Podam. - Szkoda. - Dlaczego szkoda przecież powiedziałam, że Ci podam... - Szkoda bo podajesz ją a i tak nie mogę jej złapać, przecież jesteśmy tysiące kilometrów od siebie. - Wiem zapomniałam. - Dałbym wszystko żeby chociaż na chwilę złapać Cię za rękę rozumiesz? Wszystko! - A ja dałabym jeszcze więcej!

jestem tą sentymentalną idiotką... teksty

malinowanikim dodano: 29 marca 2010

jestem tą sentymentalną idiotką, która oddałaby miliony za Twój uśmiech.

jesteś taki.. taki .. taki... teksty

malinowanikim dodano: 29 marca 2010

jesteś taki.. taki .. taki najbardziej mój, taki.. najmójszy.

to nie komedia. to dramat. teksty

malinowanikim dodano: 29 marca 2010

to nie komedia. to dramat.

cel w życiu? zbudować piękną... teksty

malinowanikim dodano: 29 marca 2010

cel w życiu? zbudować piękną, drewnianą ławkę i doczekać starości, usiąść na niej i powiedzieć: - wszystko co zrobiłam w życiu zrobiłam najlepiej jak potrafiłam.

Wyślę Ci anonimowy liścik :... teksty

malinowanikim dodano: 29 marca 2010

Wyślę Ci anonimowy liścik : "Wciąż o Tobie marzę". A potem domyślisz się kto go wysłał i wrócisz z uśmiechem, który będę oglądać każdego poranka.

przed nami nie ma żadnej... teksty

malinowanikim dodano: 28 marca 2010

przed nami nie ma żadnej przyszłości mimo, iż cholernie Cię kocham. Ale chciałabym abyś Ty był szczęśliwy i wiesz co? ta którą pokochasz będzie cholerną szczęściarą, lecz pamiętaj.. jeżeli nie będzie o Tobie wiedziała takich szczegółów jak to, że pijesz kawę z półtorej łyżeczki, a piwo jedynie z butelki, palisz wyłącznie LM czerwone, które nosisz zawsze w lewej kieszeni swoich spodni wraz z zapalniczką, Twoją ulubioną bluzą jest ta zielona, a koszulka ta biała z niebieskim nadrukiem, że blizna na plecach to ślad po wakacjach sprzed lat, kaptur na głowie nosisz tylko chodząc sam, że Twoim ulubionym miejscem jest ławka pod szóstym drzewem licząc od prawej strony, tylnych drzwi wejściowych do Twojego domu, że najlepiej bawisz się na domówkach i festynach, że nie zapisujesz nr telefonów w tel. z kartą orange, że masz ponad 100 osób na liście gg, z czego 64 to koleżanki, a 563 to liczba znajomych na nk, a pamiętna data to 17 kwietnia. jeżeli nie będzie wiedziała, nie będzie Ciebie warta.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV