głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinowanikim Miała wrażenie że jest bohaterem filmu a wszystko dokoła rozgrywało się według napisanego scenariusza i ktoś inny już wcześniej za nią zdecydował co się ma wyda

malinowanikim

malinowanikim.moblo.pl
Miała wrażenie że jest bohaterem filmu a wszystko dokoła rozgrywało się według napisanego scenariusza i ktoś inny już wcześniej za nią zdecydował co się ma wydarzyć. Cz
Miała wrażenie że jest bohaterem... teksty

malinowanikim dodano: 31 marca 2010

Miała wrażenie, że jest bohaterem filmu a wszystko dokoła rozgrywało się według napisanego scenariusza, i ktoś inny już wcześniej za nią zdecydował co się ma wydarzyć. Czasem przelatywały jej przez głowę myśli o tym, co będzie dalej z jej życiem, ale ona po prostu je ignorowała, zupełnie jakby były przerwami na reklamy pomiędzy kolejnymi scenami filmu.

Właściwie to dobre słowo. Taka... teksty

malinowanikim dodano: 31 marca 2010

Właściwie, to dobre słowo. Taka przykrywka do wszystkiego, czego nie chcemy powiedzieć. Właściwie dobrze, to znaczy, nie, nie dobrze, ale prawie źle, ale po co ci o tym mówić. Właściwie zdrowa, to znaczy chora, może była chora, może jeszcze nie doszła do siebie, więc właściwie zdrowa, ale nie twoja sprawa. Właściwie myślałam, żeby do ciebie zadzwonić, to znaczy, nie, nie chciałam dzwonić, ale nie wiem, co powiedzieć, więc słowo właściwie i tak da ci do zrozumienia, że nie dzwoń ty również. Właściwie mam czas - i tylko głos się zawiesza na tym słowie właściwie. Jakby to słowo miał swój specjalny akcent, niepolski, lekko przeciągły, śpiewny, następujący po sylabie wła... oddzielony pauzą od reszty. Właściwie - to znaczy prawie kłamstwo. Właściwie nic mi nie jest. To znaczy jest mi wszystko.

Tak bardzo chcę przeszłości.... teksty

malinowanikim dodano: 31 marca 2010

Tak bardzo chcę przeszłości. Cholernie za nią tęsknię. Ale to i tak bez znaczenia, Ciebie i tak nie ma.

Czemu mam tak że od razu się... teksty

malinowanikim dodano: 31 marca 2010

Czemu mam tak, że od razu się przywiązuję. Za bardzo i za szybko zaczęłam się cieszyć. Znów nie wyszło. Po każdym cierpieniu czuję, że znów nie mam części serca. Co będzie, gdy nie zostanie z niego nawet okruszek?

idę na żywioł nie chce mi się... teksty

malinowanikim dodano: 31 marca 2010

idę na żywioł, nie chce mi się już rozważać, myśleć nad każdą ze spraw po kolei. połowa problemów znika wraz z otworzeniem winampa, z resztą sobie radzę, serio.

kradnij kradnij. : u Ciebie to sobie co drugi kradnę xd tylko od razu mówię że nie wszystkie są mojego autorstwa. są od koleżanek z wizażu itd. teksty malinowanikim dodał komentarz: kradnij, kradnij. :) u Ciebie to sobie co drugi kradnę xd tylko od razu mówię że nie wszystkie są mojego autorstwa. są od koleżanek, z wizażu, itd. do wpisu 31 marca 2010
Rozpamiętywanie boli. teksty

malinowanikim dodano: 31 marca 2010

Rozpamiętywanie boli.

Raz jeszcze ubiorę suknie i... teksty

malinowanikim dodano: 31 marca 2010

Raz jeszcze ubiorę suknie i naszyjnik od niego. Będę tańczyć pod gwiazdami tak, jak kiedyś z nim. Tym razem sama.

by dosięgnąć niemożliwego... teksty

malinowanikim dodano: 31 marca 2010

by dosięgnąć niemożliwego marzenia, spróbuj zasnąć.

położyła się na zimnej marmurowej... teksty

malinowanikim dodano: 31 marca 2010

położyła się na zimnej marmurowej podłodze, włożyła słuchawki do uszu, zapaliła papierosa i wzięła telefon do ręki, zaczęła czytać wiadomości od niego. z każdym nowo otwartym sms'em, wracało coraz więcej wspomnień. przez długie godziny czytała jego kłamstwa. łzy napływały do jej oczu, z coraz większą częstotliwością. była zbyt słaba aby usunąć wspomnienia, którymi dławiła się co dnia. żyła przeszłością, żyła nim. pomimo tego, że kłamał, pomimo tego, że ją zostawił.

no ten akurat jest mojego autorstwa. : czasami mam jakiś taki 'przypływ weny'. Twoje opisy oczywiście też są cudne  teksty malinowanikim dodał komentarz: no ten akurat jest mojego autorstwa. :) czasami mam jakiś taki 'przypływ weny'. Twoje opisy oczywiście też są cudne ;* do wpisu 31 marca 2010
Czasami słuchaliśmy mojej ulubionej... teksty

malinowanikim dodano: 31 marca 2010

Czasami słuchaliśmy mojej ulubionej muzyki, czasami zatrzymywał się nieoczekiwanie na leśnym parkingu, aby mnie całować. Czasami prosił, abym czytała mu w drodze książki, które chciał przeczytać i nigdy nie miał na to czasu. Czy wiesz, że wspólne czytanie książek na głos znacznie mocniej wiąże ludzi niż wspólne spłacanie kredytu?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV