głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika malinowanikim

I nie potrafisz wydusić z siebie choćby najprostszego słowa. Bo ja wiem.. cześć. Cześć co u Ciebie. Cześć ale mróz. Cześć już święta. Cześć wszystkiego najlepszego. Albo gorzej.. cześć ale jak to.. lub: cześć nigdy Ci nie mówiłem.. cześć kocham Cię. Ale co to ma teraz do rzeczy? Nic a nic.  Federico Moccia

affection dodano: wczoraj o 21:56

I nie potrafisz wydusić z siebie choćby najprostszego słowa. Bo ja wiem.. cześć. Cześć, co u Ciebie. Cześć, ale mróz. Cześć, już święta. Cześć, wszystkiego najlepszego. Albo gorzej.. cześć, ale jak to.. lub: cześć, nigdy Ci nie mówiłem.. cześć, kocham Cię. Ale co to ma teraz do rzeczy? Nic a nic. // Federico Moccia

Czasem myślę że ta znajomość to najlepsze co mogło nam się przydarzyć. A jednocześnie najgorsze. bo ta pustka w sobie którą teraz czuję w żaden sposób nie jest bliska temu o czym marzyliśmy. Ale z perspektywy czasu jestem gotowa powiedzieć że nie żałuję. Było warto bo przez kilka przeplatanych beztroską chwil naprawdę czułam się szczęśliwa. i wiem że Ty też to czułeś.

affection dodano: wczoraj o 21:53

Czasem myślę, że ta znajomość to najlepsze co mogło nam się przydarzyć. A jednocześnie najgorsze. bo ta pustka w sobie, którą teraz czuję w żaden sposób nie jest bliska temu o czym marzyliśmy. Ale z perspektywy czasu jestem gotowa powiedzieć, że nie żałuję. Było warto, bo przez kilka przeplatanych beztroską chwil naprawdę czułam się szczęśliwa. i wiem, że Ty też to czułeś.

 Było miło. Jak tak sobie pomyślę to rzeczywiście było miło. Przez kilka głupich przezroczystych podartych już teraz na kawałeczki jak nieważne dokumenty momentów. Chwil  paragonów. Przez chwilę rzeczywiście było miło.  Jakub Żulczyk

affection dodano: wczoraj o 21:45

`Było miło. Jak tak sobie pomyślę, to rzeczywiście było miło. Przez kilka głupich, przezroczystych, podartych już teraz na kawałeczki jak nieważne dokumenty, momentów. Chwil - paragonów. Przez chwilę rzeczywiście było miło.`/ Jakub Żulczyk

Nie potrafiłam mówić o miłości. Ale jeśli każdy mój dotyk działał na Ciebie tak jak Twój na mnie to powinieneś był czuć że Cię kocham. Nie umiałam dać Ci pewności że jestem tylko Twoja ale wiedz że z każdą chwilą spędzoną w Twoich objęciach miałam większą świadomość do kogo należę. Nie chciałam żebyś odszedł ale zbyt trudno było mi to przyznać.

affection dodano: 3 dni temu

Nie potrafiłam mówić o miłości. Ale jeśli każdy mój dotyk działał na Ciebie tak jak Twój na mnie, to powinieneś był czuć, że Cię kocham. Nie umiałam dać Ci pewności, że jestem tylko Twoja, ale wiedz, że z każdą chwilą spędzoną w Twoich objęciach miałam większą świadomość do kogo należę. Nie chciałam, żebyś odszedł, ale zbyt trudno było mi to przyznać.

Mogłam zrobić cokolwiek ale strach przed zmianami mnie sparaliżował. Mogłam wykrzyczeć Ci w twarz że jesteś ważny że dzięki Tobie uwierzyłam jak wiele ja mogę dla kogoś znaczyć. Że przywróciłeś mi pewność siebie i jestem wdzięczna za każdą chwilę spędzoną razem. Mogłam powiedzieć że wbrew Twojej niepewności pokochałam Cię takiego jakim jesteś. Ale stałam i patrzyłam jak zaczynasz układać sobie życie beze mnie.

affection dodano: 4 dni temu

Mogłam zrobić cokolwiek, ale strach przed zmianami mnie sparaliżował. Mogłam wykrzyczeć Ci w twarz, że jesteś ważny, że dzięki Tobie uwierzyłam jak wiele ja mogę dla kogoś znaczyć. Że przywróciłeś mi pewność siebie i jestem wdzięczna za każdą chwilę spędzoną razem. Mogłam powiedzieć, że wbrew Twojej niepewności pokochałam Cię takiego jakim jesteś. Ale stałam i patrzyłam jak zaczynasz układać sobie życie beze mnie.

Nie ma takiej godziny w której moja myśl choć przez chwilę nie dotknie Twojej osoby. Nie ma takiego dnia w którym nie zastanowię się choć przez krótki moment co by było gdyby . Czuję jak moje życie biegnie do przodu a ja bezczynnie je obserwuję przyjmując z obojętnością wszystko co ma mi do zaoferowania. I boję się że już zawsze będę zasypiać obok niewłaściwego człowieka.

affection dodano: 1 tydzień temu

Nie ma takiej godziny, w której moja myśl choć przez chwilę nie dotknie Twojej osoby. Nie ma takiego dnia, w którym nie zastanowię się choć przez krótki moment "co by było gdyby". Czuję jak moje życie biegnie do przodu, a ja bezczynnie je obserwuję przyjmując z obojętnością wszystko co ma mi do zaoferowania. I boję się, że już zawsze będę zasypiać obok niewłaściwego człowieka.

Czasem tęsknię za nim tak mocno że ta tęsknota rozrywa mnie od środka. Czasem nie mogę sobie z tym poradzić. Myślę analizuję czuję żal że pozwoliłam sobie go stracić. Planując inne życie uciekło mi coś co mogło być piękne a teraz już zawsze będę żyć ze świadomością że mogłam wybrać inaczej. A czasem po prostu godzę się z tym co jest i nie rozpamiętuję przeszłości.

affection dodano: 1 tydzień temu

Czasem tęsknię za nim tak mocno, że ta tęsknota rozrywa mnie od środka. Czasem nie mogę sobie z tym poradzić. Myślę, analizuję, czuję żal, że pozwoliłam sobie go stracić. Planując inne życie uciekło mi coś, co mogło być piękne, a teraz już zawsze będę żyć ze świadomością, że mogłam wybrać inaczej. A czasem po prostu godzę się z tym co jest i nie rozpamiętuję przeszłości.

“ … znów mi Twoje słowa biegały mrówkami po wrażliwych miejscach. ”   — Przybora.

chokoreeto dodano: 26 maja 2017

“ (…) znów mi Twoje słowa biegały mrówkami po wrażliwych miejscach. ” — Przybora.

stwierdziłam jasno i świadomie pierdolę piję ” — M.Halber Najgorszy człowiek na świecie

chokoreeto dodano: 26 maja 2017

stwierdziłam jasno i świadomie "pierdolę, piję" ” — M.Halber "Najgorszy człowiek na świecie"

Mała gdy potrzebujesz pomocy wsparcia czy rady  poproś. Telepatia nie jest u ludzi na porządku dziennym.    Od tej zasady jest tylko jeden wyjątek  prawdziwy przyjaciel. On nigdy nie będzie pytał czy wszystko w porządku nie będzie czekał aż przyjdziesz się zwierzyć. Przyjaciel po prostu zjawi się i nie pozwoli Ci samej zmagać się z życiem.   — Listy do małej

chokoreeto dodano: 15 maja 2017

Mała, gdy potrzebujesz pomocy, wsparcia, czy rady - poproś. Telepatia nie jest u ludzi na porządku dziennym. Od tej zasady jest tylko jeden wyjątek - prawdziwy przyjaciel. On nigdy nie będzie pytał, czy wszystko w porządku, nie będzie czekał, aż przyjdziesz się zwierzyć. Przyjaciel po prostu zjawi się i nie pozwoli Ci samej zmagać się z życiem. — Listy do małej

Nie czuj przykrości z powodu kogoś kto dał sobie z Tobą spokój. To jemu powinno być przykro bo olał kogoś na kogo mógł liczyć w każdej sytuacji.

chokoreeto dodano: 15 maja 2017

Nie czuj przykrości z powodu kogoś, kto dał sobie z Tobą spokój. To jemu powinno być przykro, bo olał kogoś na kogo mógł liczyć w każdej sytuacji.

Większość ludzi jest z kimś ze strachu przed samotnością. Ty szukasz magii to rzadkość.

chokoreeto dodano: 15 maja 2017

Większość ludzi jest z kimś ze strachu przed samotnością. Ty szukasz magii, to rzadkość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV