głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinowanikim Miała zły dzień. I już. Wiedziała że będzie miała złe dni. Na początku wszystkie dni są złe. Potem zaskakuje Cię jeden albo dwa które są w porządku a potem jede

malinowanikim

malinowanikim.moblo.pl
Miała zły dzień. I już. Wiedziała że będzie miała złe dni. Na początku wszystkie dni są złe. Potem zaskakuje Cię jeden albo dwa które są w porządku a potem jeden dob
Miała zły dzień. I już.... teksty

malinowanikim dodano: 29 stycznia 2011

Miała zły dzień. I już. Wiedziała, że będzie miała złe dni. Na początku wszystkie dni są złe. Potem zaskakuje Cię jeden albo dwa, które są w porządku, a potem jeden dobry. A w końcu, być może, jeśli dobrze pójdzie, jest coraz więcej dobrych dni i coraz mniej złych, i żadnych naprawdę okropnych. A potem nagle zaskakuje Cię jeden zły dzień i koniec. To był po prostu ten zły dzień. Tak właściwie totalnie do dupy.

Chciała się rozpłakać  ale nie... teksty

malinowanikim dodano: 29 stycznia 2011

Chciała się rozpłakać, ale nie potrafiła. Czuła się trochę tak, jak przy zatruciu pokarmowym, kiedy ma się odruchy wymiotne, nawet jeśli żołądek od dłuższego czasu jest pusty.

Chyba nigdy nie stanę się osobą  z... teksty

malinowanikim dodano: 29 stycznia 2011

Chyba nigdy nie stanę się osobą, z którą chętnie spędza się czas.

Im dłużej nad czymś myślimy  tym... teksty

malinowanikim dodano: 29 stycznia 2011

Im dłużej nad czymś myślimy, tym mniej z tego rozumiemy. Mój umysł był jak źle nastawione radio odbierające naraz różne stacje.

W rzeczywistości rozmowy nigdy nie... teksty

malinowanikim dodano: 29 stycznia 2011

W rzeczywistości rozmowy nigdy nie przebiegają tak, jak sobie je zaplanowaliśmy.

Słowa 'kocham Cię' brzmiały dla... teksty

malinowanikim dodano: 29 stycznia 2011

Słowa 'kocham Cię' brzmiały dla mnie jak magiczne zaklęcie i obawiam się, że stanie się coś złego, jeśli przestanę je powtarzać, jeśli przestanę je słyszeć od niego. Drżałam, kiedy je wypowiadałam, a gdybym ich nie usłyszałam, straciłabym apetyt i zainteresowanie dla świata. Ale były też dobrym wypełniaczem ciszy. Pomagały ratować sytuację, kiedy groziła nam sprzeczka. Pocieszały nas, kiedy byliśmy w złym nastroju.

Chcę poświęcić swoje uczucia... teksty

malinowanikim dodano: 29 stycznia 2011

Chcę poświęcić swoje uczucia, żeby ochronić Twoje.

Miłość nie wynika z sumy... teksty

malinowanikim dodano: 29 stycznia 2011

Miłość nie wynika z sumy wspaniałych cech ukochanej osoby. zawsze chodzi tu o coś, co tylko my w niej dostrzegamy, o coś, co dla innych, pozostaje niewidoczne. Czujemy, że zawsze potrzebowaliśmy i szukaliśmy tego kogoś, nawet wtedy, kiedy jeszcze sami o tym nie wiedzieliśmy. Tak, miłość to ukryty wymiar rzeczywistości, istniejący tylko dla dwojga ludzi.

Kiedy jako dziecko cierpiałam z... teksty

malinowanikim dodano: 29 stycznia 2011

Kiedy jako dziecko cierpiałam z powodu bólu brzucha i lekarz zapytał, jak to boli, nie potrafiłam odpowiedzieć, bo nie znałam słów, które były potrzebne, żeby go opisać. Mogłam tylko w kółko powtarzać, że boli. I to samo dotyczyło przyjemności, którą odczuwałam, kiedy byłam z nim. Po prostu brak mi słów, żeby ją opisać. Wiedziałam tylko, że już nie mogłabym być szczęśliwa pod żądnym względem, ani cielesnym, ani uczuciowym.

Czas jest bardzo dziwnym zjawiskiem.... teksty

malinowanikim dodano: 29 stycznia 2011

Czas jest bardzo dziwnym zjawiskiem. Składa się z sekund, minut, godzin - ale one tak naprawdę nie istnieją. Zostały stworzone sztucznie. Kilka chwil bywa wiecznością dla małego dziecka, które nie może się doczekać powrotu do domu, i to samo zdarza się dorosłym, jeśli czują się nieszczęśliwi albo coś ich boli. A kiedy indziej godziny przemykają jedna za drugą z niepojętą szybkością, bo jesteśmy pogrążeni w rozmowie, szczęśliwi albo pijani.

Uśmiechneliśmy się do siebie... teksty

malinowanikim dodano: 28 stycznia 2011

Uśmiechneliśmy się do siebie, oboje trochę onieśmieleni, bo oboje widzieliśmy w naszym przyszłym życiu miejsce dla tego drugiego, ale nie chcieliśmy zbyt wiele o tym mówić z obawy, że jest na to jeszcze za wcześnie.

gdybym mogła teraz wsiąść do... teksty

malinowanikim dodano: 28 stycznia 2011

gdybym mogła teraz wsiąść do maszyny czasu, wróciłabym do tamtej chwili, żeby zamieszkać w niej na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV