głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa Kochać to znaczy być. Nieważne czy jesteście oddaleni od siebie 10 czy 1000 kilometrów. Kochać to znaczy pokazywać. Nieważne czy jest dobrze czy źle. Kochać to

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
Kochać to znaczy być. Nieważne czy jesteście oddaleni od siebie 10 czy 1000 kilometrów. Kochać to znaczy pokazywać. Nieważne czy jest dobrze czy źle. Kochać to znaczy sz
Kochać to znaczy być. Nieważne czy... teksty

malinkowaaaa dodano: 28 maja 2016

Kochać to znaczy być. Nieważne czy jesteście oddaleni od siebie 10 czy 1000 kilometrów. Kochać to znaczy pokazywać. Nieważne czy jest dobrze, czy źle. Kochać to znaczy szanować. Nieważne czy jesteście pokłóceni. Kochać to znaczy dawać bezpieczeństwo. Nieważne czy coś Wam zagraża. Kochać to znaczy pożądać. Nieważne są inne pokusy. Kochać to znaczy wspierać się. Nieważne czy są problemy. Kochać to znaczy robić to z serca, nie z obowiązku.

 Człowiek jest do wszystkiego w... teksty

malinkowaaaa dodano: 28 maja 2016

"Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina, zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać, że te drzwi tak naprawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz."

 Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek... teksty

malinkowaaaa dodano: 28 maja 2016

"Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek odejść od kogoś nie zapomnij się pożegnać. I bez względu na to, co łączyło Cię z tym człowiekiem, nie uciekaj bez słowa. Nikt z nas nie zasługuje na takie zakończenie. Gdy emocje już opadną, miej odwagę spojrzeć prawdzie w oczy, nim odejdziesz na zawsze."

“ Męskość kojarzy mi się przede... teksty

malinkowaaaa dodano: 28 maja 2016

“ Męskość kojarzy mi się przede wszystkim z pewną siłą, nie chodzi o siłę fizyczną, tylko o pewną siłę i umiejętność podejmowania decyzji. (...) Męskość to również opiekuńczość, umiejętność zapewniania komuś innemu bezpieczeństwa. Moim zdaniem facet jest męski, kiedy kobieta może się czuć przy nim bezpieczna. ” — J.L. Wiśniewski, D. Wellman - "ARYTMIA UCZUĆ"

 Wszyscy mamy gorsze dni. Ale jedno... teksty

malinkowaaaa dodano: 28 maja 2016

,Wszyscy mamy gorsze dni. Ale jedno jest pewne: nie ma takich chmur przez które słońce nie umiałoby się przebić..''

 Nie oceniaj niczego zbyt pochopnie.... teksty

malinkowaaaa dodano: 28 maja 2016

"Nie oceniaj niczego zbyt pochopnie. Na wszystko należy spojrzeć z różnych punktów widzenia, aby dostrzec pełen obraz."

 Ludzie spotykają się w różnych... teksty

malinkowaaaa dodano: 28 maja 2016

"Ludzie spotykają się w różnych miejscach i czasie. Mijają, przechodzą. Czasem nic z tego nie wynika. Czasem wynika wszystko."

 Bo choćby nawet cały świat... teksty

malinkowaaaa dodano: 28 maja 2016

"Bo choćby nawet cały świat rzucał w ciebie kamieniami, to jeżeli mama stoi po twojej stronie, nic ci się nie stanie." ~Jojo Moyes, Razem będzie lepiej

 Nawet najbardziej subtelne i... teksty

malinkowaaaa dodano: 28 maja 2016

"Nawet najbardziej subtelne i delikatne Kobiety, mogą mieć fantazje zaprzeczające ich ułożonym zasadom. A jeśli czegoś nie spróbujesz, nigdy nie dowiesz się czy było warto."

Odkładam słuchawkę  palę  gapię... teksty

malinkowaaaa dodano: 28 maja 2016

Odkładam słuchawkę, palę, gapię się w pieprzony sufit. Dzisiaj sufit ma mi niewiele do powiedzenia, nie potrafi powiedzieć, dlaczego nie mogę wstać z łóżka, dlaczego mój smutek przemienia się we wściekłość, nie potrafi powiedzieć, jak mam sobie z tym radzić, nic ni chuja nie potrafi mi powiedzieć. Palę, gapię się, czekam, czekam, czekam, i nic. — James Frey. Mój przyjaciel Leonard

“Wszystko dałoby się rozwiązać... teksty

malinkowaaaa dodano: 28 maja 2016

“Wszystko dałoby się rozwiązać, gdyby ludzie ze sobą rozmawiali. Tylko komunikowanie się za pomocą słów przynosi efekty. Milczenie rodzi milczenie, wreszcie pojawia się głucha cisza, która zalega jak beton.”

 Kiedy ktoś poświęca Ci czas... teksty

malinkowaaaa dodano: 28 maja 2016

"Kiedy ktoś poświęca Ci czas pamiętaj, że daje coś, czego nigdy nie odzyska."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV