głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa Prawdziwa kobieta ma zasady ambicje i plany szacunek do swojego ciała kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
Prawdziwa kobieta ma zasady ambicje i plany szacunek do swojego ciała kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą
Prawdziwa kobieta ma zasady  ambicje... teksty

malinkowaaaa dodano: 17 maja 2016

Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicje i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą, wybierze rozstanie zamiast bycie na drugim planie, upominania się o czyjąś uwagę czy żebrania o gest.

 Ciepły prysznic  zimne powietrze... teksty

malinkowaaaa dodano: 17 maja 2016

"Ciepły prysznic, zimne powietrze, jej dłonie. Są sposoby na ciało, są sposoby na ducha. Ona jest sposobem na mnie." Ochocki, Vithren, Łuny twojego uśmiechu

Wydaje nam się że rozumiemy słowa... teksty

malinkowaaaa dodano: 17 maja 2016

Wydaje nam się że rozumiemy słowa piosenki, ale tym, co naprawdę każe nam w nią wierzyć lub nie, jest muzyka. Carlos Ruiz Zafón – Gra anioła

 Chciałabym odebrać w środku nocy... teksty

malinkowaaaa dodano: 17 maja 2016

"Chciałabym odebrać w środku nocy telefon od Ciebie i usłyszeć, że do mnie jedziesz. Tak po prostu, bez żadnego "cześć" i pytania, czy możesz przyjechać. Po prostu: Jadę do Ciebie."

Nigdy nie wmawiaj sobie  że nie dasz... teksty

malinkowaaaa dodano: 17 maja 2016

Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady. Dasz.

 Prawdziwy problem polega na tym  że... teksty

malinkowaaaa dodano: 17 maja 2016

"Prawdziwy problem polega na tym, że im lepiej ją poznaję, tym bardziej ją kocham. Spotykamy się tak już od około roku, a jestem nią teraz dużo bardziej zafascynowany niż na początku. Zdaje mi się, że nasze serca są teraz czymś mocno związane. Kiedy jej serce się poruszy, pociąga za sobą moje. Jak dwie łódki związane liną, które stają się jedną. Nawet gdyby chciało się je rozdzielić, nie ma takiego noża, który by ją przeciął. To też jest uczucie, którego nigdy wcześniej nie doświadczałem. Wzbudza we mnie niepokój. Co się ze mną stanie, jeżeli to się będzie pogłębiało?"

 Im więcej się wie   tym częściej... teksty

malinkowaaaa dodano: 17 maja 2016

"Im więcej się wie , tym częściej się milczy " Jonattan Carroll

 Jestem zmęczony rozmowami  które... teksty

malinkowaaaa dodano: 17 maja 2016

"Jestem zmęczony rozmowami, które prowadzą donikąd. Moje serce staje się smutne, gdy przypominam sobie wszystkie dobre słowa i złamane obietnice."

“W dzisiejszych czasach tak często... teksty

malinkowaaaa dodano: 17 maja 2016

“W dzisiejszych czasach,tak często nie zauważamy ludzkich uczuć.”

Przeszłości i tak nie da się... teksty

malinkowaaaa dodano: 17 maja 2016

Przeszłości i tak nie da się zmienić. Carlos Ruiz Zafón – Więzień Nieba

“Chciałabym  żebyś zawsze... teksty

malinkowaaaa dodano: 17 maja 2016

“Chciałabym, żebyś zawsze pamiętał – miłość mieszka w codzienności, w drobnych gestach, uśmiechu, dobrym jedzeniu, dzieleniu się i prostocie.”

“Kobiety w gruncie rzeczy pragną... teksty

malinkowaaaa dodano: 17 maja 2016

“Kobiety w gruncie rzeczy pragną, by mężczyźni robili z nimi większość rzeczy, które chcą z nimi robić, tak samo jak mężczyźni w gruncie rzeczy pragną, by kobiety także robiły z nimi większość rzeczy, których pragną. Cały problem tkwi nie w czynach, ale w kwestiach takich jak takt, stosowny czas, wrażliwość, cierpliwość, styl i uczciwość, a to zawsze stanowi poważny problem, zwłaszcza gdy ludzie mają jakieś zahamowania albo są niedojrzali.” -Andrew M. Greeley “Biskup i trzej królowie”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV