głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malinkowaaaa Mężczyzna który nie potrafi skupić się na jednej kobiecie nie jest wart żadnej. Ja po prostu chcę mieć kogoś komu mógłbym przychodzić z pomocą. Chcę mieć kogoś

malinkowaaaa

malinkowaaaa.moblo.pl
Mężczyzna który nie potrafi skupić się na jednej kobiecie nie jest wart żadnej.
 Mężczyzna  który nie potrafi... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

"Mężczyzna, który nie potrafi skupić się na jednej kobiecie, nie jest wart żadnej."

Ja po prostu chcę mieć kogoś  komu... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Ja po prostu chcę mieć kogoś, komu mógłbym przychodzić z pomocą. Chcę mieć kogoś, komu byłbym potrzebny. Kto nie mógłby żyć beze mnie. Chce być bohaterem, ale nie jednorazowym... chcę być czyimś nieustającym wybawcą.

Może faktycznie coś się kończy... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Może faktycznie coś się kończy, by coś innego mogło się zacząć? Tylko, że niektóre zakończenia odbijają się na nas zbyt mocno i nie mamy ochoty iść dalej i otwierać nowego rozdziału.

Ja wiem  po co ja żyję. Sensem... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Ja wiem, po co ja żyję. Sensem mojego życia jest zasłużyć na to, żeby mnie ktoś trzymał za rękę, gdy będę umierał.

Ten mężczyzna  którego spotyka... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Ten mężczyzna, którego spotyka się tylko raz w życiu i od razu wiadomo, że jego wizerunek będzie nam towarzyszył zawsze i wszędzie. I nie będzie to nawet uwarunkowane tym, czy wejdziemy z nim w bliższą relację, czy nie. Bo prawdziwe uczucia są absolutne i niezależne od wszystkiego. Przepełniają nas wszechogarniającą mocą, nie oczekując niczego w zamian. A ich piękno mieści się w intensywności przeżyć pozwalających na przekroczenie granic codziennych schematów i doświadczania metafizycznych doznań.

Jestem przerażona. Boję się  że... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Jestem przerażona. Boję się, że mogę skończyć sama. Boję się, że zawsze będę czyjąś przyjaciółką, siostrą, zaufaną, ale nigdy... wszystkim dla kogoś.

“I wszyscy powtarzają: „takie... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

“I wszyscy powtarzają: „takie jest życie” i nikt nie pamięta, że życie jest takie, jakie sami sobie zbudujemy.”

 Nie potrzebujesz nowego telefonu... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

"Nie potrzebujesz nowego telefonu, kolejnej pracy, nie potrzebna Ci piątka, nowe ubranie czy lans na mieście. Ty potrzebujesz drugiej osoby przy której zgubisz godziny, miesiące i lata. Osoby, do której Twoje serce będzie biegło, a świat będzie jak zaraz po zejściu z karuzeli. Potrzebujesz miłości od człowieka z idealnymi dla Ciebie wadami. I choćby miał ich pełno, choćby powtarzali, że to błąd, to będzie on Twoim ulubionym błędem, który ciągle będzie Ci towarzyszył jak ulubiona piosenka."

 Mogę Ci dzisiaj napisać o... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

"Mogę Ci dzisiaj napisać o wszystkim. O tym, że lubię kakao, tak najbardziej przed snem, że lubię tulipany, kwiaty, ściany o smaku cappuccino, marzenia i ogród. Mogę Ci napisać, jakie mam dzisiaj chmury i chociaż nieba nie widać, to sobie je wyobrażę, jest piękne. Mogę Ci dzisiaj opisać muzykę, jakiej słucham. Słów rozwrażliwienie się na cały świat. A kiedy piosenka opada na poduszkę, to ja też opadam. Sennie. Mogę Ci dzisiaj powiedzieć, że kiedy się denerwuję to marszczę brwi tak słodko i sprośnie zarazem, a kiedy krzyczę „pierdolę to i gówno” to tak naprawdę tylko złość, która mija za moment. Bo wszystko przecież mija, prócz miłości, prawda? Mogę Ci dziś opowiedzieć, że niektóre filmy to masochizm, że najbardziej na świecie smakują mi Twoje usta, że rozgotowałam ziemniaki, bo myślę o Tobie sto razy na sekundę. I jeszcze jedno, że czekam, więc wróć już do mnie."

Kiedy na kimś nam zależy  stajemy... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Kiedy na kimś nam zależy, stajemy się słabi, ponieważ boimy się, że możemy tę osobę utracić.

Pamiętaj  że kiedy potrzebujesz... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Pamiętaj, że kiedy potrzebujesz pomocnej dłoni – jest ona na końcu twojego ramienia. Gdy jesteś starszy, pamiętaj, że masz drugą dłoń: pierwsza jest po to aby pomagać sobie, druga, żeby pomagać innym.

Z każdej dobrej drogi można... teksty

malinkowaaaa dodano: 27 stycznia 2017

Z każdej dobrej drogi można zbłądzić. Z każdej złej można zawrócić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV