głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
luckaa usiadła na brzegu piaskownicy i pijąc tanie wino prosto z butelki oszukiwała samą siebie że wcale jej nie zależy. nie po raz kolejny. nie znów za bardzo. dlacze

luckaa

luckaa.moblo.pl
usiadła na brzegu piaskownicy i pijąc tanie wino prosto z butelki oszukiwała samą siebie że wcale jej nie zależy. nie po raz kolejny. nie znów za bardzo.
usiadła na brzegu piaskownicy i... teksty

luckaa dodano: 27 lipca 2010

usiadła na brzegu piaskownicy i pijąc tanie wino prosto z butelki, oszukiwała samą siebie, że wcale jej nie zależy. nie po raz kolejny. nie, znów za bardzo.

 dlaczego masz jego zdjęcie na... teksty

luckaa dodano: 27 lipca 2010

-dlaczego masz jego zdjęcie na drzwiach? przecież mówiłaś że go nienawidzisz... -ale jak mi się nudzi to rzucam w niego lotkami

zakładam dresy  trampki biorę... teksty

luckaa dodano: 27 lipca 2010

zakładam dresy, trampki biorę butelkę wina z parku paczkę papierosów i idę, nie czekając nawet na deszcz.

'Pod łóżkiem znalazłam mój stary... teksty

luckaa dodano: 27 lipca 2010

'Pod łóżkiem znalazłam mój stary pamiętnik . Z ciekawością zaczęłam go czytać . Z dnia 6.09.08 r. Widniał napis ` Kocham Cię , przysięgam Ci miłość po grób ` . Z oczu nagle zaczęły mi kapać łzy , nie wiem dlaczego , w końcu nie byłam smutna . Może dlatego, że tamte dni były najpiękniejsze w moim życiu.' ...

wypełznę spomiędzy klawiszy... teksty

luckaa dodano: 27 lipca 2010

wypełznę spomiędzy klawiszy klawiatury, przeskoczę z K na O, potem na N, I, E i kiedy zapytasz co robię, położę się na C.

  ...Powiedz  że głosy z kibla... teksty

luckaa dodano: 27 lipca 2010

- ...Powiedz, że głosy z kibla słyszysz.. - Ciebie to Korba zupełnie pogięło... - Nie no naprawdę dwa lata temu moja rura wpadła w taki rezonans,że mi Radio Maryja zaczęło obierać. Ja tu ten tego a tu z kibla słyszę "Żałuj za grzechy..."

pewnie w tej chwili 857346 ludzi na... teksty

luckaa dodano: 27 lipca 2010

pewnie w tej chwili 857346 ludzi na świecie , ucieka przed czymś , panicznie się tego bojąc . 747456 ludzi , płacze przez wspomnienia . 388948 jest chora na miłość , a ja , wyłożyłam nogi na biurko , zapaliłam papierosa i na wszystko mam wyje.bane .

Siedząc na parapecie  przy zgaszonym... teksty

luckaa dodano: 27 lipca 2010

Siedząc na parapecie, przy zgaszonym świetle, z kubkiem gorącej herbaty, który wręcz parzy mnie w dłonie, patrząc na krople deszczu odbijające się od okna, dochodzę do wniosku, że lubię być sama. Bez kogokolwiek obok. Czasami obecność innej osoby nie pozwala mi na bycie taką, jaką jestem w żadnym momencie. Często udaję, że jest dobrze, byleby uniknąć zwierzeń i pocieszeń. Jednak z drugiej strony dobrze mieć obok kogoś, kto wyciągnie nas z powrotem, gdy wypadniemy za burtę, i dobrze czuć się potrzebnym, by komuś innemu móc zawsze pomóc. Jakby nie patrzeć jest to zamknięte koło. Dla mnie bez wyjścia. Nie potrafię być bardziej w lewo, ani w prawo.

zauroczenie.  poznajesz chłopaka... teksty

luckaa dodano: 27 lipca 2010

zauroczenie. poznajesz chłopaka, podoba ci się, nawet bardzo. wstydzisz się zagadać ale cały czas o nim myślisz. zastawiasz się jaki jest, co lubi. stwarzasz w swojej głowie sytuacje w których moglibyście się bliżej poznać. ukradkiem patrzysz na niego gdy ten przechodzi akurat obok. wyłapujesz wszystkie informacje o nim z rozmów innych osób. stawiasz wnioski. kreujesz jego obraz w wyobraźni i nie jesteś świadoma tego ze to fikcja. i wtedy on zwraca na ciebie uwagę. zaprasza na spacer. idziesz ze spoconymi dłońmi, z przyspieszonym biciem serca gotowa spotkać chłopaka o którym już przecież tyle wiesz. wtedy następuje zawód. nie potrafisz dopasować obrazu z twojej wyobraźni z rzeczywistym. bo jest mniej romantyczny niż sądziłaś. bo to że gra na gitarze było tylko plotka. bo jest mniej idealny? bardziej normalny? więc cały czar pryska.

Ubierzesz się ładnie  nazwie Cię... teksty

luckaa dodano: 27 lipca 2010

Ubierzesz się ładnie- nazwie Cię cnotką... Ubierzesz się seksownie - nazwie Cię dziwką... Zadzwonisz do niego uzna, że się narzucasz... On do Ciebie zadzwoni uzna, że powinnaś być zaszczycona... Nie kochasz go - będzie robił wszystko by Cię zdobyć... Kochasz go - zostawi Cię... Kłócisz się z nim - mówi, że robisz problemy... Siedzisz cicho - mówi, że nie masz własnego zdania... Nie oddasz mu się uzna, że go nie kochasz... Zrobisz to - uzna, że jesteś łatwa... Powiesz mu o swoich problemach pomyśli, że jesteś słaba... Nie powiesz mu - pomyśli, że mu nie ufasz... Będziesz mu robić wymówki powie, że nie jesteś jego matką... On będzie Ci robił wymówki powie, że dba o Ciebie... Nie dotrzymasz danej obietnicy - straci do Ciebie zaufanie... On złamie dane słowo - to na pewno przez Ciebie... Zdradzisz go powie, że to koniec... On Ciebie zdradzi powie, że każdy zasługuje na drugą szansę.

  oto masz tu : kilogram miłości... teksty

luckaa dodano: 27 lipca 2010

` oto masz tu : kilogram miłości , milion pieniędzy , 365 dni spokoju , tonę szczęścia , i cudownych przyjaciół . co wybierzesz? `

Pokazał mi  że jestem zdolna do... teksty

luckaa dodano: 27 lipca 2010

Pokazał mi, że jestem zdolna do miłości o jakiej mi się nawet nie śniło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV