głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
luckaa Obudził ją sms. Napisał on. Uśmiech pojawił się na jej twarzy . Jednak znikał w chwili czytania wiadomości słuchaj.. nie mogę tak dalej ee.. co się dzieje ? ..

luckaa

luckaa.moblo.pl
Obudził ją sms. Napisał on. Uśmiech pojawił się na jej twarzy . Jednak znikał w chwili czytania wiadomości słuchaj.. nie mogę tak dalej ee.. co się dzieje ? ..ja.. ja
 Obudził ją sms. Napisał on.... teksty

luckaa dodano: 28 lipca 2010

`Obudził ją sms. Napisał on. Uśmiech pojawił się na jej twarzy . Jednak znikał w chwili czytania wiadomości "słuchaj.. nie mogę tak dalej" ee.. co się dzieje ? "..ja.. ja już cię nie kocham ! nigdy nie kochałem" coo ? Po tym wszystkim co przeżyli on nie kocha ? jak może.Przecież byli idealną parą. Każdy zazdrościł im tej `miłości`.. planowali przyszłość.. chcieli zbudować biały dom mieć psa i gromatkę dzieci. a on tak po prostu pisze, ze jej nie kocha ?! .. Dziewczyna wyłączyła telefon. Zawalił jej się świat. wszystko co było dla niej najważniejsze straciło sens. I co teraz ? Wyszła z domu cała zapłakana. Łzy spływały wraz z jej ciemnym tuszem .szła trzęsąc się, nogi jej się uginały ale szla. Poszła w miejsce gdzie chodzili razem. Nad jezioro. usiadła i przed jej oczami przewijały się wszystkie wspolne chwlie. Pierwszy pocałunek ? Pierwsze "kocham cię" .. nie wytrzymała. Wskoczyła do wody. Nie przeżyła. On tymczasem wysyłał jej sms "Prima aprilis kochanie"

 czy chociaż wiesz że ona ma... teksty

luckaa dodano: 28 lipca 2010

- czy chociaż wiesz, że ona ma sześć różnych uśmiechów? - ma sześć uśmiechów . ? - tak . pierwszy, gdy coś ją naprawdę rozśmieszy . drugi, gdy śmieje się z grzeczności . trzeci, gdy snuje plany . czwarty, gdy śmieje się sama z siebie . piąty, gdy czuje się niezręcznie . i szósty, gdy ... szósty, gdy Go widzi...

pamiętasz ten moment  kiedy jako... teksty

luckaa dodano: 28 lipca 2010

pamiętasz ten moment , kiedy jako dziecko , w wieku koło siedmiu lat , malujesz obrazek i niebo to niebieski pasek u góry kartki ? i wtedy przychodzi ten moment rozczarowania , kiedy nauczyciel mówi Ci , że tak naprawdę niebo zajmuje cała wolną przestrzeń na rysunku . i to jest ta chwila , kiedy życie zaczyna być coraz bardziej skomplikowane i nieco nudniejsze , ponieważ zamalowywanie kartki na niebiesko jest raczej nużącym zajęciem .

nie palę. nałogowo żuję gumę... teksty

luckaa dodano: 28 lipca 2010

nie palę. nałogowo żuję gumę balonową. nie piję. ale uwielbiam colę light. nie przeklinam. ale uwielbiam, mówić slangiem. nie noszę szpilek. ale kocham trampki. nie jestem dziwką. ale potrafię kochać.

Już jako małe dziecko byłam inna... teksty

luckaa dodano: 28 lipca 2010

Już jako małe dziecko byłam inna, do dzieci które zabierały mi zabawki z piaskownicy, darłam się na cale osiedle "kulwa, kup śobie.!!"

jak uzbieram na czołg to macie... teksty

luckaa dodano: 28 lipca 2010

jak uzbieram na czołg to macie przej.ebane . `

Mam ochotę schować się do szafy i... teksty

luckaa dodano: 28 lipca 2010

Mam ochotę schować się do szafy i udawać, że windą jadę.

i niby nie pisaliśmy o niczym... teksty

luckaa dodano: 28 lipca 2010

i niby nie pisaliśmy o niczym ważnym, ale podnosił mi się poziom endorfin we krwi, kiedy widziałam jak świeci się okienko z Twoim imieniem na pasku zadań.

I strzeż mnie Boże żebym nie... teksty

luckaa dodano: 28 lipca 2010

I strzeż, mnie Boże, żebym nie złamała, piątego przykazania dekalogu, 'nie zabijaj', jak zobaczę, tą szmatę, na oczy !

Jesteś cwelem  jesteś zerem... teksty

luckaa dodano: 27 lipca 2010

Jesteś cwelem , jesteś zerem, jesteś chamem i frajerem Jesteś nikim, jesteś ciotą i po prostu idiotą Jesteś fiutem, jesteś szczylem , imbecylem i debilem Jesteś wstrętny, jesteś nudny, obrzydliwy i paskudny . Intelektem tez nie grzeszysz, Twoje ego oczy cieszy . Jesteś podły, jesteś draniem, lecz to tylko moje zdanie. Po tym wszystkim co zrobiłeś , dojdź do wniosku - jak ty żyjesz?! Tylu ludzi okłamałeś, sam się również oszukałeś, Jednak przyznać chyba muszę , że uczucia w sobie duszę, I to tylko moja wina ... Pokochałam skur.wysyna.'

 Ubiorę sie na rózowo wsmaruje... teksty

luckaa dodano: 27 lipca 2010

- Ubiorę sie na rózowo, wsmaruje poł tony tapety. Bede jak barbie.! Wtedy mnie pokocha?? - Oni nie lubie plastikowych lalek.! - To czemu teraz ją całuje?? Tą długonogą, niebieskooką chudą wysoką małpę! Ona wygląda jak barbie, jak modelka . - a ty jesteś brzydkim kaczątkiem, ktore bedzie piękniejsze od innych, wtedy zacznie żałowac !

 wiesz  kiedyś myślałam  że... teksty

luckaa dodano: 27 lipca 2010

- wiesz , kiedyś myślałam , że życie jest łatwe i piękne jak w bajce . - i co się stało ? - dorosłam

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV