głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
luckaa Co masz w tej butelce? Eliksir szczęścia. A mówiąc po Polsku? Sok wiśniowy z wódką. nie rozumiem jej jest taka zakręcona i zabawna a kiedy przestaje się śmiać

luckaa

luckaa.moblo.pl
Co masz w tej butelce? Eliksir szczęścia. A mówiąc po Polsku? Sok wiśniowy z wódką.
 Co masz w tej butelce?  Eliksir... teksty

luckaa dodano: 16 sierpnia 2010

- Co masz w tej butelce? - Eliksir szczęścia. - A mówiąc po Polsku? - Sok wiśniowy z wódką.

 nie rozumiem jej jest taka... teksty

luckaa dodano: 16 sierpnia 2010

- nie rozumiem jej, jest taka zakręcona i zabawna, a kiedy przestaje się śmiać i myśli o czymś przez chwilę jej oczy robią się takie smutne, zagubione, jakby czegoś kogoś, szukała.. - Ona myśli wtedy o nim. Wciąż za nim czeka, choć wie że on nie wróci, a uśmiech? Nakłada go i zmywa jak makijaż.

pamiętasz jak kiedyś przyszłam do... teksty

luckaa dodano: 15 sierpnia 2010

pamiętasz jak kiedyś przyszłam do Ciebie z płaczem . a Ty mi powiedziałeś, że 'łzy kobiety, dla prawdziwego mężczyzny są największa porażką ? ' pamiętasz jak mnie zapewniałeś, że nigdy nie pozwolisz, żebym płakała przez Ciebie, lub bez Ciebie ? więc kuRka gdzie się podziewasz od dobrych kilku tygodni . czemu nie ma Cię obok mnie w nocy, gdy płaczę do poduszki ? no czemu ?... przecież obiecałeś ...

 To dziwne... On w ogóle nie jest w... teksty

luckaa dodano: 15 sierpnia 2010

- To dziwne... On w ogóle nie jest w moim typie, mój ideał urody jest zupełnie od niego odległy. Ale coś mnie w nim tak intryguje, że nie mogę przestać o nim myśleć. Pociąga mnie jak nikt nigdy dotąd. Nie wiem co się ze mną stało. - A ja wiem. Dorosłaś. Pokochałaś prawdziwie. Nie jego ciało, a jego duszę...

 Chce ci powiedziec ...  I love you... teksty

luckaa dodano: 15 sierpnia 2010

-Chce ci powiedziec ... - I love you ? - Spierda.laj .

Nie interesują mnie nagie zdjęcia... teksty

luckaa dodano: 15 sierpnia 2010

Nie interesują mnie nagie zdjęcia robione w łazience , ukradkiem aby , czasem mama nie zobaczyła . Nie widzę nic interesującego w nielegalnych filmach porno , wystawianych w internecie . Moje bluzki zwykle zakrywają brzuch , czasem , tylko czasem włożę mini . Obcasy chowam głęboko do szafy , wyciągam je tylko dla Ciebie . Nie mam czerwono pomalowanych paznokci , a biustonosz jest zawsze na miejscu . Mimo to , dostałam miano ' dziwki ' , dlaczego ? Bo lubię uśmiechać się do facetów.

Dziwka to zawód kurwaa to charakter. teksty

luckaa dodano: 15 sierpnia 2010

Dziwka to zawód, kurwaa to charakter.

Kiedy kocha się tak naprawdę po... teksty

luckaa dodano: 15 sierpnia 2010

Kiedy kocha się tak naprawdę, po raz pierwszy wszystko jest takie łatwe. Na początku wydaje nam się ze możemy góry przenosić, ze nam musi się udać. Wierzymy w miłość ta szczęśliwą. Jednak nie zawsze się udaje...Płaczemy...Daliśmy z siebie wszystko, poświęciliśmy wszystko. Kochaliśmy całym sercem. Bez sensu? Ale to co, na początku wciąż mamy nadzieje. Może cos się zmieni? albo wydarzy się cud. Jednym słowem zaczynamy się łudzić. Taka maleńka iskierka nadziei wciąż jest. Trwa to bardzo długo, a nawet czasem ciągnie się miesiącami. Tak naprawdę miłość nigdy nie ustaje, tylko my nie mamy juz siły dalej kochać.

krzyknęła że go kocha prosto w... teksty

luckaa dodano: 15 sierpnia 2010

krzyknęła że go kocha, prosto w twarz, w oczach miała łzy, po prostu pragnęła by ją przytulił, powiedział że ją kocha i będzie się nią opiekował, ona tego potrzebowała. on odszedł w milczeniu. nazwała go tchórzem. wrócił się , ścisnął jej dłoń i powiedział że nie ma prawa wyzywać go od tchórzy. pocałował ją i zapytał czy dalej jest tym za kogo go uważała. zacisnęła lekko wargi, po czym się uśmiechnęła. to wystarczyło.

13 piątek. aż strach wyjść z... teksty

luckaa dodano: 15 sierpnia 2010

13 piątek. aż strach wyjść z domu, znając mojego przyjaciela Pecha, zapewni mi niezapomniane przeżycia.

18:18 i sms  a myślałam że nie... teksty

luckaa dodano: 15 sierpnia 2010

18:18 i sms , a myślałam że nie można w to wierzyć . Z zapartym dechem odblokowuje telefon i co . ? Nic , znowu napisał nie ten co trzeba. Wiesz ile dałabym za to żebyś napisał Ty , a nie ten idiota . ?

Pluszo za chwilę nastąpni... teksty

luckaa dodano: 15 sierpnia 2010

Pluszo za chwilę nastąpni rozpakowanie programu TWOJA MIŁOŚĆ 1.0. proszę czekać. klinkij next, żeby rozpocząć. program zostanie zainstalowany w następującym katalogu: C:Program Files/TWOJA MIŁOŚĆ. pamięć wymagana 5Mb. naciśnij next, jeśli chcesz kontynuować. podany katoalog nie istnieje, czy chcesz stworzyć następujący folder? tak/nie. kliknij next, aby rozpocząć instalację. 9%. 18%. 32%. 69%. 98%. instalacja została zakończona powodzeniem. naciśnij uruchom, aby zacząć pracę z programem. "witam, jestem TWOJA MIŁOŚĆ. pięknie dziś wyglądasz. wspomniałem już, że cię kocham?" aby otrzymać następny komplement naciśnij: dalej ... czy na pewno chcesz zakończyć pracę z programem?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV