głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
luckaa Ponieważ kiedy masz 15 lat wszyscy mówią ci że Cię kochają Zamierzasz im uwierzyć I kiedy masz 5 lat Czujesz się jakby nic się nie liczyło.. mój chłopak?.. Jest

luckaa

luckaa.moblo.pl
Ponieważ kiedy masz 15 lat wszyscy mówią ci że Cię kochają Zamierzasz im uwierzyć I kiedy masz 5 lat Czujesz się jakby nic się nie liczyło..
Ponieważ kiedy masz 15 lat wszyscy... teksty

luckaa dodano: 10 sierpnia 2010

Ponieważ kiedy masz 15 lat wszyscy mówią ci, że Cię kochają Zamierzasz im uwierzyć I kiedy masz 5 lat Czujesz się jakby nic się nie liczyło..

mój chłopak?.. Jest przystojny i... teksty

luckaa dodano: 10 sierpnia 2010

mój chłopak?.. Jest przystojny i inteligentny, do tego zabawny i pomocny... W sumie to ma tylko jedną wadę... Jeszcze go nie poznałam.

chociaż pogodziłam się z tym że... teksty

luckaa dodano: 10 sierpnia 2010

chociaż pogodziłam się z tym, że mnie odtrącił, to jednak moje serce nadal się buntuje, szukając wyjscia... zaspokajając tęsknotę - wypatrywałam go w każdym autobusie.

Śmiało jeżeli chcesz mi zrobić... teksty

luckaa dodano: 10 sierpnia 2010

Śmiało, jeżeli chcesz mi zrobić krzywdę, którą napewno zapamiętam to wystarczy, że się we mnie zakochasz, a później brutalnie wrzucisz to serce do pralki i włączysz na mocne wirowanie..

pamiętasz jak stałam w deszczu?... teksty

luckaa dodano: 10 sierpnia 2010

pamiętasz jak stałam w deszczu? byłam sama, i było mi zimno. czekałam na coś, a raczej na kogoś. okryłeś mi głowę, pocałowałeś moją bezczelność, pocałowałeś moje ociekające łzy. Byłeś tam ze mną, wtedy chmury odeszły, wtedy wszystko było idealne.

'Nienawidzę bibliotek. Książka z... teksty

luckaa dodano: 10 sierpnia 2010

'Nienawidzę bibliotek. Książka z biblioteki, jest jak facet, który miał mnóstwo kobiet. Przychodzi do ciebie i czujesz, że pachnie kimś innym. Niby go kochasz, chcesz z nim być, chcesz to wszystko pojąć, ale wiesz, że był dotykany przez inne. Najgenialniejsza książka odpada, kiedy jest poplamiona, popisana. Ktoś ją miał, ktoś ją czytał i ktoś swoim tłustym wzrokiem próbował skumać, o co w niej chodzi. '

Kiedy jesteś z kimś cały świat... teksty

luckaa dodano: 10 sierpnia 2010

Kiedy jesteś z kimś, cały świat się nie liczy. Na początku jest super. Potem dochodzą sprzeczki o byle co. Oddalacie się od siebie, ale nadal tkwicie w przekonaniu, że to największa miłość waszego życia. I kłótnie. Już tym razem poważne. Lecz nadal jesteście razem. Przyzwyczajenie? A może niechcęć bycia samemu? Już Wam tak nie zależy, choć Jego dotyk nadal przyprawia Cię o dreszcze.

Jedyne co mogłam zrobić aby... teksty

luckaa dodano: 10 sierpnia 2010

Jedyne, co mogłam zrobić, aby przetrwać tę rozłąkę, to zniknąć z Twojego świata zupełnie. Nie byłbyś szczęśliwy tutaj ze mną. Ja nie byłabym szczęśliwa tam. Jesteśmy z podzielonego świata. Nawet nie proszę, abyś mi wybaczył. Tego, co zrobiłam, nie można wybaczyć. To można tylko zapomnieć.

Sex: a male b female c yes... teksty

luckaa dodano: 10 sierpnia 2010

Sex: a) male b) female c) yes, please ;D

 a jeśli Cię zabiję?  jeśli... teksty

luckaa dodano: 10 sierpnia 2010

- a jeśli Cię zabiję? - jeśli mam umrzeć, chcę umrzeć z Twojej ręki. Twoja nieobecność będzie jak trucizna, ale mnie nie zabije. zostań, proszę, zostań ze mną. nie chcę innej kobiety. nie chcę innego mordercy.

Są ludzie spotkani przypadkowo w... teksty

luckaa dodano: 10 sierpnia 2010

Są ludzie spotkani przypadkowo w drodze, dzięki którym życie przestało być przypadkiem, którzy potrafili szarą codzienność zamienić w szczęście, którzy odeszli z czasu, ale pozostali w marzeniach, którzy obudzili nadzieję..

Szczęście leży na ulicy  tylko... teksty

luckaa dodano: 10 sierpnia 2010

Szczęście leży na ulicy, tylko trzeba umieć je znaleźć, a potem podnieść.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV