głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
luckaa Noc zlewa się z dniem. Daty w kalendarzu nie mają już żadnego znaczenia. Świat przybiera szarą powłokę a Ty zastanawiasz się gdzie podział się ten szczery uśmie

luckaa

luckaa.moblo.pl
Noc zlewa się z dniem. Daty w kalendarzu nie mają już żadnego znaczenia. Świat przybiera szarą powłokę a Ty zastanawiasz się gdzie podział się ten szczery uśmiech na
Noc zlewa się z dniem. Daty w... teksty

luckaa dodano: 19 sierpnia 2010

Noc zlewa się z dniem. Daty w kalendarzu nie mają już żadnego znaczenia. Świat przybiera szarą powłokę, a Ty zastanawiasz się gdzie podział się ten szczery uśmiech na Twojej twarzy. Nic nie wydaje się takie jakie powinno być. Twoje życie traci sens. Samotność tak perfekcyjnie wyniszcza Cię od środka, tworząc spustoszenie, że przestajesz zauważać piękno wokół siebie.

 Widzisz?  Śnieg? Widzę.  Teraz... teksty

luckaa dodano: 19 sierpnia 2010

-Widzisz? -Śnieg? Widzę. -Teraz jest piękny i biały, prawda? A za kilka dni będzie brudy. Aż w końcu całkiem stopnieje. -Taka już kolej rzeczy. -Właśnie. Dlatego nie chcę się zakochać.

gdybyś zapytał rok temu byłabym... teksty

luckaa dodano: 17 sierpnia 2010

gdybyś zapytał rok temu-byłabym wniebowzięta i bez chwili wahania odpowiedziała "tak" ... dzisiaj kiedy pytasz-bez mrugnięcia okiem odpowiadam "nie" ... bo nie jestem w stanie zakochać sie z Tobie drugi raz,za dużo widze w Tobie wad.

W miłości musi zaistnieć ta... teksty

luckaa dodano: 17 sierpnia 2010

W miłości musi zaistnieć ta `informacja zwrotna' bo bez niej... nic z tego nie będzie. Miłość nieodwzajemniona to tylko wieczna tęsknota...

 Mistrz teorii ?  Nie uczeń... teksty

luckaa dodano: 17 sierpnia 2010

- Mistrz teorii ? - Nie, uczeń praktyki .!

 Ludzie są dziwni. Powiecie im że... teksty

luckaa dodano: 17 sierpnia 2010

"Ludzie są dziwni. Powiecie im, że istnieje 934 527 841 765 gwiazd we wszechświecie - uwierzą wam na słowo. Gdy natomiast ustawicie na ławce w parku tabliczkę z napisem "świeżo malowane", wówczas każdy przechodzeń sprawdzi to własnym palcem.

i nagle pada kilka słów odwracasz... teksty

luckaa dodano: 17 sierpnia 2010

i nagle pada kilka słów, odwracasz się i sama nie wiesz gdzie iść, każda ze znanych dróg wydaje się zła. najchętniej usiadłabyś na krawężniku zanosząc się płaczem. brzmi znajomo, prawda?

Pustkę mógłby wypełnić tylko... teksty

luckaa dodano: 17 sierpnia 2010

Pustkę mógłby wypełnić tylko ktoś, kto by mnie kochał. Niestety samo jego imię niczego nie wypełni. Ja chcę wiedzieć. Chcę, żeby mi to powiedział raz, drugi, dziesiąty, żeby powtarzał ciągle. Chcę móc przesuwać palcami po jego twarzy i wiedzieć, że to jest moja twarz. I chcę razem z nim iść w to nieznane, tajemnicze, co jest przed nami, odległe i bliskie jednocześnie.

Jeżeli kiedyś będę miała syna... teksty

luckaa dodano: 16 sierpnia 2010

Jeżeli kiedyś będę miała syna dam mu Twoje imie

'Wciąż kawa papierosy kawa... teksty

luckaa dodano: 16 sierpnia 2010

'Wciąż kawa, papierosy, kawa, miejsca, które zna, bo życie to jest przecież taki towarzyski flirt.

wyszła na ulicę słońce... teksty

luckaa dodano: 16 sierpnia 2010

wyszła na ulicę, słońce delikatnie muskało jej twarz. ubrana w kwiecistą sukienkę, najwyższe szpilki, jakie tylko miała i najpiękniejszy uśmiech czuła, że świat należy do niej, że ona nim rządzi i może z nim robić co chce. TAK, nadeszła TA chwila. chwila, w której On przestał dla niej istnieć, a Ona wróciła do życia, którego tak jej brakowało. życia pełnego radości, przyjaciół, słońca.

miała znacznie ważniejsze... teksty

luckaa dodano: 16 sierpnia 2010

miała znacznie ważniejsze zmartwienia na głowie niż takie szczegóły jak wygląd. zostawiła włosy rozpuszczone, tak że zakrywały twarz na tyle, ile było to możliwe. pomalowała rzęsy tuszem wodoodpornym, jakby akurat to miało ją uchronić od płaczu. przewidywała, że wieczór skończy we łzach. obdarzona była darem jasnowidzenia, jeśli chodziło o najbardziej gówniane dni w jej życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV