głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
loveperfection Jesteś cwelem jesteś zerem jesteś chamem i frajerem. Jesteś nikim jesteś ciotą i kretynem i idiotą. Jesteś szczylem imbecylem i fajtłapą i debilem. Jesteś wstrę

loveperfection

loveperfection.moblo.pl
Jesteś cwelem jesteś zerem jesteś chamem i frajerem. Jesteś nikim jesteś ciotą i kretynem i idiotą. Jesteś szczylem imbecylem i fajtłapą i debilem. Jesteś wstrętny
Jesteś cwelem  jesteś zerem... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Jesteś cwelem, jesteś zerem, jesteś chamem i frajerem. Jesteś nikim, jesteś ciotą i kretynem i idiotą. Jesteś szczylem, imbecylem i fajtłapą i debilem. Jesteś wstrętny, jesteś nudny, obrzydliwy i paskudny. Intelektem też nie grzeszysz. Twoje ego oczy cieszy. Jesteś podły, jesteś draniem, lecz to tylko moje zdanie. Po tym wszystkim co zrobiłeś, dojdź do wniosku - jak Ty żyjesz?! Tylu ludzi okłamałeś, sam się również oszukałeś... Jednak przyznać chyba muszę, że uczucia w sobie duszę... I to tylko moja wina...? Pokochałam skurwysyna!

Siedziałam na lekcji j. polskiego.... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Siedziałam na lekcji j. polskiego. Byłam obecna ciałem, ale nie myślami. Myślami byłam z nim. W sali obok. W pewnym momencie Pani zapytała jak się nazywał twórca lektury, którą omawiamy. Wypowiedziałam jego imię. Pani zaczęła się śmiać i powiedziała: "Dziewczyno Twórca lektury, nie Twoich marzeń."

nie potrafię słowami wyrazić tego... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

nie potrafię słowami wyrazić tego, co czuję. alfabet jest chyba za mały. ale nic innego nie mam do dyspozycji, bo przecież nie mogę Cię pocałować. a to byłoby o wiele prostsze i wyjaśniłoby wszystko bez użycia tych zbędnych liter.

Może dla Ciebie to dziwne  ale w... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Może dla Ciebie to dziwne, ale w trudnych chwilach lubię być sama. Lubię założyć słuchawki na uszy, puścić piosenki dające mi do myślenia i rozmyślać.. Możesz twierdzić, że pogłębiam się w to wszystko jeszcze bardziej, ale mi to pomaga. W myślach tylko ten cały syf, który co chwile zagłusza muzyka. Lubię, to. Cholernie mocno lubię. Odpocząć od świata, i zostać sama z moimi problemami.

Patrzyłam jak odchodził... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Patrzyłam jak odchodził, wiedziałam, że predzej czy później to sie stanie. Pytasz, czego nie próbowałam go zatrzymać ? Nie wiem, może wiedziałam, ze taka juz jest kolej rzeczy ? Może po prostu we mnie to tez wygasło ? Oczywiście, że go kochałam i nadal kocham ale wiem, ze taka jest kolej rzeczy. Ktoś odchodzi, by mógł przyjść ktos inny i wnieść słońce do naszego zycia, które wygasało przy poprzednim...

 za miłość.   powiedziała... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

-za miłość. - powiedziała przyjaciółka, unosząc do góry wysoki kieliszek. - za wiernych facetów. - powiedziałam z sarkazmem, sięgnęłam po butelkę i wypiłam do dna.

Gdyby wszystko przepadło   a on... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Gdyby wszystko przepadło , a on jeden pozostał , to i ja istniałabym dalej..Ale gdyby wszystko zostało , a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po prostu nic wspólnego.

Po raz kolejny słucham piosenki... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Po raz kolejny słucham piosenki Pezeta, którą znam na pamięć, jak wszystkie inne z playlisty. czuję jak po moim ciele rozchodzą się ciarki. piszę z Tobą, łzy napływają mi do oczu. znowu jest mi gorąco i ręce mi się trzęsą. już nie wiem jak mam sobie radzić, gdy w środku wszystko mnie rozpierdala.

Zajebiście trudno zrozumieć fakt... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Zajebiście trudno zrozumieć fakt , że tak bardzo Ci zależało i nagle przestało

Przepraszam   że często przeklinam... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Przepraszam , że często przeklinam , że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą, którą możesz zaciągnąć do łóżka .

Zostało po nim tylko ciepłe... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Zostało po nim tylko ciepłe miejsce. Ciepło, które zostawił zanim wyszedł.Wchodząc do pokoju, od razu czuć, że nie jest tak jak powinno. Czegoś brakuje.

Wiem  że ona jest wszystkim czym ja... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Wiem, że ona jest wszystkim czym ja nie jestem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV