głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
loveperfection każdy chyba w życiu posiadał człowieka z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. i nie było to uczucie absolutnie. było to coś w rodzaju przywiązania chęci

loveperfection

loveperfection.moblo.pl
każdy chyba w życiu posiadał człowieka z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. i nie było to uczucie absolutnie. było to coś w rodzaju przywiązania chęci
każdy chyba w życiu posiadał... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

każdy chyba w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. i nie było to uczucie - absolutnie. było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne 'coś' czego nie da się zapomnieć nigdy.

Nie mam serca.. To nie dlatego że... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Nie mam serca.. To nie dlatego że jest mróz za oknem, i wszystko co słabe i małe zamarza. To nie dlatego że jestem wredną suką, a moje serce to tylko zwykły kamień. Moje serce znikło.. Jego już nie ma. Przestało istnieć od kiedy rozbiło się na drobne kawałki jak szkło którego nie da się już posklejać.

nie miała nic przeciwko temu  by On... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

nie miała nic przeciwko temu, by On ciągle się na nią gapił i tonął w jej oczach. ♥

Ponad chmurami  tu gdzie ziemi nie... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Ponad chmurami, tu gdzie ziemi nie widać, A pragnienia z marzeniami tworzą latający dywan.

na mnie się nie krzyczy   mnie się... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

na mnie się nie krzyczy , mnie się kocha . ♥

On jest przystojny.  Tak wiem.  Masz... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

On jest przystojny. -Tak wiem. -Masz szczęście. -Tak wiem. -Podoba się wielu dziewczynom. -Tak wiem. -Cudownie się uśmiecha. -Tak wiem. -Ma genialne oczy. -Tak wiem. -Niesamowicie całuje. -Tak w... Skąd wiesz ?!

Niedługo wakacje  a ja mam markotny... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Niedługo wakacje, a ja mam markotny humor. Ćpun? Alkoholik? Nie ma to jak ocenianie stereotypami. Ktoś kto w taki sposób ocenia nie zna życia. Nie wie co to prawdziwy alkoholizm i nie wie jak wygląda prawdziwy ćpun. Wg gówno wie. W jakiejkolwiek sprawie się tak ocenia to pokazuje się przez to jak mało inteligentnym jest i jak mało zna to posrane życie.

Dobrze wiedziałam  że masz wf.... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Dobrze wiedziałam, że masz wf. Poszłam tam po dzwonku wraz z kumpelą. Widziałam Cię w szatni, weszłam na salę, postałyśmy i kierowałyśmy się do wyjść, z miną zbitego psa. Przed wejściem wszedłeś ty, z uśmiechem podszedłeś do mnie. Złapałeś mnie od tyłu, i zaniosłeś na ławkę. Odwróciłeś się tyłem, i powiedziałeś żebym weszła Ci na barana. Wskoczyłam na Ciebie, ty złapałeś mnie za nogi i zaniosłeś pod klasę. Potem jeszcze powiedziałeś mi ' zobaczymy się na przerwie' I odbiegłeś, pomyślałam ' jesteś boski .. ale nie jesteśmy razem ..

 Śmiem twierdzić   że niektórzy... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

-Śmiem twierdzić , że niektórzy działają na mnie jak czekolada. Wytwarzają mnóstwo hormonu szczęścia

' On dał jej 6 róż  jedna z nich... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

' On dał jej 6 róż, jedna z nich była sztuczna, i powiedział, że kiedy ostatnia róża zwiędnie to przestanie ją kochać. Pól roku później przyszedł do niej, gdy zobaczył sztuczną róże jako jedyną w wazonie podszedł, wyciągnął z kieszeni zapalniczkę i podpalił. Usłyszała tylko ciche "a jednak zwiędła" siedziała na łóżku i patrzyła jak obiecany niezniszczalny kwiat płonie.'

Usłyszała pukanie do drzwi. pół... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Usłyszała pukanie do drzwi. pół przytomna, z roztarganymi włosami wstała i niesfornie ubrała za dużą koszulę. Na palcach, podbiegła do drzwi. Ziewając, niezdarnie je otworzyła. Stał z promiennym uśmiechem w jej ulubionym t-shircie. Wręczył jej bombonierkę ulubionych czekoladek i wyszeptał : - miłego dnia kochanie. Zaczęła się poprawiać zdruzgotana, że widzi ją w takim stanie. Przyciągnął ją do siebie i delikatnie całując, powiedział : - i tak Cię Kocham. ♥

Mogłabym Ci powiedzieć wszystkie... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Mogłabym Ci powiedzieć wszystkie moje najskrytsze tajemnice, które staram się ukryć nawet przed sobą samą, mogłabym wyznać Ci wszystkie najbardziej wstydliwe uczucia, wyobrażenia i obrazy, albo opowiedzieć Ci czego boję się najbardziej, tak naprawdę najbardziej, powiedzieć Ci co nie daje mi zasnąć i dlaczego nie chcę wstawać rano, mogłabym Ci powiedzieć czego nie chciałabym nigdy zobaczyć na oczy i do czego nie chciałabym wracać, powiedzieć jakie jest moje najbardziej chore marzenie, czego najbardziej potrzebuję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV