głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
loveperfection Dzień po dniu.Poranek po poranku.Godzina po godzinie.Minuta po minucie i sekunda po sekundzie.Powtarzam sobie że wcale Cię nie kocham i nie tęsknie za twoich za

loveperfection

loveperfection.moblo.pl
Dzień po dniu.Poranek po poranku.Godzina po godzinie.Minuta po minucie i sekunda po sekundzie.Powtarzam sobie że wcale Cię nie kocham i nie tęsknie za twoich zapachem dot
Dzień po dniu.Poranek po... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Dzień po dniu.Poranek po poranku.Godzina po godzinie.Minuta po minucie i sekunda po sekundzie.Powtarzam sobie że wcale Cię nie kocham i nie tęsknie za twoich zapachem dotykiem i uśmiechem..

A gdybym to ja była bardziej... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

A gdybym to ja była bardziej zdenerwowana niż Ty, podszedłbyś do mnie i przepraszał, tyle że ja bym udawała że mnie to nie rusza a w głębi duszy, odpowiadałabym Ci tym samym, w końcu uległa bym i się na Ciebie rzuciła z płaczem.

Siedząc w pokoju cała zapłakana... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Siedząc w pokoju cała zapłakana myślałam o tobie. Nagle dostałam sms od mojej przyjaciółki przyjdź szybko do parku. Jak głupia umyłam twarz ubrałam moje czerwone trampki i po 3 minutach byłam na miejscu.Zobaczyłam Cię stojącego za moją przyjaciółka z bukietem czerwonych róż.Wtedy rzuciłam Ci się na szyje.Gdy miałam Cię pocałować usłyszałam znajomy głos mojej mamy"Kochanie wstawaj,spóźnisz się do szkoły". I pomyśl sobie że chyba tęsknie za tobą skoro codziennie mam takie sny..

Kupiła jabłkowo miętowego... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Kupiła jabłkowo-miętowego Tymbarka. Gdy go otworzyła, on podszedł i powiedział: Daj przeczytać co jest napisane. Nie patrząc co jest na kapslu dała mu go z rumieńcem na policzkach. Przeczytał, spojrzał na nią, pocałował i odszedł wręczając jej kapsel. Chwilę nie wiedziała co się stało, w końcu przeczytała napis na Tymbarku: Jeśli ją kochasz, pocałuj . ♥

Przysięgam  że już teraz... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Przysięgam, że już teraz skoczyłabym z tego cholernego dziesiątego piętra. Skoczyłabym, gdyby tylko ktoś mi obiecał, że zobaczę Twój wyraz twarzy i wrzący z Ciebie żal, kiedy dowiesz się o mojej śmierci.

Zawsze jest ktoś kto pomimo... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Zawsze jest ktoś kto pomimo wszystkiego jest z Tobą. na amen, jest od tak.Kocha cię pomimo i wbrew.Czeka aż powiesz coś bezsensu byle by się z Tobą śmiać.Uśmiecha się tylko po ty by zobaczyć twój uśmiech.Siedzi z Tobą,chodź wcale o niczym nie gadacie,ale liczy się to że jesteście razem.Nie słyszysz go,ale wiesz ze jest obok.I choćby coś się teraz stało , poszedłby i oddał za Ciebie życie.Nie zastanawiałby się wcale,Ty zrobiłbyś to samo.I on to wie doskonale , bo przyjaciel jest na amen.

Dziewczyna która zmienia chłopaków... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Dziewczyna która zmienia chłopaków co dwa tygodnie-szmata . Chłopak który zmienia dziewczyny co trzy dni- ten który ma szacunek wśród kumpli. Witamy w XXI wieku.Wśród sprawiedliwości.

'Idąc  idąc ulicą ludzie patrzą... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

'Idąc, idąc ulicą ludzie patrzą jakby mnie już znali Pewnie wszyscy chętnie w mordę by mi dali Ale za co? Czy przeszkadza komuś, że ja żyję Ile stracą jak przeżyję jeszcze kilka lat Kiedyś skończą się te męki, kiedyś powiem szach mat I pokonam moje lęki zachowując się jak kat.'

I wiesz? Pierdoli mnie twoje zdanie.... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

I wiesz? Pierdoli mnie twoje zdanie. Kurwa mam dość twojej "opinii". Będę ukochaną wnuczką babci . Zajebistą córką mamy. Dla kumpli będę "siostrą". Ale twoja skarbie już nie będę. !

Siedziała na środku łąki.... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Siedziała na środku łąki. Słońce oświetlało jej twarz,a łzy leciały po policzkach.

Przyjaciółka . To ona potrafi... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

Przyjaciółka . To ona potrafi przegadać z tobą na telefonie całą noc. To ona dowiadując się że zerwał z tobą chłopak przybiegnie do ciebie po 5 minutach z trzema słoikami nutelli , paczką husteczek i coca-colą. To ona zostanie z twoim młodszym bratem wiedząc że musisz się nim opiekować w dzień randki . To ona jest twoim całym światem. Jest z tobą w najgorsze dni kiedy masz ochotę wyskoczyć z 10 piętra prosto pod pociąg i w te dni kiedy jesteś wesoła jak dziecko w fabryce czekolady. Jest z tobą przy każdym zerwaniu i poznaniu nowej miłości . Po prostu zna Cię lepiej niż ty sama.

artystycznie rozpierdala mi się... teksty

loveperfection dodano: 23 grudnia 2011

artystycznie rozpierdala mi się życie. mam tego dość.. Przez Ciebie nie mogę się skupić nawet na głupiej pracy domowej! Cały czas myślę tylko Tobie. Ty, ty i jeszcze raz Ty.. Cholerna obsesja na Twoim punkcie..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV