głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
looveforeverkurwa jesteś fajny dzisiaj śpisz u mnie ♥ i pomimo tego jak mnie wyniszczasz nie potrafię z ciebie zrezygnować. już nawet wódka i papieros mi nie pomaga. niedobrze. C

looveforeverkurwa

looveforeverkurwa.moblo.pl
jesteś fajny dzisiaj śpisz u mnie ♥
jesteś fajny dzisiaj śpisz u mnie ♥ teksty

looveforeverkurwa dodano: 6 luty 2012

jesteś fajny,dzisiaj śpisz u mnie ♥

i pomimo tego jak mnie wyniszczasz... teksty

looveforeverkurwa dodano: 6 luty 2012

i pomimo tego jak mnie wyniszczasz nie potrafię z ciebie zrezygnować.

już nawet wódka i papieros mi nie... teksty

looveforeverkurwa dodano: 4 luty 2012

już nawet wódka,i papieros mi nie pomaga. niedobrze.

Czuję że za mało czasu nam tu... teksty

looveforeverkurwa dodano: 4 luty 2012

Czuję że za mało czasu nam tu zostało, by pozwolić sobie na to by nie być razem.../ pezecisko.

 cz.2  może dla ciebie ale nie dla... teksty

looveforeverkurwa dodano: 4 luty 2012

[cz.2] może dla ciebie ale nie dla mnie.. dla mnie słowa ‘ kocham cię –maja wartość, mowie je tylko wtedy gdy się zakocham, a w takim razie nigdy jeszcze się nie zakochałam , choć w sumie , nigdy skończyło się pewny okres temu.. a raczej, uświadomiłam to sobie 14 stycznia.. gdy pomyślałam o tobie i o tym co robisz ze mną.. do jakiego stanu mnie doprowadzasz.. ze w życiu nikt nie skradł mi serca tak jak zrobiłeś to ty. Ze w życiu na widok nikogo serce aż tak mi nie biło. Nikt nie sprawił, aby moje nogi zamieniły się w watę , a oczy aż tak się nie świeciły. Tak jesteś skomplikowany, ale myślę , i wiem, że chciałabym się zmierzyć z tym przypadkiem. Zapytana ‘czego brakuje mi do szczęścia?’ –bez zastanowienia odpowiedziałabym :jego. Ciebie. Ciebie ,który jest przy mnie po prostu.. chciałabym być pewna, ze znaczę dla ciebie wystarczająco dużo, by nie martwic się, że mogę cię stracić w każdej chwili. Marzenia się spełniają .. taka mam nadzieje..

 cz.1  Bo sa takie wieczory kiedy... teksty

looveforeverkurwa dodano: 4 luty 2012

[cz.1] Bo sa takie wieczory kiedy głowa zostaje przepełniona setkami myśli, jest tylko ty, muzyka lecąca w tle i papieros-który niby ma pomoc, a przecież wyniszcza. Są to wieczory kiedy uświadamiasz sobie, co tak naprawdę masz w życiu, ze osoby na których ci zależało odeszły-wiec znów musisz założyć ,że nie warto się przejmować.. ze nie warto przyzwyczajać się do ludzi ,przecież i tak odejdą. Oni zawsze tak robią i że właśnie dlatego nie okazuje, że na kimś mi zależy-bo ludzie na których mi zależy odchodzą najszybciej.. dlatego zazwyczaj nie okazuje uczuć, nie pokazuje ,że mi zależy ani nie mowie ,że tęsknie .. boje się .. boje się ,tego ,że znów się rozczaruje, ze tylko się ośmieszę .. jestem skomplikowana, czasem trudno mnie zrozumieć.. ale taka już jestem. Jestem jak czarne expresso z cukrem, albo je się lubi albo nie. Nigdy nie powiedziałam, żadnemu facetowi ,ze go kocham.. dziwne ,nie ?

popełniłam niewybaczalny błąd... teksty

looveforeverkurwa dodano: 3 luty 2012

popełniłam niewybaczalny błąd - zakochałam się. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Nie pozwól się zniszczyć  pokaż... teksty

looveforeverkurwa dodano: 3 luty 2012

Nie pozwól się zniszczyć, pokaż że jesteś silna, że dasz radę. Każdy z nas ma problemy, sercowe, w domu, rodzinie, w szkole, w życiu.. Każdy z nas chce się ich jak najszybciej pozbyć. Ale pamiętaj, nigdy się nie poddawaj. Spraw by wszystko nabrało sensu, by życie nabrało kolorów, by problemy zamieniły się w głupoty. Uwierz w siebie, jesteś w stanie dokonać wielkich rzeczy, wystarczy uwierzyć w siebie. / Jachcenajamaice ♥
Autor cytatu: jachcenajamaice

jak można byc tak naiwna i mysleć... teksty

looveforeverkurwa dodano: 2 luty 2012

jak można byc tak naiwna i mysleć,że w końcu wszystko się ułozy, że bedzie dobrze..że to on będzie mnie budził porannym esemesem, witał buziakiem, przytulał,gdy będzie mi zimno,będzie zabijał wzrokiem każdego faceta który skieruje jakikolwiek ruch w moją stronę,że to on będzie pijał ze mną gorącą czekolade ,gdy za oknem będzie padać śnieg.. ja naiwna chciałam po prostu posmakować szczęścia. i dochodze do wniosku,że może po prostu nie jest mi ono pisane..

zakochanie jest jednak chujowym... teksty

looveforeverkurwa dodano: 2 luty 2012

zakochanie jest jednak chujowym uczuciem. nie opłaca się kochać.

nie opłaca się mieć nadziei... teksty

looveforeverkurwa dodano: 2 luty 2012

nie opłaca się mieć nadziei -pozniej jest tylko to cholerne rozczarowanie i ten jebany ból.

miłość wyniszcza. teksty

looveforeverkurwa dodano: 1 luty 2012

miłość wyniszcza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV