głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
looveforeverkurwa cz.1 Bo sa takie wieczory kiedy głowa zostaje przepełniona setkami myśli jest tylko ty muzyka lecąca w tle i papieros który niby ma pomoc a przecież wyniszcza.

looveforeverkurwa

looveforeverkurwa.moblo.pl
cz.1 Bo sa takie wieczory kiedy głowa zostaje przepełniona setkami myśli jest tylko ty muzyka lecąca w tle i papieros który niby ma pomoc a przecież wyniszcza. Są to
 cz.1  Bo sa takie wieczory kiedy... teksty

looveforeverkurwa dodano: 4 luty 2012

[cz.1] Bo sa takie wieczory kiedy głowa zostaje przepełniona setkami myśli, jest tylko ty, muzyka lecąca w tle i papieros-który niby ma pomoc, a przecież wyniszcza. Są to wieczory kiedy uświadamiasz sobie, co tak naprawdę masz w życiu, ze osoby na których ci zależało odeszły-wiec znów musisz założyć ,że nie warto się przejmować.. ze nie warto przyzwyczajać się do ludzi ,przecież i tak odejdą. Oni zawsze tak robią i że właśnie dlatego nie okazuje, że na kimś mi zależy-bo ludzie na których mi zależy odchodzą najszybciej.. dlatego zazwyczaj nie okazuje uczuć, nie pokazuje ,że mi zależy ani nie mowie ,że tęsknie .. boje się .. boje się ,tego ,że znów się rozczaruje, ze tylko się ośmieszę .. jestem skomplikowana, czasem trudno mnie zrozumieć.. ale taka już jestem. Jestem jak czarne expresso z cukrem, albo je się lubi albo nie. Nigdy nie powiedziałam, żadnemu facetowi ,ze go kocham.. dziwne ,nie ?

popełniłam niewybaczalny błąd... teksty

looveforeverkurwa dodano: 3 luty 2012

popełniłam niewybaczalny błąd - zakochałam się. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Nie pozwól się zniszczyć  pokaż... teksty

looveforeverkurwa dodano: 3 luty 2012

Nie pozwól się zniszczyć, pokaż że jesteś silna, że dasz radę. Każdy z nas ma problemy, sercowe, w domu, rodzinie, w szkole, w życiu.. Każdy z nas chce się ich jak najszybciej pozbyć. Ale pamiętaj, nigdy się nie poddawaj. Spraw by wszystko nabrało sensu, by życie nabrało kolorów, by problemy zamieniły się w głupoty. Uwierz w siebie, jesteś w stanie dokonać wielkich rzeczy, wystarczy uwierzyć w siebie. / Jachcenajamaice ♥
Autor cytatu: jachcenajamaice

jak można byc tak naiwna i mysleć... teksty

looveforeverkurwa dodano: 2 luty 2012

jak można byc tak naiwna i mysleć,że w końcu wszystko się ułozy, że bedzie dobrze..że to on będzie mnie budził porannym esemesem, witał buziakiem, przytulał,gdy będzie mi zimno,będzie zabijał wzrokiem każdego faceta który skieruje jakikolwiek ruch w moją stronę,że to on będzie pijał ze mną gorącą czekolade ,gdy za oknem będzie padać śnieg.. ja naiwna chciałam po prostu posmakować szczęścia. i dochodze do wniosku,że może po prostu nie jest mi ono pisane..

zakochanie jest jednak chujowym... teksty

looveforeverkurwa dodano: 2 luty 2012

zakochanie jest jednak chujowym uczuciem. nie opłaca się kochać.

nie opłaca się mieć nadziei... teksty

looveforeverkurwa dodano: 2 luty 2012

nie opłaca się mieć nadziei -pozniej jest tylko to cholerne rozczarowanie i ten jebany ból.

miłość wyniszcza. teksty

looveforeverkurwa dodano: 1 luty 2012

miłość wyniszcza.

stał się moim uzależnieniem. teksty

looveforeverkurwa dodano: 31 stycznia 2012

stał się moim uzależnieniem.

pozwól mi być częścią twojego... teksty

looveforeverkurwa dodano: 31 stycznia 2012

pozwól mi być częścią twojego życia.

z każdą chwilą chcę cię więcej. teksty

looveforeverkurwa dodano: 30 stycznia 2012

z każdą chwilą chcę cię więcej.

Uwielbiam z Tobą rozmawiać... teksty

looveforeverkurwa dodano: 30 stycznia 2012

Uwielbiam z Tobą rozmawiać, chociaż tak często mnie denerwujesz. Uwielbiam, kiedy sprawiasz, że potrafię przez cały dzień uśmiechać się do byle kogo, i byle czego. Uwielbiam to, że zawsze mogę Ci się wygadać, zwierzyć ze swoich problemów, oraz to, że zawsze mnie wysłuchasz, nie wymigując się banalnymi zajęciami. Uwielbiam, kiedy czuję Twój dotyk, bo to on sprawia, że naprawdę odlatuję. Uwielbiam, kiedy mnie przytulasz, bo wiem, że w tym uścisku mogę czuć się bezpiecznie. Po prostu - uwielbiam to, że jesteś.
Autor cytatu: choleryczka

Serce  ogarnij się w końcu i... teksty

looveforeverkurwa dodano: 29 stycznia 2012

Serce, ogarnij się w końcu i przestań wybierać samych skurwieli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV