głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
looveforeverkurwa Uwielbiam z Tobą rozmawiać chociaż tak często mnie denerwujesz. Uwielbiam kiedy sprawiasz że potrafię przez cały dzień uśmiechać się do byle kogo i byle czego.

looveforeverkurwa

looveforeverkurwa.moblo.pl
Uwielbiam z Tobą rozmawiać chociaż tak często mnie denerwujesz. Uwielbiam kiedy sprawiasz że potrafię przez cały dzień uśmiechać się do byle kogo i byle czego. Uwi
Uwielbiam z Tobą rozmawiać... teksty

looveforeverkurwa dodano: 30 stycznia 2012

Uwielbiam z Tobą rozmawiać, chociaż tak często mnie denerwujesz. Uwielbiam, kiedy sprawiasz, że potrafię przez cały dzień uśmiechać się do byle kogo, i byle czego. Uwielbiam to, że zawsze mogę Ci się wygadać, zwierzyć ze swoich problemów, oraz to, że zawsze mnie wysłuchasz, nie wymigując się banalnymi zajęciami. Uwielbiam, kiedy czuję Twój dotyk, bo to on sprawia, że naprawdę odlatuję. Uwielbiam, kiedy mnie przytulasz, bo wiem, że w tym uścisku mogę czuć się bezpiecznie. Po prostu - uwielbiam to, że jesteś.
Autor cytatu: choleryczka

Serce  ogarnij się w końcu i... teksty

looveforeverkurwa dodano: 29 stycznia 2012

Serce, ogarnij się w końcu i przestań wybierać samych skurwieli.

Uwierz to  że czasem nie okazuje... teksty

looveforeverkurwa dodano: 29 stycznia 2012

Uwierz to, że czasem nie okazuje uczuć nie oznacza, że ich nie mam . ja po prostu mam już dość bólu – tego który przychodzi, gdy zaczynam je okazywać.

Zakochana w jego tęczówkach. teksty

looveforeverkurwa dodano: 29 stycznia 2012

Zakochana_w_jego_tęczówkach.

Moje największe marzenie ?... teksty

looveforeverkurwa dodano: 29 stycznia 2012

Moje największe marzenie ? usłyszeć z ust tego pana, że jestem najważniejszym szczegółem w tym jego pieprzonym życiu i ,że jestem tą z którą chce przeżyć więcej niż tydzień.

nie mieszaj mi w głowie  proszę... teksty

looveforeverkurwa dodano: 28 stycznia 2012

nie mieszaj mi w głowie, proszę Cię. / veriolla

dokładnie. teksty looveforeverkurwa dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 28 stycznia 2012
lubię Cię nawet bardzo  wiesz ?... teksty

looveforeverkurwa dodano: 28 stycznia 2012

lubię Cię,nawet bardzo ,wiesz ? lubię Twoje oczy, w których skrywana jest tajemnica, Twój uśmiech,który doprowadza mnie do szaleństwa. Lubię Twój głos, który mógłby mnie usypiać,lubię Twój zapach, zapach perfum zmieszany z zapachem dymu nikotynowego. Twój styl, Twój charakter, tą Twoją zmienność. uwielbiam to. uwielbiam tą Twoją wyjątkowowść. mam w dupie to,że jesteś skurwielem-wiem o tym,trudno. w Twoich ramionach czułam się tak bezpiecznie jak nigdy dotąd -uświadomiłam sobie,że nic prócz ciebie nie jest mi potrzebne. chce się z Tobą zatracić. pozwól mi na to.

chce tylko odrobinę miłości z... teksty

looveforeverkurwa dodano: 28 stycznia 2012

chce tylko odrobinę miłości z Twojej strony,czy to aż tak dużo ?

chce cię tu i teraz. chce żebyś... teksty

looveforeverkurwa dodano: 27 stycznia 2012

chce cię tu i teraz. chce żebyś mnie tulił i szeptał do ucha jaka jestem piękna, zaciągając się przy tym zapachem mojego ciała. chce też żebyś mówił,że mając mnie obok siebie,masz wszystko. chce żebyś powiedział,że mógłbyś beze mnie żyć -ale nie chcesz. chce widzieć w twoich oczach,że jestem najważniejszą kobietą w twoim życiu nie licząc twojej siostry i mamy. tylko tyle. /

Ja się od niego nie uzależniłam.... teksty

looveforeverkurwa dodano: 27 stycznia 2012

Ja się od niego nie uzależniłam. Ja tylko zdążyłam już pokochać wszystkie jego wady i zakochać się w jego każdej niedoskonałości.
Autor cytatu: stryczu

i znów pozwalam ci wejść do mojego... teksty

looveforeverkurwa dodano: 26 stycznia 2012

i znów pozwalam ci wejść do mojego życia ,będąc świadoma możliwych konsekwencji . bo nie potrafię odmówic kolesiowi , którymi swoimi oczami , w których skrywa tajemnice skradł mi serce. wiem może i jestem naiwna ,daje ponieść się chwili,ale przecież nie można żałować tego,co daje ci szczęście.. /

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV