głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
levelhard Każdy dzień tu witam gorzkim płaczem a nie śmiechem bo puste obietnice odbijają się echem. Nic nie jest pewne i będzie szybko przemijać. Nienawiść będzie ranić

levelhard

levelhard.moblo.pl
Każdy dzień tu witam gorzkim płaczem a nie śmiechem bo puste obietnice odbijają się echem.
Każdy dzień tu witam gorzkim... teksty

levelhard dodano: 27 października 2013

Każdy dzień tu witam gorzkim płaczem, a nie śmiechem, bo puste obietnice odbijają się echem.

Nic nie jest pewne i będzie szybko... teksty

levelhard dodano: 27 października 2013

Nic nie jest pewne i będzie szybko przemijać. Nienawiść będzie ranić, a miłość nas zabijać.

To desperatka  która nie zasługuje... teksty

levelhard dodano: 26 października 2013

To desperatka, która nie zasługuje na miłość.

Co jeśli los rozdzieli wszechświat?... teksty

levelhard dodano: 26 października 2013

Co jeśli los rozdzieli wszechświat? A co, jeśli spojrzenia nie będą wyrażać uczuciowej intensywności każdego ruchu naszych źrenic? A co, jeśli nienawiść wystawi na próbę nasze serca spragnione niedostarczonej pocałunkami miłości? A co, jeśli każda nasza błędnie podjęta decyzja będzie powodowała zagrażające naszemu życiu wstrząsy, czy wybuchy? A co, jeśli zapomnimy jak kochać i pragnąc nauczyć się uczuć ponownie zbłądzimy w zgiełkach czyichś serc? A co, jeśli wszystko, co dziś kieruje naszymi zmysłami ucieknie gdzieś w dal i przeminie, a my doznamy okrutnej amnezji? A co, jeśli Bóg nie posiada najpotężniejszych mocy na świecie, bo istnieje taka jednostka ludzka, która ma w sobie nieziemską potęgę? A co, jeśli nadejdzie koniec i nikt, ani nic nie będzie w stanie podołać dynamicznie nasilającej się katastrofie? A co, jeśli to wszystko obróci się w pył i w mgnieniu oka znikniemy w galaktycznej przestrzeni? To pytania, które trafią nasze umysły najbardziej.

Zapamiętaj moje oczy z tą iskrą... teksty

levelhard dodano: 25 października 2013

Zapamiętaj moje oczy z tą iskrą, pasją i czułością. Zapamiętaj je i śnij o nich zawsze. Zapamiętaj to, co jest w nich najpiękniejsze. Zapamiętaj, co widzisz w ich pasjonującej Cię głębi. Zapamiętaj to, czemu tak bardzo uwielbiasz w nie patrzeć. Zapamiętaj, że to będą pierwsze i ostatnie oczy, które dadzą Ci miłość. Zapamiętaj to na wieczność. Po prostu zapamiętaj.

Oczy drugiego człowieka potrafią... teksty

levelhard dodano: 24 października 2013

Oczy drugiego człowieka potrafią być magicznym odpowiednikiem jego serca i duszy.

Chcesz  weź mnie za rękę i... teksty

levelhard dodano: 24 października 2013

Chcesz, weź mnie za rękę i zaprowadź na koniec świata. Nie chce nic innego, tylko my, miłości kaftan. Nie chce zawracać, lecz pozostać w tym momencie. Gdzie patrzymy sobie w oczy, trzymając się za ręce. Nie chce nic więcej, to wszystko czego pragnę. Będę przy Tobie, nawet gdy skończymy na dnie.

W samotności zagubiona  nad... teksty

levelhard dodano: 23 października 2013

W samotności zagubiona, nad przepaścią życia stoję. Tylko ja, zranione serce, jestem ja, nie nas oboje. Okradziona z uczuć ronię, sama łzy w morzu cierpienia. Wariują zmysły jak szalone, w głowie ciągłe urojenia. Prawa ręka otacza Kaliber sześćdziesiąt sześć. To jest koniec tej historii, życie straciło sens.

Pamiętaj  że moje serce jest zawsze... teksty

levelhard dodano: 23 października 2013

Pamiętaj, że moje serce jest zawsze otwarte dla Ciebie. Każdego dnia, kiedy twoją duszę wypełni smutek albo radość będzie rozpierać Cię po brzegi- przyjdź i opowiedz mi o tym. Chcę, żebyś dzielił ze mną swoją radość, smutek, rozczarowanie, miłość. Podaruj mi każdy uśmiech, czułe spojrzenie, jak nikt inny. Tak od zawsze na zawsze, pomiędzy milionami bić naszych serc.

Dziękuję  bardzo mi miło! :  teksty levelhard dodał komentarz: Dziękuję, bardzo mi miło! :) do wpisu 21 października 2013
Bo życie niesie ze sobą chwile... teksty

levelhard dodano: 21 października 2013

Bo życie niesie ze sobą chwile najpiękniejsze. To coś w rodzaju magii, tej pierwszej, najlepszej. Dawki szczęścia mocniejsze, uderzające prosto w serce. To coś w rodzaju miłości, ale takiej ponad przestrzeń. To siła i potęga daje nam takie uniesienia, że w powietrze wzlatujemy, a pod nami tylko ziemia. Piękny widok z góry, gdy patrzymy na ten wszechświat, który ma w sobie moc nieskończonego piękna.

Gwiazdy są pięknym zjawiskiem... teksty

levelhard dodano: 20 października 2013

Gwiazdy są pięknym zjawiskiem galaktyki. Te, które świecą najmocniej przykuwają nasz wzrok najbardziej. Te bardziej przybladłe są dla naszych oczu niewidoczne. Tak samo jest z ludźmi. Człowiek, który więcej się uśmiecha jest bardziej interesujący, niż ten, który jest smutny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV