głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
leoox33 Czuję że coś nas łączy. Czuję że coś nas wspólnie wkurwia. Uciekajmy mamy jakieś pieniądze znajdźmy jakiś motel kupmy odgrzewaną pizzę z mikrofali i frytki a pr

leoox33

leoox33.moblo.pl
Czuję że coś nas łączy. Czuję że coś nas wspólnie wkurwia.
Czuję  że coś nas łączy. Czuję... teksty

leoox33 dodano: 28 kwietnia 2014

Czuję, że coś nas łączy. Czuję, że coś nas wspólnie wkurwia.

Uciekajmy  mamy jakieś pieniądze... teksty

leoox33 dodano: 28 kwietnia 2014

Uciekajmy, mamy jakieś pieniądze, znajdźmy jakiś motel, kupmy odgrzewaną pizzę z mikrofali i frytki, a przede wszystkim dwie butelki wina, i wejdźmy do wanny, umyję cię, scałuję z ciebie wszystko, umyję cię, wytrę ręcznikiem, położę do łóżka, i zacznę całować, i mówić ci, opowiadać cały świat.

 bycia z Tobą nigdy nie uważałam... teksty

leoox33 dodano: 28 kwietnia 2014

"bycia z Tobą nigdy nie uważałam za coś niewłaściwego. to jedyna dobra rzecz, jaką zrobiłam. Ty jesteś jedynym dobrem w moim życiu"

wystarczyło jedno spotkanie. jeden... teksty

leoox33 dodano: 26 kwietnia 2014

wystarczyło jedno spotkanie. jeden przelotny uśmiech. jedna chwila, a ja siedzę właśnie z wzrokiem tępo utkwionym w ścianę, w głośnikach po kolei przewijają się piosenki tamtych czasów, a serce z ledwością wystukuje słabiutkie odbicia. wszystko we mnie ożyło, wszystko powróciło. myślałam, że tamten okres należy do przeszłości. że tamte czasy zostały zakończone, odkreślone grubą kreską. niestety teraz wiem, ze było to tylko pobożne życzenie. nie mogę zapomnieć tamtego szczęścia, które pomimo swojej toksyczności, sprawiało, że żyję.

Pozostajesz na zawsze  odpowiedzialny... teksty

leoox33 dodano: 26 kwietnia 2014

Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś.

Napisałabym do Ciebie  ale jakoś... teksty

leoox33 dodano: 20 kwietnia 2014

Napisałabym do Ciebie, ale jakoś brakuje mi słów.

stworzyłam w swojej głowie tyle... teksty

leoox33 dodano: 20 kwietnia 2014

stworzyłam w swojej głowie tyle przepięknych scenariuszy. byliśmy tam, wiesz? szczęśliwi i zakochani, całkowicie sobie oddani. nie widziałaś poza mną świata, nie wyobrażałaś sobie dnia bez mojego widoku, oddychałaś moją obecnością, spijałaś z moich ust miłość. a ja? ja wielbiłam każdy fragment Twego ciała, każdą cząsteczkę Twojej duszy. mój świat zaczynał się i kończył w Twoich ramionach, a Twoje oczy? były moim oknem na świat, były zwierciadłem szczęścia. budziłam się u Twego boku z pewnością, że dzisiejszego wieczoru ponownie będę mogłam zasnąć czując Twoje ciepło. ubierałam Twoje bluzy wiedząc, że żadna inna nie przywoła lepiej Twojego zapachu. tańczyłam po salonie otulona radością, czując jak Twój wzrok zachłannie chłonie moje ruchy. dopełnialiśmy się, byliśmy dobrani idealnie. tylko nie byłam w stanie przewidzieć, że rzeczywistość jest brutalna, że odbierze mi Ciebie i wszelkie nadzieję na życie u Twego boku.

I będę wszystkim  o co poprosisz  a... teksty

leoox33 dodano: 20 kwietnia 2014

I będę wszystkim, o co poprosisz, a nawet więcej.

Mimo tego  że czasem spadasz... teksty

leoox33 dodano: 20 kwietnia 2014

Mimo tego, że czasem spadasz, mówisz: znów żyje.

A jednak potrzeba mi twoich słów i... teksty

leoox33 dodano: 20 kwietnia 2014

A jednak potrzeba mi twoich słów i trzeba twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała i będę usypiała spokojniej./ Poświatowska

Wystarczy tylko podejść trochę... teksty

leoox33 dodano: 20 kwietnia 2014

Wystarczy tylko podejść trochę bliżej, wtedy wszystko widać. Ja już, naprawdę, niczego nie ukrywam. Wszystko po mnie widać i można ze mnie czytać jak z otwartej księgi. Już niczego nie udaję, nie noszę masek, nie kłamię. Już jestem tylko sobą. Tylko trzeba być bardzo blisko, trzeba chcieć stać się mną. Żeby mnie zrozumieć, pokochać, żeby przy mnie nie zwariować, trzeba wejść we mnie głębiej, pomyśleć trochę moimi myślami, obejrzeć świat moimi oczami. Wtedy wszystko staje się jasne, wszystko można zobaczyć. Trzeba tylko chcieć mnie odkryć, trzeba mnie odnaleźć i przygarnąć, bo ja lubię znikać i chować się gdzieś w sobie. Trzeba mnie tylko od siebie uwolnić, wtedy mogę pokazać wszystko.

Są chwile  kiedy nie wiemy jak... teksty

leoox33 dodano: 20 kwietnia 2014

Są chwile, kiedy nie wiemy jak ułożyć myśli, żeby nie bolało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV