głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
leoox33 .Duzo przeklinam i dużo piję.Lubię wracać do domu nad ranem w sumie to prawie nigdy mnie w nim nie ma.Lubię też wziąć coś mocniejszego na weekendzie.Za długo śp

leoox33

leoox33.moblo.pl
.Duzo przeklinam i dużo piję.Lubię wracać do domu nad ranem w sumie to prawie nigdy mnie w nim nie ma.Lubię też wziąć coś mocniejszego na weekendzie.Za długo śpię i niez
.Duzo przeklinam i dużo piję.Lubię... teksty

leoox33 dodano: 11 sierpnia 2012

.Duzo przeklinam i dużo piję.Lubię wracać do domu nad ranem,w sumie to prawie nigdy mnie w nim nie ma.Lubię też wziąć coś mocniejszego na weekendzie.Za długo śpię i niezdrowo się odżywiam.Zasadniczo olewam szkołę,chyba za bardzo lubię męskie towarzystwo.Wyżywam sie na ludziach,próbując podzielić między nich moje nieszczęście.W ogóle jestem aspołeczna i nieprzystosowana.Ale potrafię skurwysyńsko mocno kochać,wiesz? Mówiłaś, ze to wystarczy.

Stanęłam ponad wszystkim  uniosłam... teksty

leoox33 dodano: 11 sierpnia 2012

Stanęłam ponad wszystkim, uniosłam się ponad cały ich syf i jedyne co teraz mogą zrobić, to oglądanie wyciągniętego w ich stronę, mojego środkowego palca.

Pamiętasz dzień w którym się... teksty

leoox33 dodano: 11 sierpnia 2012

Pamiętasz dzień w którym się poznaliśmy? Pamiętasz pierwszy pocałunek czy pierwsze upojnie spędzone noce ? Pierwszego blanta, wypalonego na pół? Pamiętasz, jak każdy z przechodniów dziwnie na nas spoglądając, mówił, że dzisiejsza młodzież już na siebie tak nie patrzy? Pamiętasz, jak bolała każda drobniejsza kłótnia? Jak przysięgaliśmy, że będziemy przy sobie nawet w najbardziej chujowych momentach? Nie, nie łudzę się. Mam tylko nadzieję, że zapomnę tak szybko, jak Ty zapomniałaś o mnie.

A jebać przyrzekanie  narzekanie... teksty

leoox33 dodano: 29 lipca 2012

A jebać przyrzekanie, narzekanie jebać, czysta z lodem, chilli z miodem tego mi potrzeba./Sobota

Daj mi miłość i papierosy. To... teksty

leoox33 dodano: 26 lipca 2012

Daj mi miłość i papierosy. To wystarczy,obiecuje.

Nie wiem  nic już nie wiem  gubię... teksty

leoox33 dodano: 26 lipca 2012

Nie wiem, nic już nie wiem, gubię się, w uczuciach, obrazach, czynnościach,muzyce, ubraniach przesiąkniętych jej zapachem, nie jestem pewna , chyba nie rozróżniam bodźców, nie wiem czy Cię kocham czy tylko pożądam, gubię się w Nas.

http:  www.youtube.com... teksty

leoox33 dodano: 9 lipca 2012

Bo tak naprawdę to nic mnie już nie... teksty

leoox33 dodano: 8 lipca 2012

Bo tak naprawdę to nic mnie już nie cieszy, i tak na poważnie to mało kto mnie wzrusza, czuje jak życie pierdoli mnie coraz mocniej i nie mam ani siły ani nawet ochoty żeby coś z tym zrobić.

Kurwa nienawidzę tego domu gdzie... teksty

leoox33 dodano: 8 lipca 2012

Kurwa nienawidzę tego domu,gdzie nikt nikogo nie kocha, nienawidzę ich wszystkich, jedyne co potrafią to uświadamianie mi jakim śmieciem dla nich jestem, nie ma kurwa dnia żeby ktoś nie zdarł na mnie mordy za jakaś bzdurę, nie ma dnia żebym nie usłyszała jak bardzo się na mnie zawodzą, nie rozumiem kurwa jak można w ten sposób traktować własne dziecko, przecież oni dla obcego z ulicy mają więcej ciepła i zrozumienia niż dla mnie.

Może nie jestem jakoś specjalnie... teksty

leoox33 dodano: 4 lipca 2012

Może nie jestem jakoś specjalnie miła, nie potrafię być zbytnio kulturalna, nie potrafię nie sięgać po butelkę, białe czy papierosa, nie potrafię nie pyskować, nie jestem w niczym jakoś wybitnie dobra, nie mam pasji, którą mogłabym rozwijać, nie potrafię pokazywać się od dobrej strony, nie umiem tak naprawdę wybaczać czy zapominać, noszę w sobie od chuja wad, ok, wiem, ale kurwa potrafię kochać tak,że gubię siebie, potrafię kochać tak,ze nikt na ziemi tego nie przebije

Dobra  więc zacznę od nowa  nowe... teksty

leoox33 dodano: 4 lipca 2012

Dobra, więc zacznę od nowa, nowe życie numer 217, wymarzę z pamięci wydarzenia i ludzi, poodcinam się, popalę stare mosty, zapomnę o tym, kim byłam wcześniej i o tym, że byłabym w stanie oddać za was życie, zniszczę to wszystko, zanim samo się rozpierdoli.

Bywałam miła  bywałam uprzejma... teksty

leoox33 dodano: 4 lipca 2012

Bywałam miła, bywałam uprzejma, bywałam rozmowna, bywałam zdołowana, pomocna, irytująca, zabawna i dziwna bywałam, a teraz, teraz nie bywam, teraz jestem pusta, mechaniczna, zimna i zaprogramowana, nie mam już niczego z dawnej siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV