głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
leoox33 ciemna noc cicha muzyka płynąca z głośników rozpierdol w głowie.. setki miliony nieposkładanych myśli nieposegregowanych wspomnień. Kolejny melanż kolejne picie

leoox33

leoox33.moblo.pl
ciemna noc cicha muzyka płynąca z głośników rozpierdol w głowie.. setki miliony nieposkładanych myśli nieposegregowanych wspomnień.
ciemna noc  cicha muzyka płynąca z... teksty

leoox33 dodano: 24 listopada 2012

ciemna noc, cicha muzyka płynąca z głośników, rozpierdol w głowie.. setki, miliony nieposkładanych myśli, nieposegregowanych wspomnień.

Kolejny melanż  kolejne picie do... teksty

leoox33 dodano: 24 listopada 2012

Kolejny melanż, kolejne picie do nieprzytomności. W tle telefon od mamy jak się bawię i nieszczera obietnica, że nie będę pić. Znowu zaczynam życie, które mnie wykończy. wróciłam do tego, mimo, iż broniłam się przed tym cholernie. Znów jest pięknie, gdy pijesz, a świat wydaje się tak prosty do ogarnięcia. i ponownie wrócę rano do domu kłamiąc im prosto w oczy i mówiąc 'tak, popcorn był za słony, ale film się spisał'.

Zaplątałam się w życiu... teksty

leoox33 dodano: 24 listopada 2012

Zaplątałam się w życiu, potknęłam o przeciwności losu, zwichnęłam poczucie bezpieczeństwa i zaufanie,a gdzieś po drodze wysypały mi się marzenia. Teraz opierając się o nadzieję zbiorę siły, aby wciąż móc iść do przodu.

Tak  jutro znów się upiję  wypalę... teksty

leoox33 dodano: 24 listopada 2012

Tak, jutro znów się upiję, wypalę paczkę Marlboro i będę zachowywać się nieprzyzwoicie. Nie, nie obchodzi mnie to jakie inni mają o mnie zdanie. Oni nie wiedzą co się dzieje w mojej głowie, gdy koję zmysły papierosem, ani jakie emocje próbuje znieczulić, kolejnym łykiem wódki.

Od strony emocjonalnej już nie... teksty

leoox33 dodano: 24 listopada 2012

Od strony emocjonalnej już nie istnieję. Jestem uczuciowym zombie z pustką w sercu i duszy. Pozbawiona wyrzutów sumienia, wrażliwości, czułości. Obojętna na ciosy zadawane zewsząd i szyderczy los. Neutralna na miłość, dotyk uczucia i szczęście. A już myślałam, że gorzej być nie może. Myliłam się. Znowu.

chcę zatrzasnąć się w pokoju bez... teksty

leoox33 dodano: 24 listopada 2012

chcę zatrzasnąć się w pokoju bez okien, krzyczeć ze strachu, płakać jak najgłośniej do czterech ścian, wierząc w to, że i tak nikt mnie nie usłyszy. chcę, bardzo chcę, żeby bolało. poflirtuję ze śmiercią. pobawię się w autodestrukcję, powolne umieranie.

Ej  ale nie tak szybko  zanim się... teksty

leoox33 dodano: 24 listopada 2012

Ej, ale nie tak szybko, zanim się zdeklarujesz powinnas wiedzieć parę rzeczy, muszę Ci powiedzieć, że.. że jestem dziwna i niezbyt potrafię rozmawiać, nie za bardzo się staram, w związkach, w życiu w sumie też nie, nie ma dla mnie takiej rzeczy o której bałabym się powiedzieć głośno, zadaje wnikliwe pytania, lubię z kimś mieszkać, ale nie robię śniadań do łóżka, ani obiadów ani w ogóle jedzenia, nawet ludziom, których kocham, nie sprzątam za kogoś, po prostu nie traktuję związku, choćby nie wiem jak długi i dobry był, jak małżeństwa, jak niektóre dziewczyny, nie podporządkowuje się, denerwuje ludzi celowo i tylko po to by sprawdzić, jak daleko mogę się posunąć i nigdy, ale to nigdy nie oddaje całej siebie, mam różne dziwactwa, składam się z dziwactw i potrzebuje niewyobrażalnych ilości ciepła, więc, wiesz, przemyśl to, bo będąc ze mną, możesz zwariować.

Nie mam przyszłości  obleje maturę... teksty

leoox33 dodano: 23 listopada 2012

Nie mam przyszłości, obleje maturę, bo nie umiem pisać wypracowań, co jest kompletną, kurwa, parodią, do tego całą pielgrzymkę przechodziłam kompletnie pijana, zaczepiając na mieście obcych ludzi, zamiast iść się pomodlić o coś tam i coś tam jeszcze, jak reszta mojej grzecznej klasy i Bóg mnie ukarze i spierdolę na całej linii, a przecież nie mogę, muszę skończyć szkoły, muszę mieć pracę, cholera muszę mieć za co palić.

Nie boję się  nie możesz zrobić... teksty

leoox33 dodano: 23 listopada 2012

Nie boję się, nie możesz zrobić mi żadnej większej krzywdy od tych, które zrobiłam sobie sama.

Znów się zmieniłam  mogłabym... teksty

leoox33 dodano: 23 listopada 2012

Znów się zmieniłam, mogłabym przespać całą dobę, spóźniam się na spotkania, bo nikt nie jest na tyle ważny, żeby zmusić mnie do podniesienia się z łóżka odpowiednio wcześniej, więcej czytam i piję tak często, że przez cały czas boli mnie głowa, straciłam resztki wiary w ludzi, teraz tylko z nich szydzę, prawie przestałam się odzywać, chodzę kiwam głową i mówię "nie wiem" średnio co 10 minut, nie mam ochoty już zwierzać się nikomu z niczego, bo uświadomiłam, że wszystkich, ale to wszystkich gówno to tak naprawdę obchodzi, coraz częściej mam wrażenie, że jestem pusta, że nie jestem wystarczająco dużo warta, że z niczym nie jestem sobie w stanie poradzić

Smakujesz jak zimny Jack Daniel's... teksty

leoox33 dodano: 22 października 2012

Smakujesz jak zimny Jack Daniel's, kiedy tak namiętnie mnie całujesz.

Chodź do mnie i bądź już... teksty

leoox33 dodano: 22 października 2012

Chodź do mnie i bądź już codziennie. Zostań na zawsze, razem ze swoim uśmiechem i wieczorami przy zimnym winie. Opowiadaj mi o swoim życiu, lubię Cię słuchać i obserwować jak drgają Ci wargi przy rozmowach o naszym istnieniu. Przebuję Twoich ramion, ust, dłoni i tego zrozumienia, które jest pomiędzy nami. Rozumiesz mnie jak nikt inny., czuć Twoją dłoń w mojej przy wschodach i zachodach słońca. Nie chcę już nikogo innego. Chcę budzić się obok Ciebie każdego poranka w zime, czy w lato, nieważne gdzie i kiedy, najważniejsze, że przy Tobie. Będziemy wieczorami czytać razem książki przy kawie i łaskotać się na podłodze. Jak nie będziesz miała dobrego humoru - możemy razem płakać i ocierać swoje łzy nawzajem. Proszę, pokochaj mnie i nie zostawiaj samej, każda sekunda mojego życia pragnie być wypełniona Tobą. Oddychaj ze mną nawet wtedy, gdy będziesz próbowała wstrzymać wdech.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV