głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
leoox33 Cięcie się jest najgłupszą formą autoagresji. Ćwiczenia fizyczne głodówki i wbijanie paznokci w dłonie są bardziej praktyczne i nie ma po nich blizn. W ten spos

leoox33

leoox33.moblo.pl
Cięcie się jest najgłupszą formą autoagresji. Ćwiczenia fizyczne głodówki i wbijanie paznokci w dłonie są bardziej praktyczne i nie ma po nich blizn. W ten sposób można w
Cięcie się jest najgłupszą formą... teksty

leoox33 dodano: 4 grudnia 2012

Cięcie się jest najgłupszą formą autoagresji. Ćwiczenia fizyczne,głodówki i wbijanie paznokci w dłonie są bardziej praktyczne i nie ma po nich blizn. W ten sposób można wyżywać się na sobie z uśmiechem na mordzie i nikt ci nie udowodni [ba, nikt nawet nie zauważy], jak skurwysyńsko siebie nienawidzisz.

Budzisz się pośród czterech... teksty

leoox33 dodano: 4 grudnia 2012

Budzisz się pośród czterech białych ścian, kolorowa rzeczywistość przemyka między kratami okna.. wychodzisz z pokoju, nie zamykasz drzwi - przecież nie mają klamek.. na korytarzu mijasz kilkadziesiąt dusz, każda ze smutnymi oczami, każda z inną historią.. Tutaj wszystkie dni są takie same, nie ma poniedziałków, piątków, niedziel, zmartwień, nauki, pracy, życia.. Egzystujesz kilka miesięcy pośród psychopatów jeszcze nie wiedząc, że jesteś jednym z nich. Codzienna dawka leków pozwala Ci zapomnieć, stwarza Ci swój własny, odosobniony świat.. Twoją wegetację przerwać może jedynie człowiek w białym kitlu. "proszę oto wypis, może pan wracać do domu". Bolesne zderzenie z rzeczywistością. Stoisz u drzwi do wolności, w ręce mocno ściskasz białą kartkę, czujesz na sobie przeszywające spojrzenia schizofreników.. oni wiedzą, że jeszcze tu wrócisz.. stąd nie ma ucieczki, kto raz tutaj trafił trafi i kolejny.. Obsypane mury psychiatryka to Twój drugi dom, dom w którym umrzesz.

Załącza mi się autodestrukcja. Mam... teksty

leoox33 dodano: 4 grudnia 2012

Załącza mi się autodestrukcja. Mam ochotę nie spać, palić, pić whiskey i słuchać dobrego rocka.

Wiesz co się stanie jeśli o... teksty

leoox33 dodano: 4 grudnia 2012

Wiesz co się stanie jeśli o trzeciej w nocy krzykniesz do lustra trzy razy "Bloody Mary" ? -nie.. -Przyjdzie Twoja matka i powie Ci, żebyś zamknela ryj i poszla spać.

Pieprzona masochistka. Nie ma to jak... teksty

leoox33 dodano: 4 grudnia 2012

Pieprzona masochistka. Nie ma to jak wieczorne zadawanie sobie psychicznego cierpienia.

Deszcz bębniący o parapet.... teksty

leoox33 dodano: 26 listopada 2012

Deszcz bębniący o parapet. Odurzający głos Axla Rose i atakujące umysł solówki Slash'a wprawiają mnie w pewien rodzaj transu. Zanurzam swoje zmarznięte dłonie w miękkim futrze kota i powoli zamykając oczy odpływam.

Dusza krzyczy z emocji. Usta milczą... teksty

leoox33 dodano: 26 listopada 2012

Dusza krzyczy z emocji. Usta milczą obojętnie.

Zaciągam się papieros za papierosem... teksty

leoox33 dodano: 26 listopada 2012

Zaciągam się papieros za papierosem z nadzieją na wcześniejszą śmierć.

Siedzę w tym cholernym dresie... teksty

leoox33 dodano: 26 listopada 2012

Siedzę w tym cholernym dresie, załamana i totalnie nieprzystosowana do życia. Tworzę idiotyczne scenariusze oparte na marzeniach, zamiast podnieść głowę i wziąć się za ogarnianie rzeczywistości.

Sen  każdy sen  jest jak psychoza.... teksty

leoox33 dodano: 24 listopada 2012

Sen, każdy sen, jest jak psychoza. Ze wszystkim, co do niej należy: pomieszaniem zmysłów, szaleństwem, absurdem. Taka krótkotrwała psychoza. / J.L.W

Za każdym razem  gdy stoisz obok... teksty

leoox33 dodano: 24 listopada 2012

Za każdym razem, gdy stoisz obok mnie, tak blisko na wyciągnięcie ręki, gdy słyszę twój głos i głęboki oddech, a nie mogę Cię dotknąć, czuję się jak dziecko. Jak małe, biedne dziecko stojące za wystawą cukierni. Jedynie na co mnie stać, to patrzyć się na ciebie, pochłaniać wzrokiem, napawać się twoim widokiem.

Myślę co moglibyśmy przez ten czas... teksty

leoox33 dodano: 24 listopada 2012

Myślę co moglibyśmy przez ten czas zrobić. Jest tyle kin, tyle filmów, tyle miejsc nowych. Może moglibyśmy tam pobyć, albo zostać tu i poleżeć na podłodze. Może moglibyśmy pić razem kawę gdzieś. Wyjść razem lub nie robić nic razem. / Pezet ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV