głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove i nad­szedł wreszcie ten czas kiedy ona zro­zumiała że nie można szu­kać miłości na siłę na­lezy żyć chwilą i cze­kać aż miłośc w końcu sa­ma na­dej­dzie ta je­

legalove

legalove.moblo.pl
i nad­szedł wreszcie ten czas kiedy ona zro­zumiała że nie można szu­kać miłości na siłę na­lezy żyć chwilą i cze­kać aż miłośc w końcu sa­ma na­dej­dzie ta je­dyn
i nad­szedł wreszcie ten czas... teksty

legalove dodano: 7 września 2013

i nad­szedł wreszcie ten czas, kiedy ona zro­zumiała, że nie można szu­kać miłości na siłę, na­lezy żyć chwilą i cze­kać, aż miłośc w końcu sa­ma na­dej­dzie, ta je­dyna i up­ragniona . ;)

zostaw. od­daj nożyczki i nie... teksty

legalove dodano: 7 września 2013

zostaw. od­daj nożyczki i nie od­ci­naj mi skrzy­deł miłości , bo nie ma uczucia które by je mogło przykleić .

wiesz co ? w głębi duszy jestem tą... teksty

legalove dodano: 7 września 2013

wiesz co ? w głębi duszy jestem tą samą dziewczyną co dwa lata temu . tylko teraz kurwa potrafię mieć na Ciebie wyjebane, nie jak wtedy . ;]

Kiedyś było mil­cze­niem  które... teksty

legalove dodano: 7 września 2013

Kiedyś było mil­cze­niem, które krzyczało we mnie każdej no­cy. Odkąd odeszedłeś nie sy­piałam. Dni zle­wały się w jedną całość. Noc my­liłam z dniem. Po­padałam w głębszą dep­resje. Wiesz.. nig­dy nie sądziłam, że przez Ciebie stocze się na sa­mo dno. Wrak człowieka spoglądał na mnie z lus­tra. Nałogi stały się nieodłącznym ele­men­tem mnie sa­mej. Kilka miesięcy, które skreśliłeś jed­nym zda­niem. - Nig­dy się nie spotkamy. - Mój świat runął. Wyszedłeś. Nie oglądając się za siebie. Paląc wszys­tkie mos­ty. Mi­mo to żyję. Minął ponad rok. Naj­trud­niej­sze 12 miesięcy ja­kie dotąd przeżyłam. Był to czas, w którym ogień miłości gasł i roz­pa­lał się na no­wo. Byłeś mi pot­rzeb­ny. Kiedyś. Dziś od­czu­wam inną pot­rzebę. Chcę żyć. Chcę w końcu zacząć nor­malnie żyć.

Praw­dzi­wa miłość jest kredytem... teksty

legalove dodano: 7 września 2013

Praw­dzi­wa miłość jest kredytem, które­go ra­ty spłacać będziemy so­bie wiecznie .

cza­sami mam tak  że usiądę i... teksty

legalove dodano: 7 września 2013

cza­sami mam tak, że usiądę i zas­ta­nawiam się jak to wszys­tko się potoczyło.. jak dużo przeszkód mu­sieliśmy po­konać żeby było tak jak jest teraz, żebym mogła po­wie­dzieć, że jes­teśmy ra­zem, że jes­teśmy szczęśliwi... cieszę się og­romnie. swoją obec­nością spełniasz mo­je marze­nie, dziękuje.

Mi­mo to kochała go na­dal  bo... teksty

legalove dodano: 7 września 2013

Mi­mo to kochała go na­dal, bo - po raz pier­wszy w życiu - poz­nała, co to wol­ność. Mogła go kochać, choćby miał się o tym nig­dy nie do­wie­dzieć, nie pot­rze­bowała je­go poz­wo­lenia, by niepo­koić się tym, co ludzie knują prze­ciw­ko niemu. To właśnie była wol­ność - czuć to, cze­go pragnęło jej ser­ce, nie bacząc na to, co po­myślą inni.

hahahaha. :D . teksty legalove dodał komentarz: hahahaha. :D . do wpisu 7 września 2013
Musisz wiedzieć  że ja nie jestem... teksty

legalove dodano: 7 września 2013

Musisz wiedzieć, że ja nie jestem tą, która cierpliwie czeka na wiadomość od Ciebie. Jestem tą, która denerwuje się okropnie, gdy nie odzywasz się cały dzień. Tą, która zawsze pisze najczarniejsze scenariusze. Tą, która każde Twoje słowo tłumaczy sobie na milion różnych sposobów. Tą, która każdą sytuację dokładnie zapamiętuje przechowuje w sercu. A wszytko to dlatego, że tak cholernie mi na Tobie zależy i przeraża mnie myśl, że kiedykolwiek mogłabym Cię stracić.

Ktoś  kto nie po​trafi niczego... teksty

legalove dodano: 4 września 2013

Ktoś, kto nie po​trafi niczego po​święcić, nie będ​zie w stanie nic​zego zmienić.

26 days ♥ teksty

legalove dodano: 4 września 2013

26 days ♥

Gdy patrzę w Twoje oczy może... teksty

legalove dodano: 3 września 2013

Gdy patrzę w Twoje oczy może wciąż jestem naiwna , lecz gdy patrzę w nie czuję, że minie wszystko co jest złe . ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV