głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nie chcę być dla Ciebie jedyną dziewczyną na świecie chcę żebyś wiedział że istnieją mądrzejsze piękniejsze i bardziej zabawne ale chcę byś mimo to wolał mnie.

legalove

legalove.moblo.pl
Nie chcę być dla Ciebie jedyną dziewczyną na świecie chcę żebyś wiedział że istnieją mądrzejsze piękniejsze i bardziej zabawne ale chcę byś mimo to wolał mnie.
Nie chcę być dla Ciebie jedyną... teksty

legalove dodano: 25 października 2013

Nie chcę być dla Ciebie jedyną dziewczyną na świecie, chcę żebyś wiedział, że istnieją mądrzejsze, piękniejsze i bardziej zabawne, ale chcę byś mimo to wolał mnie.

I nie wiem gdzie byłam wcześniej... teksty

legalove dodano: 25 października 2013

I nie wiem gdzie byłam wcześniej, ale wiem, że cze­kałam je­dynie na Ciebie. Stałeś się moim po­wiet­rzem, którym chcę od­dychać, światełkiem w ok­nie w ciemną noc. Od­dałabym Ci mój os­tatni od­dech, jeśli tyl­ko byś te­go potrzebował. Kocham Cię tak cholernie, że aż boje się pomyśleć co byłoby jakby coś teraz się zepsuło.

ładne :  teksty legalove dodał komentarz: ładne :) do wpisu 25 października 2013
Mo­ja miłość do ciebie nie... teksty

legalove dodano: 25 października 2013

Mo­ja miłość do ciebie nie osłab­nie ani się nie skończy. Nig­dy nie wy­puszczę cię z mo­jego ser­ca. Gdy­byś mi po­wie­dział, że chcesz dos­tać gwiaz­dę z nieba, praw­do­podob­nie resztę życia spędziłabym na bu­dowa­niu tak długiej dra­biny, bym mogła po niej wejść dosięgając naj­jaśniej­szej gwiaz­dy dla Ciebie. Wyz­naczyłeś drogę mo­jemu szczęściu, na­dałeś imię mo­jej miłości i skom­po­nowałeś rytm dla mo­jego ser­ca. ♥

Kocham Cię . teksty

legalove dodano: 25 października 2013

Kocham Cię .

''Więc pij za wolność i wyjście... teksty

legalove dodano: 25 października 2013

''Więc pij za wolność i wyjście na prostą, osobno, bo razem nam się zjebał światopogląd, podobno. Dorosłość. Litr za litr, pij, zapij, po proch goń. I wstaję o piętnastej, o szóstej kładę spać się. Żyję jak gwiazda rocka, chociaż czasem coś nie tak jest. I chuj, już się nie martwię. Nie obchodzi mnie jak mnie nazwiesz''

no właśnie . teksty legalove dodał komentarz: no właśnie . do wpisu 25 października 2013
02.10.13r. ♥   Wszys­tko cze­go... teksty

legalove dodano: 19 października 2013

02.10.13r. ♥ | Wszys­tko cze­go pragnę to mieć Ciebie blis­ko, bo dla mnie Ty znaczysz wszystko :*. | ♥ .

Jes­tem za­kocha­na w je­go... teksty

legalove dodano: 19 października 2013

Jes­tem za­kocha­na w je­go wnętrzu, w je­go głosie, ciepłym spoj­rze­niu pełnym ta­kiego cze­goś cze­go nie pot­ra­fię na­wet ok­reślić i w dźwięku je­go głosu. ♥

Wte­dy poczułam  że jes­tem dla... teksty

legalove dodano: 19 października 2013

Wte­dy poczułam, że jes­tem dla ko­goś ważna. Ot tak. Po pros­tu. Bo jes­tem. Bo nie trze­ba było nic więcej udo­wad­niać. Wiesz, co to dla mnie znaczyło? Jak­bym na ciem­nym, gra­fito­wym niebie uj­rzała od­da­laną o set­ki mil gwiaz­dkę. Jedną je­dyną, ale moją… Gwiaz­dkę. Z nim chciało się żyć.

Nic nie znaczysz dla mnie  i nie... teksty

legalove dodano: 19 października 2013

Nic nie znaczysz dla mnie i nie chwy­tasz mnie za serce, lecz gdy pat­rzysz na mnie..

Ja Ciebie kocham jak tlen  jak coś... teksty

legalove dodano: 19 października 2013

Ja Ciebie kocham jak tlen, jak coś niezbędnego. Coś, bez czego nie dałabym rady. Co dzień budzę się, biorąc łyk powietrza - haust codziennych spraw. Ty, jak tlen, przepływasz przez moje tkanki, odżywiasz je, dodajesz im sił, sprawiasz, że chce mi się żyć. Ty jesteś moim sensem istnienia. Kocham Cię. Nigdy się to nie zmieni. Będę stara i słaba, ale kochać będę Cię zawsze na nowo, jak każdy zaczerpnięty oddech.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV