głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove CZASAMI DANIE DRUGIEJ SZANSY KOMUŚ JEST JAK DANIE MU DRUGIEJ KULI.. BO ZA PIERWSZYM RAZEM CIĘ NIE TRAFIŁ. oj K..l ja już nie wiem jak to z Tobą jest. ''Szalonyc

legalove

legalove.moblo.pl
CZASAMI DANIE DRUGIEJ SZANSY KOMUŚ JEST JAK DANIE MU DRUGIEJ KULI.. BO ZA PIERWSZYM RAZEM CIĘ NIE TRAFIŁ. oj K..l ja już nie wiem jak to z Tobą jest.
CZASAMI DANIE DRUGIEJ SZANSY KOMUŚ... teksty

legalove dodano: 2 września 2013

CZASAMI DANIE DRUGIEJ SZANSY KOMUŚ JEST JAK DANIE MU DRUGIEJ KULI.. BO ZA PIERWSZYM RAZEM CIĘ NIE TRAFIŁ. | oj K..l ja już nie wiem jak to z Tobą jest.

''Szalonych nocy aż po świt już... teksty

legalove dodano: 2 września 2013

''Szalonych nocy aż po świt już nie zapomne. Niezwykły czas zostanie w Nas, teraz jesteś jeszcze blisko mnie, zamknij oczy, przytul się i nie zapomnij (...) To ostatni raz. Mocno przytul mnie. To ostatnia noc, to szalony sen. ten ostatni raz rozpłyniemy się, nie zapomnij mnie.'' ♥ .

właśnie. teksty legalove dodał komentarz: właśnie. do wpisu 29 sierpnia 2013
i po tym wszystkim obiecał  że... teksty

legalove dodano: 29 sierpnia 2013

i po tym wszystkim obiecał, że będzie tak jak dawniej. lecz złamał tą obiet­nicę. a ja cier­pię widząc jak próbu­je mnie do siebie zniechęcić.

szkoda  że Ty nie przeżywasz tak... teksty

legalove dodano: 29 sierpnia 2013

szkoda, że Ty nie przeżywasz tak tego jak ja..

Do­piero wte­dy  gdy błąd który... teksty

legalove dodano: 29 sierpnia 2013

Do­piero wte­dy, gdy błąd który daw­niej po­pełni­liśmy wo­bec ko­goś dot­knie sa­mych nas, pot­ra­fimy dos­trzec og­rom ciężaru ja­kim kiedyś nieświado­mie ob­da­rowa­liśmy drugą osobę. To poz­wa­la nam zmieniać postępowanie.

Naj­gorzej jest za­kochać się w... teksty

legalove dodano: 29 sierpnia 2013

Naj­gorzej jest za­kochać się w swoim je­dynym przy­jacielu, bo wte­dy nie masz ani miłości, ani nie pot­ra­fisz już zwie­rzać mu się jak dawniej.

i love it ♥ teksty legalove dodał komentarz: i love it ♥ do wpisu 29 sierpnia 2013
no to zajebiście :... teksty

legalove dodano: 29 sierpnia 2013

no to zajebiście :( ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________

zawsze tak jest  kiedy się... teksty

legalove dodano: 27 sierpnia 2013

zawsze tak jest, kiedy się rozpaczliwie zakochamy, prawda? Rozpaczliwie zakochani wymyślamy sobie postaci naszych partnerów, żądając od nich, by byli tacy, jacy nam są potrzebni, a potem załamujemy się, kiedy nie chcą odgrywać roli, jaką im przydzieliliśmy.

Miłość polega na poznaniu kogoś... teksty

legalove dodano: 27 sierpnia 2013

Miłość polega na poznaniu kogoś tak bardzo, że staje się częścią Ciebie, że chcesz dzielić z Nim każdą wolną chwilę, że wolałbyś sam umrzeć niż patrzeć na Jego śmierć.

Przepraszam za to  że nie jestem... teksty

legalove dodano: 27 sierpnia 2013

Przepraszam za to, że nie jestem idealna, że jestem taka trudna. Za niewypowiedziane myśli. Za zbyt skomplikowane słowa. Że mówię 'odejdź' myśląc 'zostań'. Za chwile milczenia i brak znaków życia. Za to, że zamykam się w sobie, gdy tego nie chcę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV