głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Mówiła że ma dość facetów. zaręczała że się nie zakocha przez minimum rok. obiecała sobie że nie zwiąże się z nikim popierając to przypuszczeniem że w jej zasię

legalove

legalove.moblo.pl
Mówiła że ma dość facetów. zaręczała że się nie zakocha przez minimum rok. obiecała sobie że nie zwiąże się z nikim popierając to przypuszczeniem że w jej zasięgu ni
Mówiła że ma dość facetów.... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Mówiła, że ma dość facetów. zaręczała, że się nie zakocha przez minimum rok. obiecała sobie, że nie zwiąże się z nikim, popierając to przypuszczeniem, że w jej zasięgu nie ma już żadnego osobnika płci przeciwnej, który nie jest sukinsynem i który byłby w stanie zdobyć jej serce. i nagle bach, wielki jeb w jej klatkę piersiową i podświadomość. pojawił się, a ona oddała Mu się do cna. tak, to o mnie.

Nie lubię kiedy tylko na dźwięk... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Nie lubię, kiedy tylko na dźwięk Twojego imienia mimowolnie się uśmiecham. nie cierpię tego jak tracę oddech, gdy mierzysz mnie tym cudownym spojrzeniem. nie znoszę Cię, głuptasie. nie znoszę, a tak wiele oddałabym, żeby teraz, właśnie w tym momencie, słyszeć Twój głos, napawać się Twoją obecnością.

I znalazłam swoja Narnię ale nie... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

I znalazłam swoja Narnię, ale nie ma w niej żadnej czarownicy, a książę nosi szerokie spodnie i jest tysiąc razy bardziej przystojniejszy od Kaspiana.

Zwykła nastolatka  której nie... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Zwykła nastolatka , której nie zrozumiesz . czasem potrafię być obrzydliwie miła , czasem mam humory . czasem możesz ze mnie zrobić idiotę , czasem to ja zrobię idiotę z ciebie . nie jestem sobą , jestem tym kim chcę być . mam mocną psychikę , nie jesteś w stanie mnie zranić , nie przejmę się tym co mi powiesz , nie przejmę się jeśli będziesz mnie obgadywać . nigdy mnie dobrze nie poznasz , nigdy nie będziesz wiedzieć kim jestem naprawdę . jeśli staniesz się moim przyjacielem, zawsze będziesz mógł prosić mnie o radę , zawsze znajdę dla ciebie czasem , zawsze pomogę , zawsze wysłucham , doradzę , będę przy tobie - tylko nie spieprz tego . podpadniesz mi ? jesteś skończony do końca . a jak będziesz miał popsutą psychikę przeze mnie ? trudno , poznajesz mnie na własne ryzyko . mam nadzieję , że zasady są zrozumiałe . jeśli nie pasuje , trochę kultury . proszę wypierdalać .

80 dziewczyn ma chłopaka 20 ma... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

80% dziewczyn ma chłopaka, 20% ma mózg.

Jestem zła wredna marudna i jestem... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Jestem zła, wredna, marudna i jestem mistrzem w nie miłych docinkach. Nie długo zawładnę złym światem więc kurwa daj mi spokój i mnie nie drażnij!

To smutne  że jedyna osoba  która... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

To smutne , że jedyna osoba , która mogłaby mi poprawić humor , najprawdopodobniej nie ma na to nawet najmniejszej ochoty .

Nie będę robić sobie złudnych... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Nie będę robić sobie złudnych nadziei. nie będę rzucać tekstami z ukrytym przesłaniem. nie będę składać Ci wyuzdanych propozycji. nie będę wchodzić na temat drażliwy dla nas obojga. nie będę, ale odezwij się. daj znać, że żyjesz, że jest dobrze, że sobie radzisz mimo wszystko.

 .. a dziś  ktoś inny stara się... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

(..) a dziś , ktoś inny stara się o mnie , ktoś inny swoim uśmiechem wywołuje uśmiech na mojej twarzy . Przykro mi , że tak się stało . Ale nic z tym nie zrobię , widocznie tak być musiało . Przeszłość wymazałam , rozpoczęłam nowy dział choć najlepszy byłeś Ty , wiesz ? Teraz jest zupełnie inaczej , szlajasz się tam , robisz co z kim chcesz - zupełnie tak jak ja.

Tęsknie tylko za kim? Nie ma już... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Tęsknie, tylko za kim? Nie ma już za kim tęsknić.

 wakacyjna miłość ! ♥ teksty

legalove dodano: 17 lipca 2011

, wakacyjna miłość ! ♥

wiesz co nas łączy . ? telefon w... teksty

legalove dodano: 17 lipca 2011

wiesz co nas łączy . ? telefon w sieci PLUS.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV