głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Na początku poszukuje się podobieństw. Całe dnie spędza się pytając o wszystko i odkrywając że 'ja też' że 'u mnie tak samo'. Ale koniec jest inny. Podobieństwa

legalove

legalove.moblo.pl
Na początku poszukuje się podobieństw. Całe dnie spędza się pytając o wszystko i odkrywając że 'ja też' że 'u mnie tak samo'. Ale koniec jest inny. Podobieństwa były n
Na początku poszukuje się... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Na początku poszukuje się podobieństw. Całe dnie spędza się, pytając o wszystko i odkrywając, że 'ja też', że 'u mnie tak samo'. Ale koniec jest inny. Podobieństwa były niewinnym oszustwem.

A dzisiaj? Dzisiaj mijamy się... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

A dzisiaj? Dzisiaj mijamy się obojętnie trzymając za rękę kogoś innego.

Był on  byłam ja. Nigdy mu nie... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Był on, byłam ja. Nigdy mu nie powiedziałam o wielkiej miłości do niego. On się oddalił. W moim sercu nadal było miejsce, do którego zawsze mógł wrócić. Czekało. Z dnia na dzień brakowało mi go coraz bardziej, brakowało osoby która będzie dla mnie kimś ważnym. Zakochalam sie w kims innym. Okazalo sie że to nie mialo sensu. Pozniej byl kolejny. Znudzil sie. Kolejny i kolejny, ale co tam, przecież z innymi, to jak nie z Nim. Byłam ja i był on. Gdzieś na końcu świata. Może los jeszcze kiedyś nas połączy.

To uczucie wszechogarniającej pustki... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

To uczucie wszechogarniającej pustki, kiedy otwierając oczy szukasz w sobie siły na nowy dzień. I szybko je zamykasz, oszukujesz siebie, chcesz przedłużyć ten sen, bo on tak pięknie koi ból. A pamiętam ten czas, kiedy nie mogłam się doczekać ranka, jak biegłam do Ciebie, jak nadawałeś sens.

Nie obchodzi mnie specjalnie czy... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Nie obchodzi mnie specjalnie czy patrzysz się na mnie bo chcesz, czy dlatego że czujesz się przeze mnie obserwowany. każde twoje spojrzenie skierowane w moją stronę powoduje przyjemny dreszczyk na karku i przyspieszone bicie serca.

On jest najprzystojniejszym... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

On jest najprzystojniejszym chłopakiem w szkole. Nie! Najprzystojniejszym na całej planecie! A ja? pfff... zwykła dziewczyna. Ale pomarzyć sobie o nim, o nas, jest wspaniałe. Wyobrażać sobie jak się do mnie uśmiecha, przytula, całuje, mówi że mnie kocha. Życie w marzeniach jest rewelacyjne i niestety nierealne.

Mam wrażenie  że pogoda jest... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Mam wrażenie, że pogoda jest adekwatna do mojego nastroju. Tam deszcz, a u mnie łzy. Tylko, że po deszczu wyjdzie słońce, a po moich łzach nie będzie już nic.

01 : 01   w sumie to.. czemu nie. teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

01 : 01 - w sumie to.. czemu nie.

Jak mam focha wszystko mnie wkurwia.... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Jak mam focha wszystko mnie wkurwia. nawet pieprzone opisy gg, a jak są o szczęściu to kurwa mam ochotę wszystko rozpierdolić.

weź się kurwa teleportuj do mnie. teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

weź się kurwa teleportuj do mnie.

jak chcesz się pobawić ludźmi  to... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

jak chcesz się pobawić ludźmi, to sobie kurwa w simsy zagraj.

Najgorsze jest to  gdy opuszcza Cię... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Najgorsze jest to, gdy opuszcza Cię przyjaciel. po tylu wspólnych odjebach, nocach, dniach, łzach, śmiechu, smutku, radości, szczęścia czy depresji. najgorsze jest to jak wymienia Cię na innych, nowszych. tych popularnych, znanych w całym mieście, bo Ty po prostu może jesteś już nudna. zajebiste uczucie, co nie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV