głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Mam wrażenie że pogoda jest adekwatna do mojego nastroju. Tam deszcz a u mnie łzy. Tylko że po deszczu wyjdzie słońce a po moich łzach nie będzie już nic. 01 :

legalove

legalove.moblo.pl
Mam wrażenie że pogoda jest adekwatna do mojego nastroju. Tam deszcz a u mnie łzy. Tylko że po deszczu wyjdzie słońce a po moich łzach nie będzie już nic.
Mam wrażenie  że pogoda jest... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Mam wrażenie, że pogoda jest adekwatna do mojego nastroju. Tam deszcz, a u mnie łzy. Tylko, że po deszczu wyjdzie słońce, a po moich łzach nie będzie już nic.

01 : 01   w sumie to.. czemu nie. teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

01 : 01 - w sumie to.. czemu nie.

Jak mam focha wszystko mnie wkurwia.... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Jak mam focha wszystko mnie wkurwia. nawet pieprzone opisy gg, a jak są o szczęściu to kurwa mam ochotę wszystko rozpierdolić.

weź się kurwa teleportuj do mnie. teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

weź się kurwa teleportuj do mnie.

jak chcesz się pobawić ludźmi  to... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

jak chcesz się pobawić ludźmi, to sobie kurwa w simsy zagraj.

Najgorsze jest to  gdy opuszcza Cię... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Najgorsze jest to, gdy opuszcza Cię przyjaciel. po tylu wspólnych odjebach, nocach, dniach, łzach, śmiechu, smutku, radości, szczęścia czy depresji. najgorsze jest to jak wymienia Cię na innych, nowszych. tych popularnych, znanych w całym mieście, bo Ty po prostu może jesteś już nudna. zajebiste uczucie, co nie?

Co zrobić gdy serce ma jednego  a... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Co zrobić gdy serce ma jednego, a chce jeszcze innego?

to niesprawiedliwe że poniedziałek... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

to niesprawiedliwe że poniedziałek jest tak daleko od piątku, a piątek tak blisko poniedziałku.

Już niedługo zwyczajnie pozwolę Ci... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Już niedługo zwyczajnie pozwolę Ci wziąć najgrubszą encyklopedię z półki, a następnie jebnąć mi nią z całej siły w głowę. następnie nie rzucę się na Ciebie, a jedynie poproszę, żebyś dany gest powtórzyła. potem kolejny, i jeszcze następny raz. będziesz mogła to robić dopóki, albo przestanę Go kochać, albo zginę.

Drogie serce  wbrew wszystkim latom... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Drogie serce, wbrew wszystkim latom, które już ze sobą spędziliśmy, musimy się rozstać. pomyślisz pewnie, że to niewłaściwie, że będę żałować. to bardzo możliwe, jednakże inaczej nie potrafię. nie umiem i przede wszystkim, jeszcze nie chcę kochać. nie jestem gotowa na ponowne oddanie siebie w podsiadanie jakiegoś faceta. pamiętasz? już raz Cię posłucham. w dalszym ciągu wspominamy noce, kiedy rozrywało zarówno całą mnie, jak i Ciebie, kiedy Go już nie było. a teraz? zobacz co się dzieje. próbujesz mnie namówić do ZAKOCHANIA SIĘ. znowu. wiem, że jest masakrycznie przystojny. wiem, że idealnie potrafimy się z Nim dogadać. wiem, że byłoby nam przy Nim dobrze. ale czasem trzeba zrezygnować. jeszcze nie czas, serce. nie mój czas. właśnie dlatego się rozstaniemy. Ciebie zbyt mocno do Niego ciągnie.

Odszedł  zostawiając mnie z chorymi... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Odszedł, zostawiając mnie z chorymi wyrzutami sumienia. wyszedł, głuchy na moje wyjaśnienia. nie reagował na przeprosiny. patrzyłam w nieznajome mi już źrenice, miałam przed sobą innego człowieka. osuwał się mimowolnie, kiedy próbowałam zbliżyć swoją dłoń do Jego ramienia. mówił zachrypniętym głosem niesklejające się ze sobą słowa. gdy przekraczał próg, zatrzymał się na sekundę i jakby do powietrza, nie do mnie, krzyknął, że kocha.

Znam Jego byłe. doskonale kojarzę... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Znam Jego byłe. doskonale kojarzę historie ich rozstań. wiem jak ranił, jak ignorował, ile bólu zadawał, jaki potrafił być podły. zdaję sobie sprawę z tego, że jeżeli dam się wciągnąć do cna sytuacji, która się jakiś czas temu rozpoczęła, będę cierpieć. jednak chcę to zrobić. mając w poważaniu późniejsze efekty, tudzież nieprzespane noce, nieme wpatrywanie się w gwiazdy, te nieustanne drgawki, postanowiłam. zwiążę się z Nim, dla tego miliona chwil szczęścia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV