głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Może i nie jestem ideałem czasem często pije szybko się wkurwiam i łatwo mnie doprowadzić do szalu ale mogę sprawić ze Twoje życie nabierze szybszego tępa i ze

legalove

legalove.moblo.pl
Może i nie jestem ideałem czasem często pije szybko się wkurwiam i łatwo mnie doprowadzić do szalu ale mogę sprawić ze Twoje życie nabierze szybszego tępa i ze dost
Może i nie jestem ideałem   czasem... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

Może i nie jestem ideałem , czasem często pije , szybko się wkurwiam i łatwo mnie doprowadzić do szalu , ale mogę sprawić ze Twoje życie nabierze szybszego tępa i ze dostaniesz ode mnie to czego żadna inna Ci do tej pory nie dała ...

blondynka wchodzi do sklepu i... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

blondynka wchodzi do sklepu i zgłasza reklamacje : - Proszę pani moje Lay`s prosto z pieca są zimne .

Nigdy nie zapomnę tych chwil... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

Nigdy nie zapomnę tych chwil spędzonych z Tobą. Wiem, że to wszystko było cudowną przygodą. Zostawisz mnie i odejdziesz w nieznane. Nie mów, że nie bo wiem, że tak się stanie. Ostatni raz usiądź tu przy mnie blisko. Daj poczuć, że choć przez chwilę miałam wszystko. Podejdź i wyszepcz mi do ucha słowa. Po, których będę pewna, że byłam wyjątkowa. Wiem, że za marzenia nic się nie płaci Chcę być przy Tobie tylko to mnie wzbogaci. Twoje słowa są lekiem na wszystko Dają mi na dzieję, że kiedyś będziesz blisko. Z naiwnością dziecka wierzyłam w Twoje słowa. Nawet jeśli kłamstwem była ta rozmowa.

Wiem   że to moja wina . to wszystko... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

Wiem , że to moja wina . to wszystko istniało tylko w mojej głowie . obraz jego - innego jego . w moim świecie był miły , czuły i troskliwy . potrafił dać mi to poczucie bezpieczeństwa , którego tak bardzo pragnęłam . nie mogłam sobie wyobrazić , że może być inaczej , że coś może pójść nie tak . ale poszło . wszystko się zawaliło , a mój ideał zginął jak niedopałka pod butem . zwykłym , białym butem .

Tak bardzo chciałabym móc teraz... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

Tak bardzo chciałabym móc teraz uciec od tego wszystkiego . wsiąść do jakiegoś pociągu i wyjechać na drugi koniec polski . zamknąć oczy , w uszy wsadzić słuchawki i myśleć tylko o rapie . zrobić sobie wakacje od was , od ciebie . uwolnić stare marzenia i bolesne wspomnienia , wyrzucić je z mojej głowy i zostawić na odludnej łące . skończyć z przeszłością i zacząć ogarniać teraźniejszość .

nauczyłam się płakać w myślach... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

nauczyłam się płakać w myślach, tam nie muszę sie nikomu tłumaczyć.

Na początku poszukuje się... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Na początku poszukuje się podobieństw. Całe dnie spędza się, pytając o wszystko i odkrywając, że 'ja też', że 'u mnie tak samo'. Ale koniec jest inny. Podobieństwa były niewinnym oszustwem.

A dzisiaj? Dzisiaj mijamy się... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

A dzisiaj? Dzisiaj mijamy się obojętnie trzymając za rękę kogoś innego.

Był on  byłam ja. Nigdy mu nie... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Był on, byłam ja. Nigdy mu nie powiedziałam o wielkiej miłości do niego. On się oddalił. W moim sercu nadal było miejsce, do którego zawsze mógł wrócić. Czekało. Z dnia na dzień brakowało mi go coraz bardziej, brakowało osoby która będzie dla mnie kimś ważnym. Zakochalam sie w kims innym. Okazalo sie że to nie mialo sensu. Pozniej byl kolejny. Znudzil sie. Kolejny i kolejny, ale co tam, przecież z innymi, to jak nie z Nim. Byłam ja i był on. Gdzieś na końcu świata. Może los jeszcze kiedyś nas połączy.

To uczucie wszechogarniającej pustki... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

To uczucie wszechogarniającej pustki, kiedy otwierając oczy szukasz w sobie siły na nowy dzień. I szybko je zamykasz, oszukujesz siebie, chcesz przedłużyć ten sen, bo on tak pięknie koi ból. A pamiętam ten czas, kiedy nie mogłam się doczekać ranka, jak biegłam do Ciebie, jak nadawałeś sens.

Nie obchodzi mnie specjalnie czy... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Nie obchodzi mnie specjalnie czy patrzysz się na mnie bo chcesz, czy dlatego że czujesz się przeze mnie obserwowany. każde twoje spojrzenie skierowane w moją stronę powoduje przyjemny dreszczyk na karku i przyspieszone bicie serca.

On jest najprzystojniejszym... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

On jest najprzystojniejszym chłopakiem w szkole. Nie! Najprzystojniejszym na całej planecie! A ja? pfff... zwykła dziewczyna. Ale pomarzyć sobie o nim, o nas, jest wspaniałe. Wyobrażać sobie jak się do mnie uśmiecha, przytula, całuje, mówi że mnie kocha. Życie w marzeniach jest rewelacyjne i niestety nierealne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV