głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Śpij moje kochanie zamknij oczka. Śpij zaśnij przy mnie bym otulić Cię swoim milczeniem mogła. Zobaczyłam ich razem jak w tym samym czasie opuszczali miejsce. W

legalove

legalove.moblo.pl
Śpij moje kochanie zamknij oczka. Śpij zaśnij przy mnie bym otulić Cię swoim milczeniem mogła.
Śpij moje kochanie  zamknij oczka.... teksty

legalove dodano: 30 lipca 2011

Śpij moje kochanie, zamknij oczka. Śpij, zaśnij przy mnie bym otulić Cię swoim milczeniem mogła.

Zobaczyłam ich razem  jak w tym... teksty

legalove dodano: 30 lipca 2011

Zobaczyłam ich razem, jak w tym samym czasie opuszczali miejsce. Widziałam też jak razem do niego wracali. Modliłam się, żeby ona zniknęła a on został. Wyszli razem. Od tak po prostu zniszczyli moje plany. :

Spotkaliśmy się wczoraj około... teksty

legalove dodano: 30 lipca 2011

Spotkaliśmy się wczoraj około drugiej w nocy w naszym ulubionym miejscu. Przyszła cała paczka. Był też mój były. Były? Chyba tak go mogę nazwać, prawda? Chociaż tak naprawdę był wspaniałym byłym. Czułam do niego coś niesamowitego. Godzinę później zostaliśmy tylko Ja, On i jeden z Naszych kolegów. Po raz pierwszy od kilku miesięcy milczenia (lub rozmawiania od tak, bez sensu) rozmawialiśmy ze sobą jak prawdziwi przyjaciele. Dla niego poszłam spać po 4 nad ranem. To jest właśnie poświęcenie. A gdy spytał ''Czemu nie idziesz spać'' odpowiedziałam ''Czekam za Tobą''.

z neta. teksty legalove dodał komentarz: z neta. do wpisu 30 lipca 2011
postanowiłam żyć w niebie z moim... teksty

legalove dodano: 29 lipca 2011

postanowiłam żyć w niebie z moim aniołem : *

  Zależy mi na Twoim szczęściu... teksty

legalove dodano: 29 lipca 2011

- Zależy mi na Twoim szczęściu, wiesz? - Jestem szczęśliwy. - Podziel sie ze mną swoim szczęściem...

Zamknij oczy i przenieś się do... teksty

legalove dodano: 29 lipca 2011

Zamknij oczy i przenieś się do tamtych dni, w których było tak wspaniale. Nie pozwól by czas wszystko zepsuł, spróbuj zrobić to, co robiłaś kiedyś.

I te cholerne wspomnienia tak bolą.... teksty

legalove dodano: 29 lipca 2011

I te cholerne wspomnienia tak bolą. Poznali się rok temu w wakacje. Dokładnie wtedy. On od razu jej się spodobał, był taki przystojny, miły, zabawny i mądry, a przy tym miał ogromne zainteresowania. Opowiadał jej o nich, a ona pochłaniała się w rozmowie z Nim. Zaczeli poznawać się lepiej i bardziej. Jej brakowało tego, że nie siedzi na gadu, wtedy co ona. Brakowało, jej tego że nie spotyka go w miejscu, w którym zawsze był. Zakochała się w Nim, bez granic. Styczeń. Oboje już w sobie zakochani, tylko że te błędy które popełnili oboje - strasznie Ich przerosły. Ona plakała nocami, a on w sumie miał na to wyjebane. Kochała go, mimo tego że tak bardzo ją zranił. Znowu byli razem, ale to już nie było to samo. Początek marca. Rozstali się. Ona łkała, że nigdy nie zapomni o Nim. Musiała zapomnieć, bo zakochała się w kimś innym. Teraz siedzi przed ekranem monitora i pisze jakąś denną wypowiedź, która i tak do niczego nie prowadzi bo przecież już nigdy nie będą razem, ale Bóg da Jej nadzieje.

Brakuje mi Ciebie. Daj mi uwierzyć... teksty

legalove dodano: 29 lipca 2011

Brakuje mi Ciebie. Daj mi uwierzyć, że te kilka miesięcy temu kochałam Cie jak nikt inny. Nie obchodzą mnie Twoje wady, ani błędy które wtedy popełniłeś - i te które popełniłam ja. Już nigdy nie będzie tak samo. Ale pamiętaj, że za kilka lat postaram się stanąć przed Twoim progiem i powiedzieć ''Kochanie, wróciłam''.

W moich snach znowu jesteśmy razem... teksty

legalove dodano: 29 lipca 2011

W moich snach znowu jesteśmy razem, szkoda że nie w rzeczywistości.

straciliśmy 'cześć'  'kocham Cię'... teksty

legalove dodano: 29 lipca 2011

straciliśmy 'cześć', 'kocham Cię', ''dobranoc' i 'wejdź na gg'. straciliśmy nasze rozmowy o północy. straciliśmy już na zawsze nasze smsy i siedzenie na gadu do 4 nad ranem. straciliśmy takie nic, a jak wiele. :(

jak ktoś jest ciekawy o kogo chodzi  to o Nim właśnie były moje pierwsze wpisy na profilu. zajrzyjcie na 1 stronę i później już dalej. teksty legalove dodał komentarz: jak ktoś jest ciekawy o kogo chodzi, to o Nim właśnie były moje pierwsze wpisy na profilu. zajrzyjcie na 1 stronę i później już dalej. do wpisu 29 lipca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV