głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Wiem że to moja wina . to wszystko istniało tylko w mojej głowie . obraz jego innego jego . w moim świecie był miły czuły i troskliwy . potrafił dać mi to poczu

legalove

legalove.moblo.pl
Wiem że to moja wina . to wszystko istniało tylko w mojej głowie . obraz jego innego jego . w moim świecie był miły czuły i troskliwy . potrafił dać mi to poczucie
Wiem   że to moja wina . to wszystko... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

Wiem , że to moja wina . to wszystko istniało tylko w mojej głowie . obraz jego - innego jego . w moim świecie był miły , czuły i troskliwy . potrafił dać mi to poczucie bezpieczeństwa , którego tak bardzo pragnęłam . nie mogłam sobie wyobrazić , że może być inaczej , że coś może pójść nie tak . ale poszło . wszystko się zawaliło , a mój ideał zginął jak niedopałka pod butem . zwykłym , białym butem .

Tak bardzo chciałabym móc teraz... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

Tak bardzo chciałabym móc teraz uciec od tego wszystkiego . wsiąść do jakiegoś pociągu i wyjechać na drugi koniec polski . zamknąć oczy , w uszy wsadzić słuchawki i myśleć tylko o rapie . zrobić sobie wakacje od was , od ciebie . uwolnić stare marzenia i bolesne wspomnienia , wyrzucić je z mojej głowy i zostawić na odludnej łące . skończyć z przeszłością i zacząć ogarniać teraźniejszość .

nauczyłam się płakać w myślach... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

nauczyłam się płakać w myślach, tam nie muszę sie nikomu tłumaczyć.

Na początku poszukuje się... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Na początku poszukuje się podobieństw. Całe dnie spędza się, pytając o wszystko i odkrywając, że 'ja też', że 'u mnie tak samo'. Ale koniec jest inny. Podobieństwa były niewinnym oszustwem.

A dzisiaj? Dzisiaj mijamy się... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

A dzisiaj? Dzisiaj mijamy się obojętnie trzymając za rękę kogoś innego.

Był on  byłam ja. Nigdy mu nie... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Był on, byłam ja. Nigdy mu nie powiedziałam o wielkiej miłości do niego. On się oddalił. W moim sercu nadal było miejsce, do którego zawsze mógł wrócić. Czekało. Z dnia na dzień brakowało mi go coraz bardziej, brakowało osoby która będzie dla mnie kimś ważnym. Zakochalam sie w kims innym. Okazalo sie że to nie mialo sensu. Pozniej byl kolejny. Znudzil sie. Kolejny i kolejny, ale co tam, przecież z innymi, to jak nie z Nim. Byłam ja i był on. Gdzieś na końcu świata. Może los jeszcze kiedyś nas połączy.

To uczucie wszechogarniającej pustki... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

To uczucie wszechogarniającej pustki, kiedy otwierając oczy szukasz w sobie siły na nowy dzień. I szybko je zamykasz, oszukujesz siebie, chcesz przedłużyć ten sen, bo on tak pięknie koi ból. A pamiętam ten czas, kiedy nie mogłam się doczekać ranka, jak biegłam do Ciebie, jak nadawałeś sens.

Nie obchodzi mnie specjalnie czy... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Nie obchodzi mnie specjalnie czy patrzysz się na mnie bo chcesz, czy dlatego że czujesz się przeze mnie obserwowany. każde twoje spojrzenie skierowane w moją stronę powoduje przyjemny dreszczyk na karku i przyspieszone bicie serca.

On jest najprzystojniejszym... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

On jest najprzystojniejszym chłopakiem w szkole. Nie! Najprzystojniejszym na całej planecie! A ja? pfff... zwykła dziewczyna. Ale pomarzyć sobie o nim, o nas, jest wspaniałe. Wyobrażać sobie jak się do mnie uśmiecha, przytula, całuje, mówi że mnie kocha. Życie w marzeniach jest rewelacyjne i niestety nierealne.

Mam wrażenie  że pogoda jest... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Mam wrażenie, że pogoda jest adekwatna do mojego nastroju. Tam deszcz, a u mnie łzy. Tylko, że po deszczu wyjdzie słońce, a po moich łzach nie będzie już nic.

01 : 01   w sumie to.. czemu nie. teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

01 : 01 - w sumie to.. czemu nie.

Jak mam focha wszystko mnie wkurwia.... teksty

legalove dodano: 20 lipca 2011

Jak mam focha wszystko mnie wkurwia. nawet pieprzone opisy gg, a jak są o szczęściu to kurwa mam ochotę wszystko rozpierdolić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV