głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove W moim innym świecie nawet gdy jest ciężko Tylko razem zawsze lądujemy miękko I łączy nas namiętność z której mogą szydzić Lecz dopóki jesteś ze mną nie mamy si

legalove

legalove.moblo.pl
W moim innym świecie nawet gdy jest ciężko Tylko razem zawsze lądujemy miękko I łączy nas namiętność z której mogą szydzić Lecz dopóki jesteś ze mną nie mamy się czego
W moim innym świecie nawet gdy jest... teksty

legalove dodano: 9 lipca 2011

W moim innym świecie nawet gdy jest ciężko Tylko razem zawsze lądujemy miękko I łączy nas namiętność, z której mogą szydzić Lecz dopóki jesteś ze mną nie mamy się czego wstydzić

I owszem   mogę wszystko . Mogę jej... teksty

legalove dodano: 9 lipca 2011

I owszem , mogę wszystko . Mogę jej wyjebać , mogę sprawić by jej życie stało się koszmarem . Ale nie potrzebuje tej satysfakcji . Bo i tak oboje wiemy ze ja zawsze byłam i będę lepsza , i nie muszę tu o sobie w jakikolwiek sposób przypominać .

i dobrze Ci radze  trzymaj tą swoją... teksty

legalove dodano: 9 lipca 2011

i dobrze Ci radze, trzymaj tą swoją sukę na krótszej smyczy, bo jak jej wypierdole w ten wypacykowany ryj, to już nigdzie więcej się z nią nie pokażesz.

sztuczne włosy  paznokcie  piersi... teksty

legalove dodano: 9 lipca 2011

sztuczne włosy, paznokcie, piersi, opalenizna. złotko, jesteś pewna, że nie zrobili cię w Chinach?

Wiem  że w tę noc żadna gwiazda... teksty

legalove dodano: 9 lipca 2011

Wiem, że w tę noc żadna gwiazda nie spadnie. Żadna nie spełni mojego marzenia o nas. O nas chodzących na spacery, trzymających się za ręce, czule przytulających się i o naszych niekończących się rozmowach w świetle księżyca. Ona nie spełniłaby nawet jednego malusieńkiego życzenia. Życzenia, abyś chociaż się do mnie odezwał, przestał myśleć o niej i powiedział, że jest OK.

teraz świat już się nie liczy .... teksty

legalove dodano: 9 lipca 2011

teraz świat już się nie liczy . ogranicza się pole widzenia , skupiasz się tylko na tym , co uznałaś za sens życia , na tym, co jest najważniejsze .

Nie zostawiłam Cię . po prostu nie... teksty

legalove dodano: 6 lipca 2011

Nie zostawiłam Cię . po prostu nie dałeś mi powodu abym została .

Miałam tylko kilka centymetrów... teksty

legalove dodano: 6 lipca 2011

Miałam tylko kilka centymetrów wzrostu wiecej od niego .bez względu na to zawsze nazywał mnie 'maleńką'. lubiłam to. a on lubił sprawiać mi przyjemność.

Mogłeś 10 razy pomyśleć  zanim... teksty

legalove dodano: 6 lipca 2011

Mogłeś 10 razy pomyśleć, zanim spojrzałeś na mnie wtedy. Może gdybym ja pomyślała 10 razy więcej, to moje serce skupiło, by się na kimś innym. Na kimś, kto na mnie zasługuje.

Nie mam czasu na dzień  gdy mam... teksty

legalove dodano: 6 lipca 2011

Nie mam czasu na dzień, gdy mam chęci na noc. Nie mam czasu na sen, gdy mam siłę i moc.. Nie mam czasu być ładnym i czyimś podwładnym czy sławnym, ja muszę być ponad tym.

Dziś nie odbieram telefonów... teksty

legalove dodano: 6 lipca 2011

Dziś nie odbieram telefonów, przetańczę całą noc, upiję się do nieprzytomności, zagadam z byle kim.. choć na chwilę chce zapomnieć o tobie .

Pierwsze:  Nie okazuj uczuć... teksty

legalove dodano: 6 lipca 2011

Pierwsze: "Nie okazuj uczuć", Drugie: "Nie myśl o nim", Trzecie: "Nie czekaj na niego", Czwarte: "Nie zaczynaj rozmowy", Piąte: "Nie wierz mu", Szóste: "Nie chodź za nim", Siódme: "Nie wysyłaj sms-ów", Ósme: "Nie dzwoń", Dziewiąte: "Nie wspominaj", Dziesiąte: "Nie kochaj!''

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV