głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove ahahahhahahahahhahahhahahahahahahhahahahah.. nie rozumiem. Nie przeklinam. Bo to kurwa w chuj nie ładnie. Z czasem wszystko blaknie. wspomnienia słowa i myśli.

legalove

legalove.moblo.pl
ahahahhahahahahhahahhahahahahahahhahahahah.. nie rozumiem.
ahahahhahahahahhahahhahahahahahahhaha... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

ahahahhahahahahhahahhahahahahahahhahahahah.. nie rozumiem.

Nie przeklinam. Bo to kurwa w chuj... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

Nie przeklinam. Bo to kurwa w chuj nie ładnie.

Z czasem wszystko blaknie.... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

Z czasem wszystko blaknie. wspomnienia, słowa i myśli. bledną od wyraźnych aż po prawie przezroczyste. już nie zaśmiecają twego umysłu jak kiedyś, błądzą gdzieś w zakamarkach świadomości. a potem przypadkiem spotykasz Go, i wszystko wraca od nowa, równie mocno. jak wyprane w Perwoll'u.

Jechali jej samochodem. przed chwilą... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

Jechali jej samochodem. przed chwilą zerwał. nagle i bez powodu. powiedziała jednak, że ten ostatni raz odwiezie Go do domu. w aucie panowała cisza, słychać było tylko stłumiony ryk silnika. nie włączyła radia, wsłuchiwała się tylko w Jego oddech. zerwanie było dużym szokiem, kochała przecież nad życie, a On tak po prostu ją zostawił. nie mogła na to pozwolić, nie chciała dopuścić do rozłąki. jechali przez wysokie góry odosobnionego miasta. po prawej stronie była skalna ściana, po lewej urwisko. na zakręcie nie przyhamowała. nie wyrobiła zakrętu. specjalnie. jeżeli nie ona, to żadna inna nie będzie Go miała, już nigdy. nim On zdążył krzyknąć, spadli w przepaść.

Z wprawą zawodowego mordercy wbiła... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

Z wprawą zawodowego mordercy wbiła powoli nóż między Jego łopatki. wciąż przytulając go do siebie, wbijała coraz mocniej. " będziesz tylko mój, już na zawsze, kochanie" - wyszeptała mu do ucha, po czym zwolniła uścisk. powoli osunął się na kolana, później na podłogę. zamglone oczy utkwione miał w jej twarzy.

I żeby kiedyś poczuł się tak jak... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

I żeby kiedyś poczuł się tak jak ja. niech ktoś kogo kocha ponad wszystko, powie mu słodkie 'kocham Cię' a potem wbije nóż w serce, odchodząc. słodka zemsta, choć to i tak nie zwróci mi dawnej siebie.

Wszystko minie... Pozostaną tylko... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

Wszystko minie... Pozostaną tylko wspomnienia, a one zawsze będą lepsze niż teraźniejszość. Nieprawda. Wspomnienia są gorsze niż teraźniejszość, bo już nic z nimi nie możesz zrobić. Musisz je mieć. I to jest straszne.

miłość nie pamięta złego. teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

miłość nie pamięta złego.

Może i nie jestem ideałem   czasem... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

Może i nie jestem ideałem , czasem często pije , szybko się wkurwiam i łatwo mnie doprowadzić do szalu , ale mogę sprawić ze Twoje życie nabierze szybszego tępa i ze dostaniesz ode mnie to czego żadna inna Ci do tej pory nie dała ...

blondynka wchodzi do sklepu i... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

blondynka wchodzi do sklepu i zgłasza reklamacje : - Proszę pani moje Lay`s prosto z pieca są zimne .

Nigdy nie zapomnę tych chwil... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

Nigdy nie zapomnę tych chwil spędzonych z Tobą. Wiem, że to wszystko było cudowną przygodą. Zostawisz mnie i odejdziesz w nieznane. Nie mów, że nie bo wiem, że tak się stanie. Ostatni raz usiądź tu przy mnie blisko. Daj poczuć, że choć przez chwilę miałam wszystko. Podejdź i wyszepcz mi do ucha słowa. Po, których będę pewna, że byłam wyjątkowa. Wiem, że za marzenia nic się nie płaci Chcę być przy Tobie tylko to mnie wzbogaci. Twoje słowa są lekiem na wszystko Dają mi na dzieję, że kiedyś będziesz blisko. Z naiwnością dziecka wierzyłam w Twoje słowa. Nawet jeśli kłamstwem była ta rozmowa.

Wiem   że to moja wina . to wszystko... teksty

legalove dodano: 24 lipca 2011

Wiem , że to moja wina . to wszystko istniało tylko w mojej głowie . obraz jego - innego jego . w moim świecie był miły , czuły i troskliwy . potrafił dać mi to poczucie bezpieczeństwa , którego tak bardzo pragnęłam . nie mogłam sobie wyobrazić , że może być inaczej , że coś może pójść nie tak . ale poszło . wszystko się zawaliło , a mój ideał zginął jak niedopałka pod butem . zwykłym , białym butem .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV