głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Gdy widzę twój uśmiech to nie potrafię opanować swojego. Gdy napotykam twój wzrok nie potrafię kontrolować mojego. To dziwna układanka ale wszystko co między na

legalove

legalove.moblo.pl
Gdy widzę twój uśmiech to nie potrafię opanować swojego. Gdy napotykam twój wzrok nie potrafię kontrolować mojego. To dziwna układanka ale wszystko co między nami
Gdy widzę twój uśmiech  to nie... teksty

legalove dodano: 6 lipca 2011

Gdy widzę twój uśmiech, to nie potrafię opanować swojego. Gdy napotykam twój wzrok, nie potrafię kontrolować mojego. To dziwna układanka, ale wszystko, co między nami, jest co najmniej dziwne.

Dlatego dziś żyj chwilą   bo... teksty

legalove dodano: 6 lipca 2011

Dlatego dziś żyj chwilą , bo chwila to Twoje życie . Jeśli znów będziesz patrzył na innych , to ominą Cię te chwile , skończy się Twoje życie .

Terapia   mam Cię w dupie... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Terapia " mam Cię w dupie " zakończona sukcesem.

Bezczelnie pytasz się  czy życie ma... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Bezczelnie pytasz się, czy życie ma sens podczas, gdy ja mam właśnie żyletkę w ręce i chcę zrobić coś strasznego.

Bała się cierpienia  straty... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Bała się cierpienia, straty, rozstania. Oczywiście wszystko to w miłości jest nieuniknione, a jedynym sposobem, żeby się tego ustrzec, było w ogóle na tę drogę nie wkraczać. Żeby nie cierpieć, trzeba wyrzec się miłości. To tak jakby wydłubać sobie oczy, żeby nie oglądać ciemnych stron życia.

To przecież był tylko internet.... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

To przecież był tylko internet. Otworzyła folder, w którym trzymała e-maile od Niego. Zaznaczyła wszystkie do usunięcia. Program pytał: Jesteś pewny, że chcesz usunąć zaznaczone wiadomości? TAK/NIE. Siedziała chwilę nieruchomo wpatrując się w ekran. Idiotyczne pytanie! Jednak nagle poczuła się tak, jakby od tej odpowiedzi zależało czyjeś życie. Kliknęła „tak”. Nic się nie wydarzyło. Świat istniał dalej. Widownia odetchnęła z ulgą.

Jeśli cię świat nie rozumie  to... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Jeśli cię świat nie rozumie, to albo jesteś geniuszem, albo tylko wariatem..

Jesteśmy zbyt podobni do siebie.... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Jesteśmy zbyt podobni do siebie. Jesteśmy uparci i wszystko chcemy robić po swojemu. Oboje nienawidzimy być w błędzie i oboje chcemy zawsze mieć rację. Ale to właśnie jest miłość - nie ważne co się stało lub stanie, my zawsze wracamy i wybaczamy sobie raz jeszcze.

Bywało tak  że po prostu... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Bywało tak, że po prostu przestawałeś się odzywać. nie pojawiałeś się w szkole a gdy dzwoniłam wyłączałeś telefon. pamiętam, że ostatnim razem napisałam Ci - nie rozumiem o co chodzi. kocham Cię, chcę być z Tobą! chcesz to wszystko zniszczyć? na odpowiedź czekałam ponad pięć godzin. w dłoniach kurczowo ściskałam telefon z nadzieją, że może przeoczyłam Twoją wiadomość. w końcu odpisałeś, ciarki przeszły przez całe moje ciało, odczytałam - szczerze? wszystko mi jedno.

Potem nagle  z sekundy na sekundę... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Potem nagle, z sekundy na sekundę, wszystko się zmienia. Jest inne. Namiętne, pełne poplątanych uczuć, słychać szum miasta, stukot kół pociągów. Jest tęsknota i namiętność, jest radość, spontaniczność, s pragnienia, mokre pocalułnki, czułość, szybkie oddechy, bicie serca, dwóch serc, jest ona i on, ciemno, późna noc, biegną razem śmiejąc się, deszcz moczy im ubrania i włosy, przystają gdzieś, słychać pociągi, mają mokre twarze, spojrzenia.Nagle przeskakuje iskra, dotyk, namiętność, pocałunki, chwila, moment, mokre twarze, mokre włosy, mokre usta, splątane istnienia, poplątane myśli i jeszcze bardziej poplątane uczucia. Nie ma ich...

Jestem poza zasięgiem  nie od dziś... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Jestem poza zasięgiem, nie od dziś, nie od wczoraj - od dawna. Nawet nie zauważyłeś, że zmieniłam numer, ale ja wiem, że masz nowego niebieskiego samsunga. Czasami dzwonię do Ciebie, milczę. W końcu rozłączasz się, a ja płaczę. Nikt nie rozumie tego uczucia, to okropne, przenikliwe cierpienie, przeszywające mnie na wskoś. Tak właściwie wcale Cię nie kocham.. wręcz pałam nienawiścią, gdy patrzę na Twoją uroczą, piękną twarz. Nie lubię Cię widywać, nie chcę Cię znać. Ale tęsknię, cholernie tęsknię.

Ludzie mówią  że bardzo się... teksty

legalove dodano: 5 lipca 2011

Ludzie mówią, że bardzo się zmieniłam. prawda jest taka, że dorosłam. Przestałam pozwalać ludziom mną dyrygować. Nauczyłam się, że nie zawsze można być szczęśliwym. Zaakceptowałam rzeczywistość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV