głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nie nasza miłość nigdy nie była czysta ani niewinna. Ale ja nigdy nie chciałam żeby taka była. Potrzebuje ruszyc się z miejsca potrzebuje słonca i ciepła w znie

legalove

legalove.moblo.pl
Nie nasza miłość nigdy nie była czysta ani niewinna. Ale ja nigdy nie chciałam żeby taka była.
Nie nasza miłość nigdy nie była... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Nie, nasza miłość nigdy nie była czysta ani niewinna. Ale ja nigdy nie chciałam,żeby taka była.

Potrzebuje ruszyc się z miejsca... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Potrzebuje ruszyc się z miejsca, potrzebuje słonca i ciepła w zniewalających dawkach, potrzebuje kilogramów,litrów, kilometrów nadziei, potrzebuje siły mierzonej na tony, potrzebuje kurewsko mocnej wiary w siebie.

Potrzebuje kogoś kto będzie mnie... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Potrzebuje kogoś kto będzie mnie pożądał, kogoś kto będzie wiedział co ze mną zrobić, kogoś przy kim będę mogła czuć się kobietą, kogoś kto będzie wielbił mnie właśnie za to, a nie kogoś kto będzie spychał moją kobiecość na nieważny,drugi plan.

Obrałam sobie za cel dbanie o... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Obrałam sobie za cel dbanie o uczucia ludzi. Obiecałam sobie,ze nigdy przenigdy nie będe ich ranić tak, jak oni ranią mnie.

pije pije pije pije alkoholu nie... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

pije, pije, pije, pije, alkoholu nie żałuje, nie żałuje że pije, jedyne czego żałuje to, że pojawiłeś się w moim życiu, szybko się pojawiłeś i szybko zniknąłeś.

 Lubie to.Leże leże płacze co... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

-Lubie to.Leże,leże, płacze, co jakiś czas sobie zapalę, tak dobrze mi się leży i płacze, aż tu nagle bang! i 7 rano. I muszę przestać i iść do szkoły. - no chyba,ze to sobota. - a w soboty to muszę chodzić z wami pic. - przecież codziennie chodzisz z nami pic.nawet się drzesz jak się spóźniamy. -no.bo ja w gruncie rzeczy to nie lubię tak leżeć i płakać.

Są takie rzeczy o których chcesz... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Są takie rzeczy o których chcesz słuchać i jest tez dużo takich,o których słuchać nie jesteś w stanie.

Chodź wysłuchaj mnie opowiem o... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Chodź, wysłuchaj mnie, opowiem o czym tylko zechcesz. O niekoniecznie szybkich samochodach i ludziach ściśniętych w malutkich pokojach, o butelkach z winem i ekskluzywnych butach, zagęszczonym powietrzu i kroplach rosy na ustach. O naiwnych dziewczynkach stających się naiwnymi kobietami, o prostych gestach i ciężkich słowach. O poruszających zdjęciach i stertach notatek, o pięknych i równie sztucznych wyznaniach i o paru prawdziwie szczerych słowach, o ludziach nie całkiem ludzkich, o muzyce niszczącej głowę, kradzionej biżuterii i chwilach szczerości na papierosie. Opowiem o wszystkim.

 A kiedy wróci do mnie powiem jej... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

- A kiedy wróci do mnie, powiem jej ze chyba nic z tego, ze za długo czekałem, a zresztą to chciałem ją tylko zaliczyć, ze zawsze była dla mnie mało ważna, o i ze beznadziejnie całowała a tak w ogóle to pierdole ją słodko. Naprawdę tak zrobię. - Nie zrobisz. - Nie zrobię.

Złapię Cie na ulicy namiętnie... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Złapię Cie na ulicy, namiętnie wepchnę język do ust, przeliżę a gdy skonczę, uśmiechnę sie bezczelnie i powiem: "No, żarty żartami,ale pora na mnie. Nara". Ciekawe do wtedy stanie się z Twoim ego.

Wymagacie od nas zebysmy sie... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Wymagacie od nas zebysmy sie szanowały? Ok, ale spojrzcie kurwa na siebie. Bo od dzis,gdy bedziecie mnie podrywac, spytam was czy uprawialiscie juz seks z dziewczyna. Jesli potwierdzicie to powiem "Sory ale mam wyjebane na facetów którzy dają".

A gdy już wrócisz to usiądę Ci... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

A gdy już wrócisz, to usiądę Ci na kolanach, oprę moje dłonie na Twoich ramionach i będę całować Twoją twarz. Kawałek po kawałku. Obiecaj mi, że mnie nie rozbierzesz, zanim skończę .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV