głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Mogłabym Ci nawet powiedzieć że idę się zabić nie zrobiło by Ci to większej różnicy . Będziesz miał już wyjebane na to wszystko co ze sobą zrobie . Dobrze tylko

legalove

legalove.moblo.pl
Mogłabym Ci nawet powiedzieć że idę się zabić nie zrobiło by Ci to większej różnicy . Będziesz miał już wyjebane na to wszystko co ze sobą zrobie . Dobrze tylko ż
Mogłabym Ci nawet powiedzieć  że... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

Mogłabym Ci nawet powiedzieć, że idę się zabić - nie zrobiło by Ci to większej różnicy . Będziesz miał już wyjebane na to wszystko co ze sobą zrobie . Dobrze tylko, że nie siedzisz teraz obok mnie i nie widzisz tych wszystkich pustych puszek po piwie, zużytych chusteczek, burdelu w pokoju, rozrzuconych zeszytów po podłodze . Dziękuje, że przez Ciebie przestałam się uczyć. Dziękuje, że przez Ciebie trace kase na piwo i chusteczki. Dziękuje, że niedługo pewnie wyląduje w szpitalu. Cieszysz sie? Ale są też dobre strony . Dziękuje, za to że w ten sposób mi uświadamiasz że moje życie straciło właśnie sens i dziękuje, za to że byłeś, kiedyś tam byłeś przez kilkaset sekund bo w chwili obecnej Cie nie ma . Dziękuje, za to że poświęciłeś mi wczoraj kilka minut na rozmowę. A i najważniejsze. Dziękuje, że sie w Tobie zakochałam i zostawiłeś mnie z tym uczuciem już na zawsze samą . Dzięki za zjebanie życia .

Jak sie kocha kogoś bardzo mocno  to... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

Jak sie kocha kogoś bardzo mocno, to te jebane dwieście kilometrów staje się tylko nieznacznym szczegółem . Dla Ciebie jest tylko ważne Twoje ego i ty sam . Życze Ci w przyszłości dużo szczęścia , może znajdziesz kogoś i tą właśnie osobę potraktujesz na poważnie . Szczęścia będziesz bardzo potrzebował , bo dla kogoś kto nie ma uczuć jest ono niezbędne . Przez całe życie to ja słuchałam od ludzi jaką jestem podłą egoistką , że nie mam uczuć albo się nimi bawie . Teraz widze, że mamy ze sobą wiele wspólnego .

Na co ja kurwa liczyłam ? Że serce... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

Na co ja kurwa liczyłam ? Że serce Ci zmięknie i powiesz ''Też Cie kocham'' ? Głupia byłam, wiem. Ty tylko potrafiłeś to skomentować tekstem ile to nas kilometrów dzieli . Mam dosyć.. Wiesz? Gdybym mogła to bym złapała ten cholerny pociąg i przyjechała do Ciebie . No ale powiedz mi kurwa jak ? Nawet nie dałeś mi jebanej nadziei, że może kiedyś coś z tego wyjdzie .. Najlepiej jest mnie potraktować jak zwykłą szmate , pobawić się uczuciami i rzucić w kąt jak bezbronną pustą lalke barbie . TByłam jestem i pewnie będę dla Ciebie NIKIM. Tylko, że ten NIKT ma uczucia, w odróżnieniu do Ciebie .

Policzek staje się co raz bardziej... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

Policzek staje się co raz bardziej mokry . Zaczyna brakować chusteczek . Brakuje mi poczucia siebie . Brakuje mi Twojej obecności .

Tak na prawde tamtej nocy nie... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

Tak na prawde tamtej nocy nie chciałam tego wszystkiego kończyć . Miałam tylko chorą nadzieje , że docenisz to, co do Ciebie czuje. Docenisz, że w końcu byłam na tyle odważna, żeby sama Ci powiedzieć to wszystko . Wiadomo , że z dnia na dzień ludzie stają się odważni co raz mniej . Teraz czuje tą jebaną pustke w sercu i chce mi sie tylko pić i pić, płakać i płakać, upić się do nieprzytomności, wylądować w szpitalu i usłyszeć od lekarza, że mam jakąś jebaną chorobę serca, nie wiem, cokolwiek. I że mam kilka dni życia . W tej chwili chciałabym to wszystko usłyszeć . A później wiesz co zrobię ? Sięgnę po telefon , gdy już będę umierać, powiedziem Ci że jesteś debilem, ale za bycie takim debilem właśnie Cie pokochałam i że przykro mi.. a później telefon wypadnie mi z ręki i na zawsze odejde, ale będę miała pewność że poświęciłam się dla Ciebie . Może wtedy byś docenił ?

Nie znajdę już takiej osoby jak Ty.... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

Nie znajdę już takiej osoby jak Ty. Bo takich osób jest strasznie mało. Mało jest osób, w których można odnaleźć bratnią duszę. Ja w Tobie ją właśnie odnalazłam. Tylko, najgorsze jest to, że Ty nie potrafiłeś nawet powiedzieć głupiego PRZEPRASZAM. Nigdy nie okazałeś mi chociaż odrobiny zrozumienia. Sytuacja w dalszym ciągu jest zjebana i rozpierdala mnie od środka. Potrafie w nocy nawet nie zasnąć, ukryć się przed światem, schować pod poduszkę mega dużo chusteczek. Ale nie potrafie wylać tych wszystkich łez związanych z Tobą jednej nocy . Potrzebuje czasu . A Ty ? Ty go pewnie nie potrzebujesz, Ciebie to jebie czy jest na świecie osoba która Cie kocha czy jej nie ma . Chętnie dałabym Ci po ryju . Może wtedy byś zrozumiał , że coś jest z Tobą nie tak , może przejrzałbyś na oczy . Chociaż raz kurwa . Chociaż raz chciałabym usłyszeć od Ciebie to cholerne przepraszam .

Wiem   że na pewno znajdzie się... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

Wiem , że na pewno znajdzie się jeszcze ktoś taki kto mnie doceni . Jednak tak trudno jest o Tobie zapomnieć . Szczególnie wtedy, kiedy już wiesz co do Ciebie czuje . Przecież nie jest łatwo utopić wszystkich smutków w jednej butelce wódki, sam wiesz. Gdybym Ci nie powiedziała, też pewnie nic to by nie zmieniło, tylko że ja już dłużej uczuć oszukiwać nie będę , szkoda że nie doceniłeś..

Z kimś takim jak Ty   chciałabym... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

Z kimś takim jak Ty , chciałabym być wiesz ? Szkoda , że to tylko moje nierealne marzenia . Przecież nie możemy być razem, wiem o tym dobrze jednak w głębi duszy mam jeszcze odrobinę nadziei . Z kimś takim jak Ty chciałabym mieć wiele wspólnego, szkoda tylko że Ty ze mną wspólnego nie chcesz mieć nic . Kocham Cie i nigdy nie przestane, dziękuję za tego zajebistego ''kosza'' ♥ ; /

Adele rządzisz. teksty

legalove dodano: 2 października 2011

Adele rządzisz.

I had hoped you'd see my face and... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

I had hoped you'd see my face and that you'd be reminded That for me it isn't over .

Strach nas opęta  zatrzyma czas w... teksty

legalove dodano: 1 października 2011

Strach nas opęta, zatrzyma czas w sercach .

Nie mam juz nic do spierdolenia  bo... teksty

legalove dodano: 1 października 2011

Nie mam juz nic do spierdolenia, bo bardziej spierdolić tej sytacji sie nie da.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV