głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove ile tajemnic swych o których nie wie nikt ze sobą do grobu wtedy zabiore wspomnienia po mnie pozostawiam Tobie mój wyzerunek pojawi się wam przed oczami i tak r

legalove

legalove.moblo.pl
ile tajemnic swych o których nie wie nikt ze sobą do grobu wtedy zabiore wspomnienia po mnie pozostawiam Tobie mój wyzerunek pojawi się wam przed oczami i tak raz
ile tajemnic swych o których nie wie... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

ile tajemnic swych o których nie wie nikt ze sobą do grobu wtedy zabiore wspomnienia po mnie pozostawiam Tobie mój wyzerunek pojawi się wam przed oczami i tak razem wszyscy jeszcze sie spotkamy .

Tyle jeszcze sił drąży przecież... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Tyle jeszcze sił drąży przecież we mnie, co się z nimi stanie, gdy odejde z tego świata, na wieki gdy spoczną me powieki, świat daleki stanie sie już bliski, zapanuje smutek w śród osób, dla mnie bardzo bliskich , nie zapomne nigdy spędzonych chwil wszystkich, z wami moimi ziomalami , moja rodzina cieszyłam sie kazda życia chwila .

Kochają mnie Ci  którzy nie powinni . teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Kochają mnie Ci, którzy nie powinni .

Czyż musiało tak być  że to co... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Czyż musiało tak być, że to co tworzy szczęście człowieka, stało się znów źródłem jego cierpienia?

Nie ma szans  rozdział trzeba... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Nie ma szans, rozdział trzeba zamknąć, warto ogrzać się, żeby nie zamarznąć. Znaleźć miłość, ruszyć z miejsca, zacząć kochać, nowa przyszłość ale inna niż wyśniona. Plany jutra, kiedyś dziecko, nowe życie, lecz z kimś innym niż mówiły obietnice..

uczucie nie do zabicia :  teksty

legalove dodano: 3 października 2011

uczucie nie do zabicia :(

Miłość bez wzajemności jest... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Miłość bez wzajemności jest zawsze najsilniejsza .

http:  www.youtube.com... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

  Czekaj  ja mu zaraz wszystko... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

- Czekaj, ja mu zaraz wszystko wygarne, On na Ciebie nie zasługuje. - Zakład o 500 zł, że Ci nie odpisze? - Nie mam tyle. - Szkoda, chciałam zarobić.

prawdziwe. teksty legalove dodał komentarz: prawdziwe. do wpisu 2 października 2011
Chciałabym rozmawiać z nim... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

Chciałabym rozmawiać z nim godzinami, nie ważne o czym, moglibyśmy się nawet kłócić w tej rozmowie, ale to sie nie liczy. Obojętnie, byle z Nim.. Chciałabym znowu zarywać dla Niego nocki i śmiać się z Nim do rana. Czuje, że to uczucie nigdy nie minie.

Ostatni raz tak sie czułam chyba w... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

Ostatni raz tak sie czułam chyba w marcu . Że była sytuacja i nie mogłam o Niej zapomnieć . A później ? Później jakoś samo wszystko się ustabilizowało , problem sam się rozwiązał i spokojnie zapomniałam . Tylko , że teraz jest o wiele większa różnica . Zapominam już o Tobie miesiąc i co ? Zapominam a nadal pamiętam . Pewnie za kilka miesięcy będę się z tego sama śmiała , albo i nie .. Albo to wszystko wróci , albo nie zniknie z mojego życia . Tak nie wiele osób mi może teraz pomóc, bo nikt nie czuje tego co ja w tej chwili czuje. Tą jebaną bezradność, że już nie mogę nic zrobić.. Chciałabym teraz wiedzieć tylko, czym znowu sobie na to zasłużyłam.. co zrobiłam źle.. Mogłeś mi od razu powiedzieć, że mam wypierdalać, a nie bawić się w określanie tych jebanych odległości między nami . Gdybyś potraktował to na serio to pewnie jebał by Cie ten fakt, że 200 km nas dzieli . Pije Twoje zdrowie, bo już pewnie zapomniałeś o tym że Cie kocham .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV