głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove ''Gdy tańczysz dla mnie czuję że nie wiem co to seks Nic nie znaczysz dla mnie i nie chwytasz mnie za serce Lecz gdy patrzysz na mnie czuję że wydam całą pensję

legalove

legalove.moblo.pl
''Gdy tańczysz dla mnie czuję że nie wiem co to seks Nic nie znaczysz dla mnie i nie chwytasz mnie za serce Lecz gdy patrzysz na mnie czuję że wydam całą pensję ''
''Gdy tańczysz dla mnie czuję  że... teksty

legalove dodano: 4 października 2011

''Gdy tańczysz dla mnie czuję, że nie wiem co to seks Nic nie znaczysz dla mnie i nie chwytasz mnie za serce Lecz gdy patrzysz na mnie czuję, że wydam całą pensję '' / Pezet.

Wiem  od zawsze wiedziałam że Cię... teksty

legalove dodano: 4 października 2011

Wiem, od zawsze wiedziałam że Cię kocham i będę to wiedzieć już do końca moich dni . Jednak wiem też że Ty od zawsze miałeś wyjebane na to co ja czuje i nie podzielałeś moich uczuć . To wszystko straciło swój sens . Udaje że wszystko jest okej , robie wymuszony uśmiech i po prostu idę dalej przed siebie zostawiając za sobą przeszłość . Nie mamy na nią wpływu, ale na przyszłość i owszem . Jeśli mam wpływ na przeszłość to postaram się żebyś teraz Ty poczuł się jak ścierwo . Poczuł się tak jak Ja wcześniej . I zobaczymy co wtedy, czy nadal będzie Ci miło .

Jak zapomnieć o kimś o kim chce sie... teksty

legalove dodano: 4 października 2011

Jak zapomnieć o kimś o kim chce sie pamiętać? Tak, chce o Tobie pamiętać . Ale nie chce pamiętać tych wszystkich chwil , które Ty rozjebałeś . Tak, Ty. Teraz nie boję się stanąć twarzą w twarz z prawdą . Nie boję się przyznać , że to Twoja wina . Moje obecne zachowanie jest wynikiem jedynie tego, co Ty ze mną poczyniałeś.. a konkretniej , miałeś wyjebane . Teraz ja mam wyjebane na cały świat, wiesz? Powinieneś się cieszyć , że ktoś bierze z Ciebie przykład . Nie koniecznie dobry . Gratulacje, osiągnąłeś to czego chciałeś . Chciałeś zniszczyć moją psychikę i wywolać uczucie samotności , bezradności , pustki i słabości . Teraz spójrz na mnie jak powoli staczam się z kieliszkiem wódki na samo dno i patrz jak upadam .

  przy blasku księżyca  wśród... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

` przy blasku księżyca, wśród nocnej ciszy, mówie do Ciebie, lecz Ty mnie nie słyszysz. I nawet nie wiesz, że ktoś o tej porze, myśli o Tobie, bo zasnąć nie może . .

Czy ty też stajesz się ninja kiedy... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Czy ty też stajesz się ninja kiedy słyszysz , że Twój telefon dzwoni w innym pokoju.? ;>

 Ble Ble Ble. i Hate You !. Your... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

-Ble Ble Ble. i Hate You !. Your Busted ! - nie znam angielskiego,ale za to wiem jak bardzo mnie kochasz. - yy to może jednak załatw se te korki .

stało sie to  co miało się nigdy... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

stało sie to, co miało się nigdy nie stać.

Chce Ci napisać co u mnie słychac... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Chce Ci napisać co u mnie słychac, ze tak mi ciezko bez ciebie oddychac.

Nie można zabić uczucia  i choć we... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Nie można zabić uczucia, i choć we mnie umarło już wszystko, ono nadal jest,tylko to mi pozostało.Tylko po co? po co żyć z tym bólem,po co w ogóle żyć. Ludzie mówia "ale tak nie można" i tu sie mylą, bo można... i nikt tego nie zmieni.

Czas mija a ON pochłania swoje... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Czas mija a ON pochłania swoje kolejne ofiary.. Chcesz być następną? Szukam Cię na mapie gwiazd, które w kałuży łez odbijają się tak jasno W życiu cel - uciekać od rzeczywistości - nie dać się złapać nie szczęśliwej miłości.

W chwili  kiedy zaczynasz... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

W chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze.

ile tajemnic swych o których nie wie... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

ile tajemnic swych o których nie wie nikt ze sobą do grobu wtedy zabiore wspomnienia po mnie pozostawiam Tobie mój wyzerunek pojawi się wam przed oczami i tak razem wszyscy jeszcze sie spotkamy .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV