głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove mam w sercu pewne podium na którym stają najważniejsze i najbliższe mojemu sercu osoby. oświadczam Ci że jakiś czas temu spierdoliłeś się z samego szczytu. Nie

legalove

legalove.moblo.pl
mam w sercu pewne podium na którym stają najważniejsze i najbliższe mojemu sercu osoby. oświadczam Ci że jakiś czas temu spierdoliłeś się z samego szczytu.
mam w sercu pewne podium na którym... teksty

legalove dodano: 5 października 2011

mam w sercu pewne podium, na którym stają najważniejsze i najbliższe mojemu sercu osoby. oświadczam Ci, że jakiś czas temu spierdoliłeś się z samego szczytu.

Nie obiecuję ci że zapomnisz.... teksty

legalove dodano: 5 października 2011

Nie obiecuję ci, że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz, ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu, a później odejdziesz, by pocałować człowieka, który zastąpi jego miejsce... Nie obiecuję ci, że już nigdy nie będziesz o nim myślała. Będziesz, ale ze spokojem... Obiecuję ci, że nauczysz się żyć bez niego. I nie potrzebujesz nikogo, bo sama to potrafisz.

Pamiętam czasy gdy tekst bałwana z... teksty

legalove dodano: 5 października 2011

Pamiętam czasy, gdy tekst bałwana z Tabalugi: "Jakubie, zrób mi loda", nie budził żadnych podejrzeń.

potrzeba wielu miesięcy lat aby... teksty

legalove dodano: 5 października 2011

potrzeba wielu miesięcy, lat, aby móc znów spojrzeć sobie w oczy, zamienić kilka zdań, na nowo się dotknąć. tysiące dni muszą minąć, aby wspomnienia tak nie uderzały do głowy, a serce nie krzyczało co chwila, że chce jeszcze. proces odkochiwania się trwa niezmiernie długo i jest do cna wyniszczającym, bolesnym, jednakże skutkuje. pamiętasz, ale już nie kochasz. brakuje Ci Go na razy, ale nie wyrzekłabyś się wszystkiego, gdyby mógł wrócić. na nowo możesz przebywać w Jego towarzystwie, śmiać się z Jego żartów, uśmiechać się na Jego widok. tylko, że sprawa niby wydająca się tak łatwa - jest cholernie skomplikowana. bo teoretycznie mierząc Go wzrokiem - nie masz ochoty rzucić Mu się na szyję i zacząć całować, jednak wciąż masz przed oczami tamte chwile.

wiesz jak to jest kiedy ukochana... teksty

legalove dodano: 5 października 2011

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany..

Witaj w XXI wieku gdzie na zawsze... teksty

legalove dodano: 5 października 2011

Witaj w XXI wieku, gdzie "na zawsze" trwa od kilku dni do kilku tygodni, gdzie "kocham" stało się zwykłym słowem rzucanym na wiatr, a "miłość" to pisanie na gg i zmienienie statusu związku na facebook'u. Gdzie skąpo ubrane nastolatki puszczają się na lewo i prawo myśląc, że są dorosłe, gdzie młodzież nie wyobraża sobie imprezy bez alkoholu.

A najgorzej jest jak zdasz sobie... teksty

legalove dodano: 5 października 2011

A najgorzej jest, jak zdasz sobie sprawę, że nic z tego nie będzie, że gdyby między wami miało coś być, to byłoby już dawno. Kiedy zrozumiesz, że to co się dookoła dzieje wcale nie zmierza ku spełnieniu twoich marzeń.

Możesz mnie pojeżdzać mówić mi... teksty

legalove dodano: 5 października 2011

Możesz mnie pojeżdzać, mówić mi prosto w twarz jaką suką jestem, wyzywać od najgorszych, jakimkolwiek slangiem - spoko. ale na jedno nigdy Ci nie pozwolę - powiedz słowo na kogoś mi bliskiego, a wtedy nie będzie już tak fajnie. nigdy nie dam pojeżdzać po przyjaciołach czy rodzinie - nie w mojej obecności, zapamiętaj to sobie.

Miałam wszystko marzenia  wiare i... teksty

legalove dodano: 5 października 2011

Miałam wszystko, marzenia , wiare i sny. Teraz mam chemie, bo zżera mnie alkohol i dym.

Z osobą  z którą kiedyś mogłaś... teksty

legalove dodano: 5 października 2011

Z osobą , z którą kiedyś mogłaś przepisać całą noc , dzisiaj rozmowa wygląda tak : no . aha . nie . pa .

Wypijmy za przyjaciół którzy... teksty

legalove dodano: 4 października 2011

Wypijmy za przyjaciół, którzy odchodzą jak kończą się ich problemy.

Welcome to St. Tropez już na zawsze... teksty

legalove dodano: 4 października 2011

Welcome to St. Tropez, już na zawsze będzie mi przypominało początek znajomości z Tobą, a Someone Like You o tym, że tak bardzo się w stosunku do Ciebie pomyliłam. pseudo przyjacielu. kurwa, a ja cie pokochałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV