głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Czyż musiało tak być że to co tworzy szczęście człowieka stało się znów źródłem jego cierpienia? Nie ma szans rozdział trzeba zamknąć warto ogrzać się żeby nie

legalove

legalove.moblo.pl
Czyż musiało tak być że to co tworzy szczęście człowieka stało się znów źródłem jego cierpienia?
Czyż musiało tak być  że to co... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Czyż musiało tak być, że to co tworzy szczęście człowieka, stało się znów źródłem jego cierpienia?

Nie ma szans  rozdział trzeba... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Nie ma szans, rozdział trzeba zamknąć, warto ogrzać się, żeby nie zamarznąć. Znaleźć miłość, ruszyć z miejsca, zacząć kochać, nowa przyszłość ale inna niż wyśniona. Plany jutra, kiedyś dziecko, nowe życie, lecz z kimś innym niż mówiły obietnice..

uczucie nie do zabicia :  teksty

legalove dodano: 3 października 2011

uczucie nie do zabicia :(

Miłość bez wzajemności jest... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Miłość bez wzajemności jest zawsze najsilniejsza .

http:  www.youtube.com... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

  Czekaj  ja mu zaraz wszystko... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

- Czekaj, ja mu zaraz wszystko wygarne, On na Ciebie nie zasługuje. - Zakład o 500 zł, że Ci nie odpisze? - Nie mam tyle. - Szkoda, chciałam zarobić.

prawdziwe. teksty legalove dodał komentarz: prawdziwe. do wpisu 2 października 2011
Chciałabym rozmawiać z nim... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

Chciałabym rozmawiać z nim godzinami, nie ważne o czym, moglibyśmy się nawet kłócić w tej rozmowie, ale to sie nie liczy. Obojętnie, byle z Nim.. Chciałabym znowu zarywać dla Niego nocki i śmiać się z Nim do rana. Czuje, że to uczucie nigdy nie minie.

Ostatni raz tak sie czułam chyba w... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

Ostatni raz tak sie czułam chyba w marcu . Że była sytuacja i nie mogłam o Niej zapomnieć . A później ? Później jakoś samo wszystko się ustabilizowało , problem sam się rozwiązał i spokojnie zapomniałam . Tylko , że teraz jest o wiele większa różnica . Zapominam już o Tobie miesiąc i co ? Zapominam a nadal pamiętam . Pewnie za kilka miesięcy będę się z tego sama śmiała , albo i nie .. Albo to wszystko wróci , albo nie zniknie z mojego życia . Tak nie wiele osób mi może teraz pomóc, bo nikt nie czuje tego co ja w tej chwili czuje. Tą jebaną bezradność, że już nie mogę nic zrobić.. Chciałabym teraz wiedzieć tylko, czym znowu sobie na to zasłużyłam.. co zrobiłam źle.. Mogłeś mi od razu powiedzieć, że mam wypierdalać, a nie bawić się w określanie tych jebanych odległości między nami . Gdybyś potraktował to na serio to pewnie jebał by Cie ten fakt, że 200 km nas dzieli . Pije Twoje zdrowie, bo już pewnie zapomniałeś o tym że Cie kocham .

Zastanawiam się czy mogę już... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

Zastanawiam się czy mogę już zamknąć ten rozdział w moim życiu . Nie chce tego, ale nie dałeś mi żadnego powodu żebym tego nie robiła . Przykro Mi . Nigdy mi nie było tak cholernie przykro . Przykro mi że rozczarowałeś mnie po raz kolejny . Przyzwyczaiłam się, bo robiłeś to w stosunku mnie regularnie i najwidoczniej sprawiało Ci to przyjemność . Chce zapomnieć , ale kurwa nie mogę . Kiedyś jakoś potrafiłam a teraz już jebany MIESIĄC czekam aż znikniesz z mojego życia . Leci kolejny miesiąc . Brawo . Pewnie teraz masz satysfakcje , że mi rozjebałeś życie . Ale obiecuje, że jeszcze kiedyś spotka to samo Ciebie, obiecuje Ci to.

Mogłabym Ci nawet powiedzieć  że... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

Mogłabym Ci nawet powiedzieć, że idę się zabić - nie zrobiło by Ci to większej różnicy . Będziesz miał już wyjebane na to wszystko co ze sobą zrobie . Dobrze tylko, że nie siedzisz teraz obok mnie i nie widzisz tych wszystkich pustych puszek po piwie, zużytych chusteczek, burdelu w pokoju, rozrzuconych zeszytów po podłodze . Dziękuje, że przez Ciebie przestałam się uczyć. Dziękuje, że przez Ciebie trace kase na piwo i chusteczki. Dziękuje, że niedługo pewnie wyląduje w szpitalu. Cieszysz sie? Ale są też dobre strony . Dziękuje, za to że w ten sposób mi uświadamiasz że moje życie straciło właśnie sens i dziękuje, za to że byłeś, kiedyś tam byłeś przez kilkaset sekund bo w chwili obecnej Cie nie ma . Dziękuje, za to że poświęciłeś mi wczoraj kilka minut na rozmowę. A i najważniejsze. Dziękuje, że sie w Tobie zakochałam i zostawiłeś mnie z tym uczuciem już na zawsze samą . Dzięki za zjebanie życia .

Jak sie kocha kogoś bardzo mocno  to... teksty

legalove dodano: 2 października 2011

Jak sie kocha kogoś bardzo mocno, to te jebane dwieście kilometrów staje się tylko nieznacznym szczegółem . Dla Ciebie jest tylko ważne Twoje ego i ty sam . Życze Ci w przyszłości dużo szczęścia , może znajdziesz kogoś i tą właśnie osobę potraktujesz na poważnie . Szczęścia będziesz bardzo potrzebował , bo dla kogoś kto nie ma uczuć jest ono niezbędne . Przez całe życie to ja słuchałam od ludzi jaką jestem podłą egoistką , że nie mam uczuć albo się nimi bawie . Teraz widze, że mamy ze sobą wiele wspólnego .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV