głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Wiem od zawsze wiedziałam że Cię kocham i będę to wiedzieć już do końca moich dni . Jednak wiem też że Ty od zawsze miałeś wyjebane na to co ja czuje i nie podz

legalove

legalove.moblo.pl
Wiem od zawsze wiedziałam że Cię kocham i będę to wiedzieć już do końca moich dni . Jednak wiem też że Ty od zawsze miałeś wyjebane na to co ja czuje i nie podzielałeś
Wiem  od zawsze wiedziałam że Cię... teksty

legalove dodano: 4 października 2011

Wiem, od zawsze wiedziałam że Cię kocham i będę to wiedzieć już do końca moich dni . Jednak wiem też że Ty od zawsze miałeś wyjebane na to co ja czuje i nie podzielałeś moich uczuć . To wszystko straciło swój sens . Udaje że wszystko jest okej , robie wymuszony uśmiech i po prostu idę dalej przed siebie zostawiając za sobą przeszłość . Nie mamy na nią wpływu, ale na przyszłość i owszem . Jeśli mam wpływ na przeszłość to postaram się żebyś teraz Ty poczuł się jak ścierwo . Poczuł się tak jak Ja wcześniej . I zobaczymy co wtedy, czy nadal będzie Ci miło .

Jak zapomnieć o kimś o kim chce sie... teksty

legalove dodano: 4 października 2011

Jak zapomnieć o kimś o kim chce sie pamiętać? Tak, chce o Tobie pamiętać . Ale nie chce pamiętać tych wszystkich chwil , które Ty rozjebałeś . Tak, Ty. Teraz nie boję się stanąć twarzą w twarz z prawdą . Nie boję się przyznać , że to Twoja wina . Moje obecne zachowanie jest wynikiem jedynie tego, co Ty ze mną poczyniałeś.. a konkretniej , miałeś wyjebane . Teraz ja mam wyjebane na cały świat, wiesz? Powinieneś się cieszyć , że ktoś bierze z Ciebie przykład . Nie koniecznie dobry . Gratulacje, osiągnąłeś to czego chciałeś . Chciałeś zniszczyć moją psychikę i wywolać uczucie samotności , bezradności , pustki i słabości . Teraz spójrz na mnie jak powoli staczam się z kieliszkiem wódki na samo dno i patrz jak upadam .

  przy blasku księżyca  wśród... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

` przy blasku księżyca, wśród nocnej ciszy, mówie do Ciebie, lecz Ty mnie nie słyszysz. I nawet nie wiesz, że ktoś o tej porze, myśli o Tobie, bo zasnąć nie może . .

Czy ty też stajesz się ninja kiedy... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Czy ty też stajesz się ninja kiedy słyszysz , że Twój telefon dzwoni w innym pokoju.? ;>

 Ble Ble Ble. i Hate You !. Your... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

-Ble Ble Ble. i Hate You !. Your Busted ! - nie znam angielskiego,ale za to wiem jak bardzo mnie kochasz. - yy to może jednak załatw se te korki .

stało sie to  co miało się nigdy... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

stało sie to, co miało się nigdy nie stać.

Chce Ci napisać co u mnie słychac... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Chce Ci napisać co u mnie słychac, ze tak mi ciezko bez ciebie oddychac.

Nie można zabić uczucia  i choć we... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Nie można zabić uczucia, i choć we mnie umarło już wszystko, ono nadal jest,tylko to mi pozostało.Tylko po co? po co żyć z tym bólem,po co w ogóle żyć. Ludzie mówia "ale tak nie można" i tu sie mylą, bo można... i nikt tego nie zmieni.

Czas mija a ON pochłania swoje... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Czas mija a ON pochłania swoje kolejne ofiary.. Chcesz być następną? Szukam Cię na mapie gwiazd, które w kałuży łez odbijają się tak jasno W życiu cel - uciekać od rzeczywistości - nie dać się złapać nie szczęśliwej miłości.

W chwili  kiedy zaczynasz... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

W chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze.

ile tajemnic swych o których nie wie... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

ile tajemnic swych o których nie wie nikt ze sobą do grobu wtedy zabiore wspomnienia po mnie pozostawiam Tobie mój wyzerunek pojawi się wam przed oczami i tak razem wszyscy jeszcze sie spotkamy .

Tyle jeszcze sił drąży przecież... teksty

legalove dodano: 3 października 2011

Tyle jeszcze sił drąży przecież we mnie, co się z nimi stanie, gdy odejde z tego świata, na wieki gdy spoczną me powieki, świat daleki stanie sie już bliski, zapanuje smutek w śród osób, dla mnie bardzo bliskich , nie zapomne nigdy spędzonych chwil wszystkich, z wami moimi ziomalami , moja rodzina cieszyłam sie kazda życia chwila .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV