głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove już mi się rzygać chcę jak patrze na tą twoją tapetę na ryju i tipsy na paznokciach ... dobrze że sobie pizdy nie wytapetowałaś chociaż w sumie kto wie . johny

legalove

legalove.moblo.pl
już mi się rzygać chcę jak patrze na tą twoją tapetę na ryju i tipsy na paznokciach ... dobrze że sobie pizdy nie wytapetowałaś chociaż w sumie kto wie . johny napalony
już mi się rzygać chcę jak patrze... teksty

legalove dodano: 29 września 2011

już mi się rzygać chcę jak patrze na tą twoją tapetę na ryju i tipsy na paznokciach ... dobrze że sobie pizdy nie wytapetowałaś chociaż w sumie kto wie . / johny_napalony

Jebać błaznów  którzy naszemu... teksty

legalove dodano: 29 września 2011

Jebać błaznów, którzy naszemu miastu wstyd przynieśli .

Za siedmioma górami  za siedmioma... teksty

legalove dodano: 29 września 2011

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma rzekami mieszkała sobie pewna księżniczka . - Kurwa ! Jak ja wszędzie mam daleko ! -krzyknęła i rzuciła koroną o ziemię .

Nawet nie wiesz ile bym dała za... teksty

legalove dodano: 29 września 2011

Nawet nie wiesz ile bym dała za parę gramów odwagi, by po prostu podejść do Ciebie i rozpierdolić Ci świat, zanim Ty zrobisz mi to po raz kolejny.

. czekałem kiedy powiesz mi   że... teksty

legalove dodano: 29 września 2011

. czekałem kiedy powiesz mi , że jesteś dla mnie , że jesteś ze mną , że ja i Ty , to coś , co jest na pewno , że jest naprawdę .. że to , co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne . | pezet ♥.

Kochaj mnie! Tak  żebyś nie spał w... teksty

legalove dodano: 29 września 2011

Kochaj mnie! Tak, żebyś nie spał w nocy, zastanawiając się czy ja aby na pewno śpię sama. Żebyś skręcał się z zazdrości, widząc mój uśmiech skierowany do innego chłopaka. Żebyś czuł ... nie, nie radość. Radość, to za mało powiedziane. Niewysłowioną ekstazę widząc moje oczy patrzące w Twoją stronę. No, kochaj tak!

Gdy widzę twój uśmiech  to nie... teksty

legalove dodano: 29 września 2011

Gdy widzę twój uśmiech, to nie potrafię opanować swojego. Gdy napotykam twój wzrok, nie potrafię kontrolować mojego. To dziwna układanka, ale wszystko, co między nami, jest co najmniej dziwne.

Mój ulubiony baton nie smakuje już... teksty

legalove dodano: 29 września 2011

Mój ulubiony baton nie smakuje już tak zajebiście, jak zawsze. Zapach ulubionych perfum z Jamajki nie pachnie już tak ładnie jak dotąd pachniały. Moja ulubiona bluza nie wygląda już tak hardkorowo jak kiedyś. Moje buty z nike nie są już takie kozackie, bo inni mają lepsze . Nic nie jest w ogóle takie samo . A pomyśleć, że jeszcze miesiąc temu mogłabym zatrzymać świat .

Zaczynam znowu pić  bo bez alkoholu... teksty

legalove dodano: 28 września 2011

Zaczynam znowu pić, bo bez alkoholu życie sensu nie ma. Ciebie nie ma. Nas nie ma. Został mi przyjaciel alkohol.

mówisz  że życie skopało Ci dupę... teksty

legalove dodano: 28 września 2011

mówisz, że życie skopało Ci dupę, napluło w twarz. nie starasz się znaleźć lepszej strony, tej słoneczniejszej, bardziej pozytywnej, tkwisz w bezsensie, który przysłania Ci uśmiech świata wysyłany w Twoją stronę wylewasz gorzkie łzy a cztery ściany są Twoimi najwierniejszymi przyjaciółmi. szkoda życia, trzeba walczyć, brać je garściami - takim jakie jest. kiedyś może być za późno, będziesz żałował, lub zabraknie Ci czasu na żal / nervella.

przestanę Cię kochać   zaraz po... teksty

legalove dodano: 28 września 2011

przestanę Cię kochać , zaraz po tym jak schudnę , ogarnę pokój i przestanę bać się pająków . / grozisz_mi_xd

ładne :  teksty legalove dodał komentarz: ładne :) do wpisu 28 września 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV