głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Bo są takie sms'y których nigdy nie usuniesz takie rozmowy które na zawsze zapamiętasz i takie oczy za które mogłabyś umrzeć po prostu umrzeć. Tę parę osób dzię

legalove

legalove.moblo.pl
Bo są takie sms'y których nigdy nie usuniesz takie rozmowy które na zawsze zapamiętasz i takie oczy za które mogłabyś umrzeć po prostu umrzeć.
Bo są takie sms'y których nigdy nie... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Bo są takie sms'y których nigdy nie usuniesz, takie rozmowy,które na zawsze zapamiętasz i takie oczy za które mogłabyś umrzeć, po prostu umrzeć.

Tę parę osób dzięki którym jest... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Tę parę osób dzięki którym jest po co doładowywać konto czy wchodzić na gg. Dzięki którym jest z kim pogadać, napić się i zapalić, Z którymi można zjeść coś dobrego albo odwinąć jakiś pojebany numer co najmniej raz na tydzień. Te parę osób dzięki którym, jest po co żyć. < 3

  bedzie dobrze.   weź spierdalaj.... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

- bedzie dobrze. - weź spierdalaj. / eldo

Kurwa myślę o nim. Za często  za... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Kurwa myślę o nim. Za często, za dużo i na pewno zbyt intensywnie. Kiedy go nie ma, jedyną myślą jaka krąży mi po głowie, jest zdanie "cholera,chciałabym żeby tu był" . Lubie go, to chyba zbyt słabe określenie na to, co do Niego czuje. Ale nic poza tym. Nic poza tym,kurwa.

  Nie rozumiem Cie.Mówisz że Cię... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

- Nie rozumiem Cie.Mówisz,że Cię kręci, a potem odrzucasz go gdy Cię podrywa. - No tak.Ale wiesz, słyszałam,ze jest słaby w łóżku. - Może to plotki. Najlepiej sama się przekonaj. -A jak to prawda?! A weź, bym musiała przy nim orgazmy udawać.

  Ej muszę coś z siebie wyrzucić.... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

- Ej muszę coś z siebie wyrzucić. - Dajesz. - Pamiętam te dni. Kiedy nie spałam tygodniami, a potem zapadałam w kilkunastominutowe drzemki w rożnych dziwnych miejscach w domu. Pamiętam, jak całe weekendy spędzałam w pustej wannie, jadłam czekoladę i płakałam. Jak nie mogłam już słuchać swoich myśli, nie byłam już w stanie poradzić sobie z cisza i pamiętam wszystkie te smutne piosenki z tamtych czasów. Ten ból świadomości,ze każda wykonywana przeze mnie czynność nie ma najmniejszego sensu. Pamiętam takie czasy,kiedy 2 paczki papierosów na dzień, nie starczały i to były tez czasy kiedy jeszcze nie miałam z waszymi imionami żadnych wspomnień. Pamiętam krew w wannie i krzyk matki. Wszystko co potem.Ej no i jak tak dzisiaj na to patrze to powiem wam, ze chyba silna byłam. Było strasznie, ale jakoś się żyło. - No co się tak na mnie patrzycie?! Dobra, ja jej już dziś nie będę polewał.

No kurwa  możesz mnie wyśmiać... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

No kurwa, możesz mnie wyśmiać, możesz wzruszyć ramionami, możesz opowiedzieć o tym swoim wszystkim kumplom, ale ja kocham Cie kurwa i nic tego nie zmieni. Nawet to Twoje spierdolone ego, debilu.

Taaa możesz się kurwa śmiać ze... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Taaa,możesz się kurwa śmiać,ze nie wiem co to jest prawdziwa miłość. Ale kurwa spytaj mnie za 10 lat, kogo kocham, a daje sobie rękę uciąć,ze odpowiedz będzie brzmiała dokładnie tak samo jak dziś.Ja po prostu wiem,ze to ten jedyny i dla mnie nigdy nie będzie nikogo lepszego. A Ty możesz sobie wierzyć albo nie. Jeszcze zobaczysz.

  A jeśli czujesz sie dziwką  to... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

- A jeśli czujesz sie dziwką, to nie możesz być dziwką. Dziwki nie czują.

Najważniejsze  zebys Ty był. teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Najważniejsze, zebys Ty był.

Oprócz tych wszystkich oczywistych... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Oprócz tych wszystkich oczywistych marzeń, mam wobec Ciebie jeszcze jedno pragnienie. Chciałabym kiedyś, po latach usłyszeć od Ciebie " Było warto tyle na Ciebie czekać". I chciałabym żebyś wyszeptał mi to do ucha, nad ranem , tuz po nocy spędzonej ze mną.

Zerwę z Ciebie ubranie i kochać... teksty

legalove dodano: 27 września 2011

Zerwę z Ciebie ubranie i kochać nigdy nie przestanę, wrr ;p

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV