głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nie płacz że coś się skończyło tylko ciesz sie że Cię to spotkało . Nie łatwo . ej mała ! mała to jest Twoja pała ja jestem niska nie myl pojęć koleś. Gdy otwie

legalove

legalove.moblo.pl
Nie płacz że coś się skończyło tylko ciesz sie że Cię to spotkało . Nie łatwo .
Nie płacz  że coś się skończyło... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko ciesz sie, że Cię to spotkało . Nie łatwo .

  ej mała !   mała to jest Twoja... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

- ej mała ! - mała to jest Twoja pała, ja jestem niska, nie myl pojęć koleś.

Gdy otwiera oczy  gasną nocne... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Gdy otwiera oczy, gasną nocne światła ulic, nieraz prosiła Boga, by jej więcej nie obudził.. / ifall

podciąć żyły czy skoczyć z... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

podciąć żyły czy skoczyć z dachu? a może wziąść tabletki i położyć się na torach, czekać na nadjeżdżający pociąg ? nie mogę się zdecydować.

Codziennie bije się z myślami... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Codziennie bije się z myślami samobójczymi . Nie mogę się zabić . Żyję dla ciebie kochanie i wierzą , że kiedyś pokocham Cię tak mocno jak kochałam kiedyś i zaufam Ci do końca .

Postaw sobie cele w życiu i dąż do... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Postaw sobie cele w życiu i dąż do ich spełnienia . To na prawdę proste ... wystarczy chcieć . Dumną bądź z każdego odhaczonego punktu na długiej liście marzeń

Niezwykłe uczucie   kiedy masz... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Niezwykłe uczucie , kiedy masz kogoś i wiesz , że on jest i będzie zawsze , nawet gdyby niewiadomo co się stało . Możesz powiedzieć o wszystkim , bez żadnej krępacji , a on wiedząc to wszystko i tak się nie odwróci . A ty ... ty zrobisz wszystko dla niego , bo wiesz , że on pomógł Ci nie raz i on też wie , i on ma pewnośc , że ty zawsze będziesz go bronic i przytulisz jak dziecko i będziesz słuchać ... nic więcej , tylko słuchac a potem , potem nie będziesz pierdzielić coś od rzeczy w stylu " będzie dobrze " tylko powiesz mu , że musi być twardy bo życie jest okrutne . Później on otrze łzy i powie , że Cię kocha i ty odpowiesz mu tym samym . Tak , bo my się kochamy i szczerze to są takie momenty , w których żyjemy tylko dla siebie . I kiedy nikt nie słyszy , po cichu mówię do niego braciszku ... Za takiego przyjaciela oddam życie .

Ty? Denied! teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Ty? Denied!

Nie chce pieniędzy  dobrej pracy... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Nie chce pieniędzy, dobrej pracy, wielkiej szafy wypełnionej ubraniami. Nie pragnę domu na przedmieściach i plotkowania z sasiadką przy ogrodzeniu. I wcale nie muszę doczekać starosci . Ale chce Ciebie. Nawet jesli to uniemożliwia wszystko inne.

Ideał? To nie najładniejszy koles w... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Ideał? To nie najładniejszy koles w szkole, nie kapitan drużyny koszykarskiej, nie macho który bawi sie panienkami, nie kolo który ma 3 kg zelu na głowie, nie taki który codziennie bedzie kupował Ci prezenty czy woził lansiarska furą i nie taki który bedzie obstawiał Ci szlugi czy dawał Ci troche ze swoich działek. To taki, przy którym nigdy , ani na sekunde nie odczujesz, ze nie jestes kochana.

Kochaj mnie. Od nowa i od nowa.... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Kochaj mnie. Od nowa i od nowa. Bardziej i bardziej. Kochaj za nic. Kochaj i mów mi o tym, ciągle przypominaj. Kochaj gdziekolwiek jestes. Kochaj bo całe życie brakowało mi miłości.

Dziwni są Ci ludzie  nie sądzisz?... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Dziwni są Ci ludzie, nie sądzisz? Potrafią czuć się straszliwie samotnie w pokoju pełnym, wydawałoby się najbliższych przyjaciół, ale potrafią tez spotykając pierwszy raz na ulicy kompletnie obcą osobę , zapomnieć co to samotnośc i wreszcie poczuc sie kompletnym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV