głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Tęsknie za tamtymi wakacyjnymi wieczorami.. kiedy uważałam Cię za najlepszego przyjaciela mogłam Ci powiedzieć wszystko wszystko z siebie wyrzucić . Byłam wtedy

legalove

legalove.moblo.pl
Tęsknie za tamtymi wakacyjnymi wieczorami.. kiedy uważałam Cię za najlepszego przyjaciela mogłam Ci powiedzieć wszystko wszystko z siebie wyrzucić . Byłam wtedy taka wo
Tęsknie za tamtymi wakacyjnymi... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Tęsknie za tamtymi wakacyjnymi wieczorami.. kiedy uważałam Cię za najlepszego przyjaciela, mogłam Ci powiedzieć wszystko, wszystko z siebie wyrzucić . Byłam wtedy taka wolna . Czułam się bardzo dobrze . Nie miałam myśli samobójczych , nie miałam problemów , bo Ty je wszystkie rozwiązywałeś , lub pomagałeś mi w ich rozwiązaniu . Tak strasznie się pomyliłam , bo byłeś tylko pseudo przyjacielem .. w XXI wieku jest takich co raz więcej , wiesz ? I wcale się nie dziwie . Mimo tego nie chce cofać czasu do momentu aż Cie poznałam , nie. Ja już muszę żyć tak jak żyje . Z myślą że już nigdy Ci nie powiem o swoim życiu . Co się u mnie dzieje, jak zdrowie, jak życie.. Robię dobrą minę do złej gry , łapie oddech i próbuje zapomnieć .

Od czasu do czasu  rozmyślam tak... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Od czasu do czasu, rozmyślam tak sobie i zastanawiam się , czemu ja Ci źle życzę ? Dlatego, że mnie zostawiłeś i nie odezwałeś się ani słowa do mnie ? Bo przez Ciebie chciałam się zabić ? Bo nie mogę o Tobie zapomnieć ? . Z drugiej strony chciałabym żebyś był szczęśliwy, mimo tego że już beze mnie , to bardzo chcę . Może dla Nas tak będzie najlepiej. Po prostu coś się kiedyś kończy i musimy to zaakceptować . I jestem tak strasznie zawiedziona faktem, że nawet nie odezwiesz się na głupim gadu, że ciągle siedzisz na zaraz wracam , albo nie przeszkadzać i jesteś zajęty swoimi sprawami . Kiedyś to ja byłam Twoją sprawą .

Alkohol ? Moim zdaniem daje dużo... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Alkohol ? Moim zdaniem daje dużo odwagi . Dzięki niemu mówimy rzeczy, których nigdy nie powiedzielibyśmy na trzeźwo . Mimo tego, że uważany jest za 'złego przyjaciela' , wiele razy mi pomógł . To dzięki niemu potrafiłam sobie poradzić z problemami , śmiać się i bawić . Niby tak . To jest jego pierwsze oblicze . Alkohol to też Twój przyjaciel na smutne, samotne dni . Bez Niego nigdzie się nie ruszam w tej chwili . Dlaczego ? Topię w Nim swoje smutki , po Twojej stracie skarbie . I nie mów mi że mam z nim problemy , bo problemy to ja mam z Tobą ..

Wiesz? Kiedyś chodziliśmy razem... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Wiesz? Kiedyś chodziliśmy razem spać po trzeciej, czwartej nad ranem . Oboje tak kurewsko podnieceni życiem , cieszyliśmy się z każdej chwili razem , przynajmniej ja się cieszyłam . Darliśmy mordy na wszystko i na wszystkich , szliśmy jedną ścieżką , szanowaliśmy się i traktowaliśmy jako przyjaciół 'numer one'. Wszystkie odpały robiliśmy wspólnie. Wszystkie rzeczy planowaliśmy razem. Ja bez Twojego zdania, nie mogłam się nigdzie ruszyć, a Ty bez mojego. A co jest teraz? Obcy sobie ludzie , którzy nawet nie potrafią powiedzieć sobie głupiego 'siema', no ale wiadomo.. honor ważniejszy .

każdą petardę   którą... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

każdą petardę , którą podpaliłam nazwałam Twoim imieniem , wyrzuciłam ją , a ona strzeliła i już więcej razy nie będę mogła jej podpalić .

 .  teksty

legalove dodano: 25 września 2011

-.-

jak mówie ' kocham ' to nie po to... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

jak mówie ' kocham ' to nie po to żeby pogadać .

Boli każdy krok  każda myśl i... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Boli każdy krok, każda myśl i słowo. Boli rozum, boli serce, na nowo. Umieram z każdą następną chwilą. Staram się, zostać na świecie jak najdłużej, więc chyba mi odbiło. Męczę się w świecie pełnym obłudy i fałszu. A jednak coś nie pozwala mi odejść, karze zostać tu. Choć nie mam od dawna siły- muszę żyć, dla innych.

chuj w dupe wszystkim pozerom plus... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

chuj w dupe wszystkim pozerom plus środkowy światu .

żeby to dziewczyna sie musiała... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

żeby to dziewczyna sie musiała starać o chłopaka kurwa... no komedia jakaś.

Nie płacz  że coś się skończyło... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko ciesz sie, że Cię to spotkało . Nie łatwo .

  ej mała !   mała to jest Twoja... teksty

legalove dodano: 25 września 2011

- ej mała ! - mała to jest Twoja pała, ja jestem niska, nie myl pojęć koleś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV