głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Dla tych których najbardziej kochamy potrafimy być najokrutniejsi. Dlaczego? A pierwszego kocham Cię nigdy nie zapomnę Onar utonąć w Twoich oczach rozpłynąć się

legalove

legalove.moblo.pl
Dla tych których najbardziej kochamy potrafimy być najokrutniejsi. Dlaczego?
Dla tych których najbardziej... teksty

legalove dodano: 16 września 2014

Dla tych, których najbardziej kochamy potrafimy być najokrutniejsi. Dlaczego?

 A pierwszego kocham Cię nigdy nie... teksty

legalove dodano: 15 września 2014

"A pierwszego "kocham Cię" nigdy nie zapomnę" - Onar

utonąć w Twoich oczach... teksty

legalove dodano: 15 września 2014

utonąć w Twoich oczach, rozpłynąć się w pocałunkach, poczuć się najbezpieczniej w Twoich ramionach, uśmiechać się słuchając Twoich słów, uczyć się Ciebie, tęsknić każdego dnia, opiekować się Tobą, być Twoim marzeniem to moje marzenie. < 3

Mówisz mi że jestem chamska a... teksty

legalove dodano: 15 września 2014

Mówisz mi, że jestem chamska a nigdy nie poznałaś ludzi przez których cierpiałam. Mówisz mi, że jestem nieufna a nie wiesz ile razy się zawiodłam. Mówisz, że nie potrafię uszanować zdania innych a nie wiesz ile razy w całym życiu ktoś uszanował moje słowo. Mówisz, że zbyt często milczę, ale nie wiesz jak często byłam lekceważona. Mówisz, że często przeklinam ale nie wiesz jak życie nauczyło mnie wyrażać uczucia. Mówisz, że nie umiem odwzajemniać emocji, ale nie wiesz jak często zostawałam odrzucona. Mówisz, że nie przywiązuje się do ludzi, ale nie wiesz ilu przyjaciół zniknęło zbyt szybko. Mówisz, że nie potrafię kochać i tu się mylisz najbardziej. Potrafię, ale tylko raz w życiu.

285 dni :   : . teksty

legalove dodano: 15 września 2014

285 dni :** ( : .

 Tęsknota jest najdokładniejszym... teksty

legalove dodano: 14 września 2014

"Tęsknota jest najdokładniejszym sposobem pomiaru siły miłości."

Każdy z nas ma osobę której chce... teksty

legalove dodano: 14 września 2014

Każdy z nas ma osobę, której chce po­wie­dzieć "nie od­chodź". Każdy z nas ko­goś kocha. Każdy z nas przez ko­goś cier­pi, cier­piał, lub cier­pieć będzie. Każdy z nas ma uczu­cia, na­wet jeśli uk­ry­te gdzieś głębo­ko na dnie. Każdy z nas ma wspom­nienia, które, gdy się po­jawiają, przyp­ra­wiają o łzy. Ale to wszys­tko przy­pomi­na nam, że każdy z nas jest człowiekiem.

Nigdy nie ignoruj osoby która kocha... teksty

legalove dodano: 14 września 2014

Nigdy nie ignoruj osoby, która kocha i martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia możesz zrozumieć, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.

zbliża się kolejny dzień  chyba... teksty

legalove dodano: 14 września 2014

zbliża się kolejny dzień , chyba pomyliłam się. nawet kiedy przyjdzie noc , będę czekać na Twój głos . nawet gdy wyjedziesz stąd , będę gonić własny los . może znajdę Ciebie tam .

Już niedługo będziemy budzić się... teksty

legalove dodano: 14 września 2014

Już niedługo będziemy budzić się obok siebie i zasypywać pocałunkami. Będziesz mówił mi z tym słodkim uśmiechem, jak bardzo mnie kochasz, a ja? Będę w niebie, w swoim własnym skrawku nieba, który nazwałam Twoim mieniem. Już niebawem kochanie - będziemy przy sobie, w każdej chwili. / shoocky | ♥♥!

nie jesteś sam  czasami tylko zdaje... teksty

legalove dodano: 14 września 2014

nie jesteś sam , czasami tylko zdaje się że znika cały świat. nie jesteś sam , ja też czasami budzę się i nie dostrzegam dnia .

 Przyjedź do mnie. Najszybciej jak... teksty

legalove dodano: 14 września 2014

"Przyjedź do mnie. Najszybciej, jak możesz. Mam herbatę z cukrem albo bez. Już nie pamiętam, czy słodzisz. Przyjedź do mnie. Najszybciej, jak możesz. Mam te gorzkie cukierki. Wiesz które. Już nie pamiętam, czy je lubisz. Przyjedź do mnie. Najszybciej, jak możesz. Mam wino czerwone. Już nie pamiętam, czy bez niego potrafimy rozmawiać."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV