głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Cza­sami jed­na chwi­la może za­decy­dować o całym życiu. Bo miłość jest wte­dy gdy umiemy się dzielić gdy tęskni­my zaz­drości­my ale o tym nie mówi­my. Kiedy

legalove

legalove.moblo.pl
Cza­sami jed­na chwi­la może za­decy­dować o całym życiu.
Cza­sami jed­na chwi­la może... teksty

legalove dodano: 4 luty 2014

Cza­sami jed­na chwi­la może za­decy­dować o całym życiu.

Bo miłość jest wte­dy gdy umiemy... teksty

legalove dodano: 4 luty 2014

Bo miłość jest wte­dy gdy umiemy się dzielić, gdy tęskni­my, zaz­drości­my, ale o tym nie mówi­my. Kiedy ufa­my bez­gra­nicznie, kiedy chce­my jak naj­le­piej. Kiedy do­konu­jemy wy­borów dla dob­ra in­nych. Miłość jest wte­dy kiedy jes­teśmy w sta­nie poświęcić włas­ne życie dla dob­ra spra­wy i spo­koju życia dru­giej oso­by.. Wte­dy kiedy umiemy odejść, na­wet jeśli pęka nam ser­ce. Bo miłość jest wte­dy, gdy nicze­go nie ocze­kuje­my w za­mian. Sa­mi zos­ta­jemy z włas­nym cier­pieniem.

pamiętaj. po pierwsze: nie można... teksty

legalove dodano: 4 luty 2014

pamiętaj. po pierwsze: nie można przestać kochać kogoś z dnia na dzień. jeśli tak się stało, to znaczy że Ty bądź ta osoba nigdy Cię nie kochała. po drugie: nie można mieć wątpliwości, jeśli się kogoś na prawdę kocha. nie ma takiego czegoś jak 'kocham albo nie wiem' jest tylko kocham, tak albo nie. po trzecie: jeśli kogoś się na prawdę kocha należy zawsze dawać mu szanse niezależnie od tego jakie błędy popełnił, jeśli tej osobie na Tobie zależy zawsze postara się żeby już nigdy nie popełnić żadnej głupoty. po czwarte: nie zapomnij doceniać kogoś, kto się dla Ciebie stara tak jak nikt. bo przecież nie chcesz stracić najważniejszej osoby w swoim życiu a później tego żałować. Po prostu kochaj. Każdego dnia mocniej.

ten cytat jest genialny  zdecydowanie. teksty legalove dodał komentarz: ten cytat jest genialny, zdecydowanie. do wpisu 4 luty 2014
Zdobyć to  co się kocha to połowa... teksty

legalove dodano: 4 luty 2014

Zdobyć to, co się kocha to połowa sukcesu. Zadbać o to, by trwało do końca życia - to prawdziwe szczęście. / lovey

Ta  która być może... teksty

legalove dodano: 4 luty 2014

Ta, która być może zre­zyg­no­wała dla Ciebie ze swoich życiowych planów. Ta, która poświęciłaby os­tatni ka­wałek chle­ba by Cię nakarmić. Ta, która zno­siła tru­dy i cier­pienie, by Cię urodzić i wychować. Ta, która być może nieraz płakała przez Ciebie po nocach. Matka... Dla jed­nych tyl­ko ,,mo­ja sta­ra". Zas­tanów się za­nim znów tak powiesz.

Tak trud­no w dzi­siej­szych... teksty

legalove dodano: 4 luty 2014

Tak trud­no w dzi­siej­szych cza­sach zna­leźć ludzi, którzy są dla nas w sta­nie poświęcić włas­ne życie i tak trud­no o praw­dzi­wych przy­jaciół, dla­tego nie poz­wa­laj­my tak łat­wo te­go niszczyć. Choćby nie wiem co.

:  teksty legalove dodał komentarz: :) do wpisu 4 luty 2014
http:  youtu.be Ru iP4YaA08 wish... teksty

legalove dodano: 4 luty 2014

http://youtu.be/Ru-iP4YaA08 wish right noooow ♥ !

Największą motywacją do życia... teksty

legalove dodano: 4 luty 2014

Największą motywacją do życia, jest świadomość, że gdzieś tam jest ktoś, kto widzi w Tobie więcej niż Ty sam w sobie widzisz.

świetnie napisane    teksty legalove dodał komentarz: świetnie napisane ;) do wpisu 4 luty 2014
Chciałabym powiedzieć Ci  opisać... teksty

legalove dodano: 4 luty 2014

Chciałabym powiedzieć Ci, opisać cały ból. Przypomnieć wielkość chwil, używać małych słów. Nic się nie stało, przecież dobrze wiesz: Oddałam wszystko, żeby wszystko mieć..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV