głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove We both know love is not that easy I wish I'd known that it would be this hard to be alone Please come home. ... I always hope that the best it was yet to come

legalove

legalove.moblo.pl
We both know love is not that easy I wish I'd known that it would be this hard to be alone Please come home. ... I always hope that the best it was yet to come So
We both know love is not that easy  I... teksty

legalove dodano: 29 września 2014

We both know love is not that easy I wish I'd known that it would be this hard to be alone Please come home. (...) I always hope that the best, it was yet to come So please come back, don't you leave me We’re both so young, I know you need me too And there'll always be times like these. (...) But until you come back where you'll belong It's just another lonely Sunday. | Oboje wiemy, że miłość nie jest taka prosta. Gdybym tylko wiedział, że bycie samemu będzie tak trudne. Proszę, wróć do domu. (...) Zawsze mam nadzieję, że najlepsze dopiero nadejdzie. Więc proszę wróć, nie zostawiaj mnie Oboje jesteśmy tacy młodzi, wiem, że też mnie potrzebujesz. I zawsze będzie taki czas, jak ten. (...) Ale zanim wrócisz do miejsca, do którego należysz jest to tylko kolejna samotna niedziela. ;c / Hurts ♥♥!

271 dni    teksty

legalove dodano: 29 września 2014

271 dni ;>

Decydując się na związek na... teksty

legalove dodano: 28 września 2014

Decydując się na związek na odległość, nie wiedziałam ile łez mnie będzie kosztował. Mówią, że z czasem do wszystkiego można się przyzwyczaić. A ja wiem już, że jest dokładnie odwrotnie. I każde NASZE rozstanie boli mnie jeszcze bardziej. I mocniej tęsknię a dowodem tego są coraz większe łzy wylane w poduszkę. Wiem też, że warto czekać, jeśli się kocha tak mocno.

Szczerze mówiąc nigdy nie... teksty

legalove dodano: 28 września 2014

Szczerze mówiąc nigdy nie spodziewałabym się, że wszystko to czego szukam, zostało ukryte właśnie w Tobie. ♥

obiecaj mi  że nigdy nie zapomnimy... teksty

legalove dodano: 28 września 2014

obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy . obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być . obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie . obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon . obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć . obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać . obiecaj mi, proszę .

272 dni     teksty

legalove dodano: 28 września 2014

272 dni ;))

Za 3 dni Nasza pierwsza rocznica... teksty

legalove dodano: 28 września 2014

Za 3 dni Nasza pierwsza rocznica, uwierzysz? Ten rok minął tak szybko, że oboje tego nawet nie spostrzegliśmy. Chcialabym, żeby czas leciał szybko. Tak jak ten rok. W końcu za rok będziemy mogli już być RAZEM BLISKO, a nie kilkadziesiąt kilometrów od siebie. Wytrzymamy. Musimy. Chciałabym spędzić z Tobą reszte życia. ♥

Kocham Cię na peronie i kocham Cię... teksty

legalove dodano: 28 września 2014

Kocham Cię na peronie i kocham Cię w galerii. kiedy oglądamy film w kinie i kiedy leżymy w wannie.

i nic się już nie liczy. nie liczy... teksty

legalove dodano: 28 września 2014

i nic się już nie liczy. nie liczy się szkoła, trudno, jeżeli będę musiała zmienię ją, zmienię ludzi, którzy mnie otaczają, mimo że z obecnymi już się zżyłam, a ciężko jest mi zawierać nowe znajomości. mimo to poświęcę się dla Ciebie. nic się nie liczy, nie liczy się zdanie rodziny, bo przecież to mama jest ważniejsza, a ja nie jestem już dzieckiem, rodzina zawsze będzie powtarzać, że powinnam zrobić to, powinnam tamto.. a to nie o to chodzi. trzeba stać sie dorosłym. w końcu wtedy już będę dorosła.. i nic się nie będzie liczyło. to co powiedzą inni? nie, nie obchodzi mnie to. Tylko Ty mnie obchodzisz i tylko Ty liczysz się, jak nikt inny.

Chce szeptać Ci do ucha. Mam Ci tyle... teksty

legalove dodano: 28 września 2014

Chce szeptać Ci do ucha. Mam Ci tyle do powiedzenia, o naszym domku na prerii, o wszystkich innych marzeniach. Chce szeptać Ci do ucha, jak bardzo Cię kocham. Posłuchaj mnie. Teraz chce być z Tobą do końca życia, bez wątpienia. I nawet o jeden dzień dłużej niż koniec świata. Tak Cię kocham. Chce szeptać Ci do ucha o wszystkich rzeczach, o których chciałabym żebyś wiedział, zanim to słowo najmniejsze nawet uleci gdzieś w pamięci..

W porządku  przyznaję. myślę o... teksty

legalove dodano: 28 września 2014

W porządku, przyznaję. myślę o Tobie codziennie w każdej sekundzie. uwielbiam o Tobie mówić. kiedy Cię przytulam, marzę o tym, by już nigdy nie wypuścić Cię z rąk, śnię o Tobie każdej nocy, zawsze gorączkuję gdy Cię widzę i jestem zupełnie, całkowicie w Tobie zakochana. : )

''The things we never say  Are better... teksty

legalove dodano: 28 września 2014

''The things we never say Are better often left alone. (...) And if it's set in motion I'll watch it all pass by. And leave the rest unspoken I'll never change my mind.(...) Leave it unspoken, leave it UNSPOKEN..'' / Rzeczy których nigdy nie mówimy, często lepiej, gdy są pozostawione same sobie. I jeśli to jest wprawione w ruch, będę patrzeć jak przemija. Pozostawię resztę niewypowiedzianą, nigdy nie zmienię zdania. (...) Pozostawię to niewypowiedzianym.. / 21.09 ~ 29.09 ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV