głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove i farsa się skończy! pierdolisz na innych w końcu ktoś cię wykończy! kłamiesz donosisz robisz źle samemu sobie po chuj się wpierdalasz w życie innych ludzi powi

legalove

legalove.moblo.pl
i farsa się skończy! pierdolisz na innych w końcu ktoś cię wykończy! kłamiesz donosisz robisz źle samemu sobie po chuj się wpierdalasz w życie innych ludzi powiedz ?
i farsa się skończy! pierdolisz na... teksty

legalove dodano: 22 listopada 2011

i farsa się skończy! pierdolisz na innych, w końcu ktoś cię wykończy! kłamiesz, donosisz, robisz źle samemu sobie, po chuj się wpierdalasz w życie innych ludzi, powiedz ?

jeżeli w nocy przyjdzie do Ciebie... teksty

legalove dodano: 22 listopada 2011

jeżeli w nocy przyjdzie do Ciebie gruby Pan, w czerwonym ubranku i będzie chciał Cię zapakować do worka, to nie przestrasz się. powiedziałam Mikołajowi, że chce Cię pod choinkę .

jak byłam młodsza  to... teksty

legalove dodano: 22 listopada 2011

jak byłam młodsza, to nienawidziłam chodzić na śluby. prawie wszystkie ciotki i podstarzałe krewne podchodziły do mnie, szturchały mnie w ramię mówiąc ' no, teraz twoja kolej ! ' przestały, kiedy zaczęłam im to samo robić na pogrzebach. / net

Nie obiecuję ci  że zapomnisz.... teksty

legalove dodano: 22 listopada 2011

Nie obiecuję ci, że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz, ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu, a później odejdziesz, by pocałować człowieka, który zastąpi jego miejsce... Nie obiecuję ci, że już nigdy nie będziesz o nim myślała. Będziesz, ale ze spokojem... Obiecuję ci, że nauczysz się żyć bez niego. I nie potrzebujesz nikogo, bo sama to potrafisz.

zmień to a nie pierdol  że zmienisz... teksty

legalove dodano: 22 listopada 2011

zmień to a nie pierdol, że zmienisz bo chęcią jesteśmy przepełnieni. Co by się nie działo i tak się zmieniamy i nie chodzi tu o to, że inaczej wyglądamy. Patrzymy na świat tymi samymi oczami lecz z upływem lat z innymi poglądami.

hahaha  no nieźle nieźle. teksty

legalove dodano: 22 listopada 2011

hahaha, no nieźle nieźle.

Pozdrawiam ludzi  którzy znikają... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

Pozdrawiam ludzi, którzy znikają gdy są najbardziej potrzebni.

mam swoje zasady  których zazwyczaj... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

mam swoje zasady, których zazwyczaj nie przestrzegam.

chociaż raz być suką i olewać... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

chociaż raz być suką i olewać wszystkich z góry na dół, chociaż raz mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem, chociaż raz zniszczyć komuś życie, chociaż raz mieć wszystko w dupie i być taką wielką egoistką.

cholernie się boję   boję się... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

cholernie się boję , boję się tego co będzie za dwa miesiące , albo i dłużej . boję się , że zapomnę jakim był człowiekiem , że zapomnę , ile dla mnie znaczył . zapomnę , co to znaczy kochać i znów miłość będzie dla mnie takim obcym uczuciem . boję się , że zapomnę , że ktoś taki jak on w ogóle istniał , że jego imię znów będzie tylko zwykłym imieniem . że zapomnę , na czym polega prawdziwe uczucie .

Nic o mnie nie wiesz   nie wiesz o... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

Nic o mnie nie wiesz, nie wiesz o czym chce zapomnieć.

nie mam zamiaru spełniać czyjś... teksty

legalove dodano: 21 listopada 2011

nie mam zamiaru spełniać czyjś oczekiwań , w życiu nie chodzi o to by sympatię zdobywać, więc czasem ktoś zarzuci Ci egoizm i co z tego, masz wszelkie prawo do tego by się bronić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV