głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Palisz ? ta swoje włosy prostownicą. Chwytam strzykawkę wbijam igłe w żyłe. Wstrzykuje sobie amfetamine a w głowie Twoje imie i myśl że naprawde w tym momencie

legalove

legalove.moblo.pl
Palisz ? ta swoje włosy prostownicą.
Palisz ? ta  swoje włosy prostownicą. teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

Palisz ? ta, swoje włosy prostownicą.

Chwytam strzykawkę  wbijam igłe w... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

Chwytam strzykawkę, wbijam igłe w żyłe. Wstrzykuje sobie amfetamine, a w głowie Twoje imie i myśl, że naprawde w tym momencie Cie potrzebuję. Przechodzą mi ciarki, siadam na ziemię opierając się o ściane. Sięgam do kieszeni po zapalniczke i odpalam papierosa. Z Tobą moje życie wyglądałoby inaczej. Nie siedziałbym teraz z fajkami i pustą już strzykawką, a byłbym z Tobą, przy Tobie. Uwierz, moje życie bez Ciebie nie ma sensu. Zabierasz moje marzenia i nadzieje, które i tak z dnia na dzień są coraz mniejsze. Zaczynam wątpić w to, że wogóle kiedyś Cie jeszcze zobacze, że zobacze kogoś na kim opierało się moje życie. Chwyce Cie za ręke, i uciekniemy gdzieś, gdzie będziemy mogli być razem. Ale to jest nierealne. Żyłam dla Ciebie, tylko i wyłącznie dla Ciebie. Nie wiem dlaczego ciągle oddycham, skoro nie czuje już Twojego zapachu.

i chuj że boli   trzeba zapierdalać... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

i chuj że boli , trzeba zapierdalać dalej a nie płakać kurwa .

dźwięk w słuchawkach dla mnie... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

dźwięk w słuchawkach dla mnie stał się jak nałóg. często pomaga mi odbiec gdzieś do świata ideałów. do miejsca gdzie tylko w rytm bitu bije serce robie przerwy ale mam wiare, że odnajde to miejsce czasem też zamykam oczy, wtedy myślami daje dyla.. nie skupiam sie na niczym, porywa mnie dana chwila .

wstań i powiedz: ' to jest może... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

wstań i powiedz: ' to jest może życie. może czasem zbyt szalone, szybkie i złożone, a innym razem zbyt jednostajne, monotonne i nudne, niewątpliwie jednak jest ono moje i tylko moje. ' i czekaj na śmiechy sfrustrowanych staruszków, które swoje przegrali, bo nie byli w stanie tego powiedzieć.

nie wiesz ile emocji kryje się za... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

nie wiesz ile emocji kryje się za moim obojętnym spojrzeniem , gdy cię mijam .

lato ? daj spokój   przecież wiesz... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

lato ? daj spokój , przecież wiesz , że to nie tylko obce kraje , okulary przeciwsłoneczne , zajebista opalenizna i fajne ciuchy . to czas , w którym serce , które prawie umarło zimą odżywa . wszystkie uczucia się włączają i nabierają kolorów , tymbarki znów smakują jak miłość w płynie i chudniesz od samego śmiania się . żyjesz chwilą , a wszystkie plany , które przyjdą ci na myśl odrazu realizujesz . zakochujesz się w kilku facetach naraz , zwykle nie wiesz co robić , bywasz u przyjaciółki częściej niż w domu i po prostu - żyje się kurwa łatwiej .

niedobór witaminy C iebie teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

niedobór witaminy C-iebie

  Czego Ci brakuje najbardziej?... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

- Czego Ci brakuje najbardziej? - Naszych rozmów. I pytania: Co jutro robimy?

a oni ? zupełnie inaczej niż my .... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

a oni ? zupełnie inaczej niż my . oni zakochują się przypadkiem . czasem nawet nie wiedzą , że to już , a może po prostu nie chcą wiedzieć . wmawiają sobie , że są gatunkiem , który zdobywa i zostawia . ale gdy już strzała amora ich trafi potrafią być naprawdę wspaniali . robią rzeczy , o których nigdy by nie pomyśleli , są cholernie zazdrośni i bardzo im zależy . mają plany co do waszego wspólnego życia , a wszystkie inne dziewczyny przestają jakby istnieć . wydaje się , że dla ciebie mogli by zabić .

Wiem  chciałbyś to wyrwać  jak... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

Wiem, chciałbyś to wyrwać, jak kartki z pamiętnika. To co było wszystkim wczoraj, czym jest dzisiaj Słów na usta nie ciśnie się zbyt wiele, co mam powiedzieć ? naprawdę nie wiem .

bo tylko to   co on czuje mnie... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

bo tylko to , co on czuje mnie interesuje .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV