głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Nauczyłam się spokojniej oddychać wcześniej zasypiać normalnie funkcjonować. Czasami tylko spotkam Ciebie i wtedy uczę się tego wszystkiego od nowa. i co? jeste

legalove

legalove.moblo.pl
Nauczyłam się spokojniej oddychać wcześniej zasypiać normalnie funkcjonować. Czasami tylko spotkam Ciebie i wtedy uczę się tego wszystkiego od nowa.
Nauczyłam się spokojniej oddychać... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

Nauczyłam się spokojniej oddychać, wcześniej zasypiać, normalnie funkcjonować. Czasami tylko spotkam Ciebie i wtedy uczę się tego wszystkiego od nowa.

i co? jesteś z siebie tak... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

i co? jesteś z siebie tak zajebiście zadowolny, że rozwaliłeś mi życie w kilka minut? no to w takim razie gratuluję ci ogromnej głupoty, bo zrobiłeś z siebie idiotę, a twoich kolegów przy tym nie było.

nie jestem gwiazdą Hollywood  ani... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

nie jestem gwiazdą Hollywood, ani Playboya nie jestem gwiazdą polarną, nie spadam z nieba i nie spełniam życzeń, nie krążę wokół Ciebie jak ciało niebieskie, jestem niezależna - mów mi słońce.

you + me = error! error! teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

you + me = error! error!

I'm not Rihanna. I don't love the way... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

I'm not Rihanna. I don't love the way you lie.

Siedziała na szpitalnym korytarzu... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

Siedziała na szpitalnym korytarzu, ściskając dłonie tak, że kostki jej pobielały. Czuła strach, odbijałsię on w okolicach serca, między żebrami. Kiedy wyszedł lekarz nie byław stanie opanować oddechu. Nie powiedział nic. Zdołał tylko pokręcić przecząco głową. Zrozumiała. Krzyk rozdzierał jej gardło, ból raniłpłuca. Idąc do jego sali potykała się o własne nogi, na prostej drodzenie była w stanie utrzymać równowagi. Leżał przykryty białą kołdrą, która tak cholernie kontrastowała z jego twarzą. Przytulała go,dotykała ust, nosa, dłoni. Zabijał ją chłód jego ciała. Położyła sięobok, kładąc głowę na jego klatce piersiowej. Nie spała. Wciąż miała nadzieję, że pod jej uchem rozbrzmi echo bijącego serca.

kurwa  nie mogę o tobie zapomnieć.... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

kurwa, nie mogę o tobie zapomnieć. mimo ,że od tamtego czasu, zdarzyło się tak dużo i nie miałam z Tobą kontaktu, jesteś. Jesteś w mojej głowie, w moim sercu. Ciągle o Tobie myślę,chociaż wiem że to głupie. Dalej cię kocham i dalej jest głupia. Chcę z powrotem mijać cię codziennie z pewną świadomością, że jesteś mój.

chciałabym z Tobą pójść  lecz... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

chciałabym z Tobą pójść, lecz nie umiem stawiać kroków, nie pamiętam już, jak mam czytać z Twoich oczu..'

Drogi 2011  na razie nie sprawujesz... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

Drogi 2011, na razie nie sprawujesz się tak, jak powinieneś.

Stała zakrwawiona na środku... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

Stała zakrwawiona na środku szpitalnego korytarza. Rozłożone w bezradności dłonie, mokre od deszczu włosy i łzy na twarzy. Podszedł do niej policjant i złapał ją za ramiona. Trzęsła się niesamowicie. Dotknęła dłonią ust, brudząc się przy tym krwią. Spojrzał na nią pytającym wzrokiem i czekał. Stali tak jakieś trzy minuty, aż w końcu dziewczyna się odezwała. Mówiła bez ładu i składu. 'Strzelił. Dostał w klatkę. Strzelił do niego. Do braciszka. Mojego braciszka. On upadł i bardzo się...Miał dreszcze. Mówił, że mu zimno. Leciała krew. Dużo krwi. A później ktoś przyjechał i odciągnął mnie. Nie zdążyłam powiedzieć mu, jak bardzo go kocham. I jestem tutaj. Ja nie wiem gdzie iść. Nie wiem co mam robić.' Szeptała, zsuwając się na podłogę. Łkała głośno, później coraz ciszej i ciszej, aż całkiem umilkła, zatapiając wzrok w zakrwawionych dłoniach. 'Oni przyszli. Lekarze. Powiedzieli, że nie żyje. Tak o. Po prostu. Nie żyje.' Krzyk rozdzierał jej gardło.

  on jest seksowny.   tak wiem.... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

- on jest seksowny. - tak wiem. - masz szczęście. - tak wiem. - podoba się wielu dziewczynom. - tak wiem. - cudownie się uśmiecha. - tak wiem. - ma genialne oczy. - tak wiem. - niesamowicie całuje. - tak w ... skąd wiesz ?!

Żyję. Mam swój kawałek świata... teksty

legalove dodano: 25 listopada 2011

Żyję. Mam swój kawałek świata jak Ty. Tu gdzie przeplata się uśmiech, smutek, wiara i łzy. Tu gdzie staram się być nikim więcej niż jestem. Pozy dla pozorów zaliczam do przestępstw I niekoniecznie jaram się tym, co podsuwa mi wzrok.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV