głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove eżeli świat miałby się skończyć i wszyscy zginąć to ja chciałabym umrzeć jako pierwsza.. bo nie wyobrażam sobie życia gdyby Ciebie już tutaj nie było. Wiesz.. w

legalove

legalove.moblo.pl
eżeli świat miałby się skończyć i wszyscy zginąć to ja chciałabym umrzeć jako pierwsza.. bo nie wyobrażam sobie życia gdyby Ciebie już tutaj nie było.
eżeli świat miałby się skończyć... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

eżeli świat miałby się skończyć , i wszyscy zginąć ,to ja chciałabym umrzeć jako pierwsza.. bo nie wyobrażam sobie życia , gdyby Ciebie już tutaj nie było.

Wiesz.. w chwilach takich jak ta... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

Wiesz.. w chwilach takich jak ta kiedy ostatni raz widziałam Cię miesiąc temu a drugie tyle wciąż przed nami. I kiedy mija ta data a ja nie mogę Cię przytulić siadam na dachu dziesięciopiętrowego wieżowca patrze na niebo i księżyc. I myślę że w tej chwili i ty spoglądasz na tę samą gwiazdę. I autentycznie jest mi lepiej. Tak na moment..

Kocham Cię wciąż.. Tak bardzo mi... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

Kocham Cię wciąż.. Tak bardzo mi Ciebie brakuje.. Nauczyłam się już udawać przed innymi, że nic do Ciebie nie czuję. Lecz w środku nic się nie zmieniło bo nadal jesteś najważniejszą osobą w moim życiu..

przepraszam Cię moja przyszłości... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

przepraszam Cię moja przyszłości za to jakie szkody w mojej duszy zrobiła przeszłość. przepraszam Cię- tego który się zjawi - za tego który odszedł budując mur wokół mnie. proszę znajdź siły i cierpliwość, aby go zburzyć.

To upokorzenie  kiedy chłopak nie... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

To upokorzenie, kiedy chłopak nie odpisuje Ci na gadu, robi się niedostępny. Później ty też ustawiasz sobie status niewidoczny, a on po jakimś czasu znowu jest dostępny.

i znów księżniczka uwięziona w... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

i znów księżniczka uwięziona w wieży. znów książę budzi ją pocałunkiem. znów żyją długo i szczęśliwie. i znów to tylko bajka. nadeszło prawdziwe życie. więc obudź się królewno. wyjdź z bajki.

nie będę już robić awantur o to... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

nie będę już robić awantur o to, że nie masz czasu, nie będę się obrażać, gdy się spóźnisz na spotkanie, nie będę spóźniać się do domu, nie będę kłócić się z mamą, nie będę opuszczać się w nauce, nie będę pić, nie będę palić, nie będę o Ciebie taka zazdrosna. nie będę - obiecuję. tylko wróć . tylko bądź .

  Czemu taka jesteś?    Jaka?... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

- Czemu taka jesteś? - Jaka? - Taka cholernie wrażliwa albo cholernie obojętna? - Bo jestem cholernie inna niż te dziewczyny, które znasz.

smętne i nudne  takie sztuczne... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

smętne i nudne, takie sztuczne, nieprawdziwe. udawana przyjaźń. udawane uczucie. które ktoś już zniszczył. dawno temu.. przepraszam, że dopiero teraz zrozumiałam.

w oczach nie masz takiej iskry jak... teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

w oczach nie masz takiej iskry jak Ja. ;d ♥

nie pytaj mnie o Niego. teksty

legalove dodano: 7 grudnia 2011

nie pytaj mnie o Niego.

wszystko jedno jak   byle z Tobą .   3 teksty

legalove dodano: 4 grudnia 2011

wszystko jedno jak , byle z Tobą . < 3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV