głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Wszyscy mi mowia zebym zapomniala zebym zaczela robic cos konstruktywnego. Problem w tym ze w mojej glowie nie ma juz ani jednej konstruktywnej mysli a ja sama

legalove

legalove.moblo.pl
Wszyscy mi mowia zebym zapomniala zebym zaczela robic cos konstruktywnego. Problem w tym ze w mojej glowie nie ma juz ani jednej konstruktywnej mysli a ja sama stalam
Wszyscy mi mowia zebym zapomniala... teksty

legalove dodano: 13 grudnia 2011

Wszyscy mi mowia zebym zapomniala, zebym zaczela robic cos konstruktywnego. Problem w tym ze w mojej glowie nie ma juz ani jednej konstruktywnej mysli , a ja sama stalam sie destrukcyjna nie tylko dla siebie ale i dla otoczenia.

Chcę być kimś  kto potrafi. Mimo... teksty

legalove dodano: 13 grudnia 2011

Chcę być kimś, kto potrafi. Mimo przeszkód, on potrafi. Są ludzie, którzy mają mniej niż ja, a radzą sobie lepiej ode mnie. Zero ambicji w tym moim potocznie nazywanym zajebistym życiu .

Staram się podejść  ale zawracam.... teksty

legalove dodano: 13 grudnia 2011

Staram się podejść, ale zawracam. Staram się powiedzieć `cześć`, ale ten twój wzrok, on mnie paraliżuje . Staram się żyć, jak chcę, ale kurwa żyję dla Ciebie .

Oddycham dziś bez Ciebie ♥ teksty

legalove dodano: 13 grudnia 2011

Oddycham dziś bez Ciebie ♥

Nie rań osoby  której nie możesz... teksty

legalove dodano: 12 grudnia 2011

Nie rań osoby, której nie możesz zabić.

genialne    teksty legalove dodał komentarz: genialne ;) do wpisu 11 grudnia 2011
żadne z nas nie wymaże z pamięci... teksty

legalove dodano: 11 grudnia 2011

żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było, to wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy, bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem, może niejedynym z najlepszych ale na pewno ważniejszym od pozostałych. | endoftime.

Bądź po prostu szczęśliwy i ciesz... teksty

legalove dodano: 11 grudnia 2011

Bądź po prostu szczęśliwy i ciesz się każdą chwilą. Ponieważ wiesz co? Gdy spełnia się twoje marzenie, to jest najwspanialsze uczucie na świecie. Najwspanialsze. A jeśli miałabym komuś życzyć prawdziwego szczęścia, to nie przychodzi mi do głowy nikt bardziej na to zasługujący niż ty.

Szkoda  że przed poznaniem Ciebie... teksty

legalove dodano: 11 grudnia 2011

Szkoda, że przed poznaniem Ciebie, nie spotkałam takiego Huberta Urbańskiego, który milion razy by się mnie spytał, czy jestem na pewno, definitywnie, w 100% pewna, że chcę Cię poznać. Odechciałoby mi się na samym początku.

lubię wpychać się między ludzi i... teksty

legalove dodano: 11 grudnia 2011

lubię wpychać się między ludzi i zarażać ich swoim dobrym humorem. lubię robić z siebie debila tylko po to by zobaczyć uśmiech na niektórych twarzach. lubię być optymistką, jednak też czasem potrzebuję odpocząć. mam prawo do smutku , mam prawo do łez.

z Tobą jest jak z prezentami na nk.... teksty

legalove dodano: 11 grudnia 2011

z Tobą jest jak z prezentami na nk. też znikasz po miesiącu.

czuję się jak oszustka  bo mimo że... teksty

legalove dodano: 11 grudnia 2011

czuję się jak oszustka, bo mimo że przysięgałam zapomnieć o nim, nie zapomniałam. pamiętam wszystko, co ma z nim związek. odczuwam jego nieobecność tak jak utratę powietrza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV